CHESTIONAR TANCABESTI !

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Scrie răspuns

ESTE NORMAL (CA ABONAT) SA FIE CONCURS IN FIECARE SAPTAMANA ?

1. Da
11
9%
2. Nu
67
58%
3. Nu ma intereseaza.
22
19%
4. Nu, ca pescuiesc degeaba, balta fiind nadita la greu in timpul concursului, indiferent ca e in timpul saptamanii.
16
14%
 
Voturi totale: 116

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de popescu59 »

(In locul fratilor Parfene cand v-as prinde pe acolo, desi ma indoiesc, v-as da un sut un popou, la cate aberatii gratuite scrieti pe acest topic.)

Mai doctore ce ai vrut sa spui ???? Ca tu esti de acord sa platesti 1000 de eu si sa mergi la pescuit cind vor domnii despre care pomenesti???
Adica sa platesti pentru ceva pe care il ai doar in vis noaptea ??? AAAAAAAAAAAAAAAAAA scuze dar eu sunt smecher ca am abonamnet la fratii Parfene, doamne cit trebuie sa platesc si eu sa ma bage si pe mine in seama acesti oameni??? Chiar nu vedeti ca ati platit pentru NIMIC chiar nu vedeti ca nu vi se ofera decit concursuri ??? MAI MARE RISUL eu propun sa mai cotizati cu inca 1000 de eu sa vi se dea un carnet poleit cu aur .
Intrebarea este alta , de cite ori veti pescuii in contul celor 1000 de eu pe care i-ati platit pe abonament???
Le dau un sfat celor care au abonamente pe Tincabesti , inscrieti-va cit mai urgent la toate concursurile pe Tincabesti si asa veti beneficia si voi de priveliste CA ORICUM VA ENERVEAZA BANII .Si asa aveti si abonament in buzunar si veti putea sa si pescuiti la fel ca toti oameni de rind.
Si nu cred ca v-ar costa mai mult de 2500 de eu pe sezon.

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

Doctorul scrie:
claudiue scrie:Doctore, repeta acest titlu al piesei pana il intelegi !
Fmmsf!

http://www.youtube.com/watch?v=66tWP8TZQow

Bineinteles, atat te ducea mintea aia saracuta, cand nu mai ai argumente, o dai in injurii. Eram sigur ca nu ai nicio legatura cu abonamentul. Cocalare ce esti. :P

Doctore, nu ai tu atatia centimetrii in pantaloni cate kg a avut crapul prins de el pe Nae&Sec in aprilie anu trecut.
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Asa se intampla la gramada mai si-o fura cate unu din greseala in cazul de fata Dvs . :mrgreen:

Avatar utilizator
claudiue
Mesaje: 734
Membru din: Mar Iul 24, 2007 15:03
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de claudiue »

lucianman scrie:
Doctorul scrie:
claudiue scrie:Doctore, repeta acest titlu al piesei pana il intelegi !
Fmmsf!

http://www.youtube.com/watch?v=66tWP8TZQow

Bineinteles, atat te ducea mintea aia saracuta, cand nu mai ai argumente, o dai in injurii. Eram sigur ca nu ai nicio legatura cu abonamentul. Cocalare ce esti. :P

Doctore, nu ai tu atatia centimetrii in pantaloni cate kg a avut crapul prins de el pe Nae&Sec in aprilie anu trecut.
Frate-miu esti nebun? Tocmai l-ai facut Terente pe Ciomu asta :))
@Doctore, vezi ca te ingnor de aici incolo. Asta nu inseamna ca nu ramane cum am stabili : FMMSF !

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

lucianman scrie:Doctore, nu ai tu atatia centimetrii in pantaloni cate kg a avut crapul prins de el pe Nae&Sec in aprilie anu trecut.
La tine smecheria se masoara in cm din pantaloni? Nici tu n-ai minte multa...

popescule: Am scris clar mai sus, si eu, si toyota care se contreaza degeaba cu mine. Nu esti obligat. Problema asta persista de ani buni, nu e o noutate. Deci nu e nevoie de polemici si discutii. Dar sunt unii care isi inchipuie ca au cumparat-o daca platesc 1000 euro si fac ce vor ei. E, nu e chiar asa, te supui unor reguli pe care parfene ti le spune de la inceput.

Toyota, nu mi-am furat-o, voi v-ati furat-o prin prostia pe care ati dat dovada, unul postand aberatii si altii doi cocalarisme, ca atat ii duce dovleacu.
oricum tu esti vicecampionul la aberatii si posturi multe. Campion e altul, se stie el..

Saracii aia de fratii petreus au rupt si ei odata un banut de la gura sa faca o partida pe tancabesti si acum se rup in basini. Si apoi doua saptamani au mancat numai covrigi. De unde dracu abonament pe capu lor, cand ei fac blatu pe ratb. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Doctorul scrie: Toyota, nu mi-am furat-o
Aici e o chestie de interpretare :mrgreen:
Nu stiu ce varsta aveti, nu ma intereseaza sincer dar cel putin aici pe Crapmania trebuie sa poti tine la tavaleala , la Dvs nu e cazul :mrgreen:
Suntem in extrasezon, toata lumea fierbe si asta e din cand in cand mai si-o fura cate unu , sau hai sa zicem altfel in seara asta Dvs ati picat la interceptie :mrgreen:

Avatar utilizator
Lucian Manea
Mesaje: 695
Membru din: Lun Ian 31, 2011 15:01
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Lucian Manea »

Doctorul scrie:
lucianman scrie:Doctore, nu ai tu atatia centimetrii in pantaloni cate kg a avut crapul prins de el pe Nae&Sec in aprilie anu trecut.
La tine smecheria se masoara in cm din pantaloni? Nici tu n-ai minte multa...
Eu sunt in stare sa tin pariul. Nu ai tu cat a avut pestele, ca tot te indoiai daca frati-miu are abonament sau nu Pe un abonament la Tancabesti :D

Eu sunt mai incepator si nici nu imi permit sa pescuiesc pe T1. Dar sunt sigur ca in T2 (acolo imi permit) pot gasi cea pe masura ta :D :D
http://www.selectbaits.com Premium Quality Carp Food

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de popescu59 »

Doctore , vreau sa te intreb ceva ? Sunt timpit daca am platit 600 de eu pe un abonament la o balta la care locul pentru abonati este rezervat numai si numai pentru abonati ???
Si sa stii ca am prins si peste nu compartiv cu Tincabesti dar am prins somn de 38 de kg , ten de 13,5 kg , salonta de 14 kg si inca destui pesti de asemenea greutati .
Care o fi diferenta dintre un adminstrator de balta care a sectorizat locurile pentru abonamente si poti pescui pe acel loc la orice ora din zi sau noapte , oare acesta nu este sanatos la cap SAU RESPECTA PE CEL CARE A ACHITAT LA INCEPUTUL ANULUI UN ABONAMENT ?
La achitarea abonamnetului e scris clar indatoriri darrrrrrrr si drepturi ale abonatului pe cind pe Tincabesti nu ai decit indatoriri drepturi ai la Haga la drepturile omului.

Doru Voican
Mesaje: 138
Membru din: Sâm Ian 08, 2011 10:43
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de Doru Voican »

Popescu, tu n-ai citit ce am scris eu mai sus? Ti se aduce la cunostiinta niste termeni si conditii. Daca esti de acord sau nu, numai de tine depinde. Nu-ti baga nimeni mana in buzunar dupa banii de abonament. Ce nu e clar?

Cu fratii cocalari nu am ce discuta, este evident ca nu au nicio legatura cu pescuitul de crap, poate cu pescuitul de portofele in tramvai.
Toyota nu o mai da la intors cu dvs si alte periute. Clar ai gresit fata de mine si ai furat-o cu totul cand am postat primul post. Ai inghitit-o precum ciortanul primavara, nu o mai da de gard. Pacat, se vede totusi ca esti din alt aluat fata de fratii aia doi, daca sunt frati. Punct.
Ultima oară modificat Vin Mar 09, 2012 22:38 de către Doru Voican, modificat 1 dată în total.
Nume utilizator schimbat din Doctorul in Doru Voican

Avatar utilizator
zfcristian
Pescar de competitie
Mesaje: 1881
Membru din: Mar Noi 24, 2009 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: CHESTIONAR TANCABESTI !

Mesaj de zfcristian »

Singura concluzie la acest topic este ca Cipoc si-a facut clona deranjat fiind de conditiile de pescuit pe Tancabesti si probabil ca de suparat ce este cat de curand isi va scoate sculele la vanzare :mrgreen:

Asadar cine e interesat de Basia si C2 sa tina aproape :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”