CHESTIONAR TANCABESTI !

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Scrie răspuns

ESTE NORMAL (CA ABONAT) SA FIE CONCURS IN FIECARE SAPTAMANA ?

1. Da
11
9%
2. Nu
67
58%
3. Nu ma intereseaza.
22
19%
4. Nu, ca pescuiesc degeaba, balta fiind nadita la greu in timpul concursului, indiferent ca e in timpul saptamanii.
16
14%
 
Voturi totale: 116

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Albert »

zfcristian scrie: Tancabesti e o balta recunoscuta cu multe concursuri atunci cine te obliga sa iti faci abonament ?
Daca atunci cand mergi sa-ti faci abomanemt ti se zice: "stii, anul asta vor fi ț concursuri" si tu tot platesi e ok.
Dar din ce vad eu nu e chiar asa.
Totusi, pan' la urma sunt oameni care dau banu' oricum, balta-i plina asa ca ce discutam noi aici e..apa de ploaie :)

dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de dajackal »

Doctorul scrie:Ce-mi place mie aici e ca-s dau cu parerea pescari care nu-si permit sa pescuiasca in Tancabesti, tot ei sunt cei care tipa mai tare. :lol:
Eu zic sa-i lasati pe cei care au abonament sa-si spuna pasul, ei au tot dreptul sa-i traga la raspundere (daca e cazul, bineinteles) pe Parfeni. :wink:
Presupun ca postul de mai sus ti-l adresezi, nu? Cei care posteaza au abonament, asa ca te-as ruga sa nu mai vorbesti (off-topic) daca nu cunosti situatia.

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de alinteodor79 »

Pentru Doctorul :
Ne cunoastem cumva? De unde stii tu ce-mi permit eu?

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2295
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Albert »

dajackal scrie: Cei care posteaza au abonament,
Eu n-am, doar imi dau cu parerea :lol:
e-mi place mie aici e ca-s dau cu parerea pescari care nu-si permit sa pescuiasca in Tancabesti,
Nu chiar..scuzata-mi fie lipsa de modestie da' mi-as permite sa pescuiesc pe Tancabesti doar ca, printre altele, nu-mi convine modul in care se organizeaza concursurile acolo.Astept cu nerabdare ziua cand vei vrea sa mergi la pescuit pã Tancabesti si n-o sa poti din cauza unui concurs organizat asa...din scurt :lol:

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

Cei care pescuiesc cu abonament pe tancabesti si platesc 1000 de euro, nu-si exprima frustrarea pe forum in acest topic si poll. Pun mana pe telefon si vb direct cu patronul.
Asa ca oripilatii sa faca ciocu mic si joc de glezne. Sa pescuiasca in straulesti unde nu sunt concursuri. :lol:
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

alinteodor79
Mesaje: 263
Membru din: Lun Iul 20, 2009 9:58
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de alinteodor79 »

Neavand argumente continui cu jignirile(oripilati). Un lucru specific unei anumite categorii de oameni.

dajackal
Mesaje: 153
Membru din: Mie Mar 26, 2008 19:25

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de dajackal »

bine macar ca a confirmat ca nu are abonament.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

Doctorul scrie:Cei care pescuiesc cu abonament pe tancabesti si platesc 1000 de euro, nu-si exprima frustrarea pe forum in acest topic si poll. Pun mana pe telefon si vb direct cu patronul.
Asa ca oripilatii sa faca ciocu mic si joc de glezne. Sa pescuiasca in straulesti unde nu sunt concursuri. :lol:

Daca tu esti abonat si pescuiesti cu 1000 eur, inseamna ca esti un "neoripilat" tras in teapa. Pun pariu ca ai luat de 8 martie firul de trandafir cu 15 lei in loc de 8. :D :D

Frati-miu a pescuit anul trecut cu 500 eur abonamentul, nu 1000. Dar deh...tu iti permiti. Asa ca, ciocu mic tu - ma refer la jigniri. Aici e un forum si poate oricine sa isi dea cu parerea. Si cel care pescuieste in Straulesti si cel care da 1000 eur la super oferta pe un abonament.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de RazvanG »

Mai flacaii lu tata,dar nu ar fi mai frumos sa ajunga Tancabesti-ul ,exact ca celebrul lac din Franta,Rainbow ,la care nu ajungi sa pescuiesti nici daca te duci cu banii jos pentru urmatorii 5 ani?
Sa va vad atunci ce mai stati si plangeti pe la porti sa-l implorati pe Vlad sa va lase sa pescuiti macar cu o lanseta.
Ce tot atatea intrebari puerile si sondaje de 2 bani?
Nume utilizator schimbat din shimanobig in RazvanG

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

Ok, continuati, sa "ne" radem si noi putin :lol:
Puteti ignora posturile mele. :)
Faceti abstractie de ele. :wink:
alinteodor79 scrie:Neavand argumente continui cu jignirile(oripilati). Un lucru specific unei anumite categorii de oameni.
Oripilat nu e o jignire. Conform dex care spune asa
Inainte sa vb prostii pune mana pe dex, oripilatule :lol: :lol:
lucianman scrie:
Frati-miu a pescuit anul trecut cu 500 eur abonamentul, nu 1000. Dar deh...tu iti permiti. Asa ca, ciocu mic tu - ma refer la jigniri. Aici e un forum si poate oricine sa isi dea cu parerea. Si cel care pescuieste in Straulesti si cel care da 1000 eur la super oferta pe un abonament.
Daca a platit fractu', sa posteze el, nu sa te bagi tu ca musca un curu' calului sa-ti dai cu parerea. Oripilatule. :twisted:
dajackal scrie:bine macar ca a confirmat ca nu are abonament.
Exact, nu-mi permit. :mrgreen:
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”