atentie la furatul crapilor domnule parfenie

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

Ce faceti fratilor atata caz.... vreti sa spuneti ca voi nu ati luat niciodata nici un peste??? Acum poate ca v-ati schimbat... si nu o mai faceti,dar in trecut :?: .Poate cei pe care ii vedeti sau despre care auziti acum ca ia pestele acasa sunt cum erati si voi acum ceva vreme.... si peste ceva ani nici ei nu vor mai lua pestele acasa.Sa iasa in fata ala care nu a luat NICIODATA nici un peste acasa.Nu asa se face "educatie" :wink: . Ce crezi ca rezolvi acum daca dai pe site ca ai vazut tu cu sculele tale performante ca a luat nu stiu cine un peste sau mai multi si i-a indesat nu stiu unde....Poti sa ai si sistem de urmarire prin satelit ca degeaba spui acum.Trebuia sa spui atunci pe balta,ca ori Vlad ori Ovidiu trebuia sa fie acolo si puteau sa ia masuri cu privire la acest aspect.Chiar daca este adevarat,cu siguranta respectivul va nega aceasta fapta acum.Daca te simteai barbat adevarat o faceai atunci,nu acum,aici,unde nu prea are valoare....Ce vrei sa demonstrezi cu asta?Ca esti un pescar adevarat de crap,iubitor de crapi si ca tu nu iei peste acasa :?: :?: :?: Aici poate spune oricine orice despre oricine..... Pot spune si eu ca l-am vazut pe.....Vlad Parfene ca a furat un peste de pe balta,cu toate ca e balta lui.... :lol: :lol: :lol: :wink: .Deci..... daca vreti sa faceti pe bunii samariteni,macar faceti-o cum trebuie :!:
Dan N.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Harry_Potter scrie:Ce faceti fratilor atata caz.... vreti sa spuneti ca voi nu ati luat niciodata nici un peste??? Acum poate ca v-ati schimbat... si nu o mai faceti,dar in trecut :?: .Poate cei pe care ii vedeti sau despre care auziti acum ca ia pestele acasa sunt cum erati si voi acum ceva vreme.... si peste ceva ani nici ei nu vor mai lua pestele acasa.Sa iasa in fata ala care nu a luat NICIODATA nici un peste acasa.Nu asa se face "educatie" :wink: . Ce crezi ca rezolvi acum daca dai pe site ca ai vazut tu cu sculele tale performante ca a luat nu stiu cine un peste sau mai multi si i-a indesat nu stiu unde....Poti sa ai si sistem de urmarire prin satelit ca degeaba spui acum.Trebuia sa spui atunci pe balta,ca ori Vlad ori Ovidiu trebuia sa fie acolo si puteau sa ia masuri cu privire la acest aspect.Chiar daca este adevarat,cu siguranta respectivul va nega aceasta fapta acum.Daca te simteai barbat adevarat o faceai atunci,nu acum,aici,unde nu prea are valoare....Ce vrei sa demonstrezi cu asta?Ca esti un pescar adevarat de crap,iubitor de crapi si ca tu nu iei peste acasa :?: :?: :?: Aici poate spune oricine orice despre oricine..... Pot spune si eu ca l-am vazut pe.....Vlad Parfene ca a furat un peste de pe balta,cu toate ca e balta lui.... :lol: :lol: :lol: :wink: .Deci..... daca vreti sa faceti pe bunii samariteni,macar faceti-o cum trebuie :!:
Opaaaa :!: Tu stii multe bai HENRY bai :!: :lol: P.S. Vlad nu fura peste mey :arrow: El mai lua din cind in cand [ si de la mine in special ], sa onoreze comenzile la bucatarie :wink:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

[Opaaaa :!: Tu stii multe bai HENRY bai :!: :lol: P.S. Vlad nu fura peste mey :arrow: El mai lua din cind in cand [ si de la mine in special ], sa onoreze comenzile la bucatarie :wink:[/quote]

Poate era mai gustos ala prins de tine fata de cel scos la plase :wink: :P
Dan N.

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

bai jujac mai traiesti ? ce mai faci ? pe ce balti o mai arzi si cu ce rezultate ? adica e profi ? :wink:


Pa . Puiu.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Harry_Potter scrie:[Opaaaa :!: Tu stii multe bai HENRY bai :!: :lol: P.S. Vlad nu fura peste mey :arrow: El mai lua din cind in cand [ si de la mine in special ], sa onoreze comenzile la bucatarie :wink:
Poate era mai gustos ala prins de tine fata de cel scos la plase :wink: :P[/quote] @Hanry Al meu [pestele] , erea MOKA :wink: si-l alegea din saci pe care vroia el [ VLAD], binenteles :!: Si zicea;lu asta ai dai drumul ; ;pe asta al iau eu la bucatarie ; :arrow: Pe cand ala de la plase , trebuia sa-si trimita marinarii pe apa sa i-l scoata :wink: Deci = deranj mare pt. el :wink:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

yeti scrie:bai jujac mai traiesti ? ce mai faci ? pe ce balti o mai arzi si cu ce rezultate ? adica e profi ? :wink:


Pa . Puiu.
Mai PUIULE :!: Daca a-si stii cine esti, ti-asi raspunde cu cea mai mare placere :wink:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

@Jujak

Stai linistit ca nu esti singurul care erai supus acestui "tratament".
Dan N.

Avatar utilizator
Jujak
Mesaje: 219
Membru din: Joi Feb 02, 2006 13:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de Jujak »

Si ca sa nu ne abatem prea mult de la postarea lui ILIUTA :arrow: Daca Vlad a-si rezerva[va], dreptul de a lua Crapii de la pescarii, pentru bucatarie , si pe acestia ai pune sa elibereze pestii .........................Atunci unde este respectul fata de sine :?: P.S . El vrea sa fie respectat :!: Dar nu stie sa si respecte :!:
CLUBUL PESCARILOR

Avatar utilizator
Florentin Iuga
Mesaje: 554
Membru din: Sâm Oct 07, 2006 0:42
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Florentin Iuga »

Tipic romanesc. Sa ajungi din victima, acuzat :shock: De ce nu ma mir?
"Mens agitat molem" (Virgiliu)

Avatar utilizator
Harry_Potter
Mesaje: 78
Membru din: Lun Feb 06, 2006 22:54

Mesaj de Harry_Potter »

Florentin Iuga scrie:Tipic romanesc. Sa ajungi din victima, acuzat :shock: De ce nu ma mir?
Pai sa nu te miri prea tare sa nu ramai asa..... Noi facem exceptie de la regula ptr ca suntem tigani :twisted:
Chiar nu inteleg ce vrei sa spui... care e victima si care e acuzatul?!
Sa inteleg ca il consideri pe Vlad victima :?: :lol: Saracul de el.......
Iti spun eu ca singurele victime sunt crapii :!:
P.S. Eu stiam ca tu esti realizatorul unei "emisiuni" tv,nicidecum sfatosul site-ului..... Dar vad ca iti place sa faci pe lupul moralist :roll:
Dan N.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”