Stand Dr. BRADU 2013

http://www.tancabesti.ro

Moderator: Lukyan

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Dr. BRADU 2 aprilie

Mesaj de Vladut Mateianu »

Luci, crapul din poza nu are cum sa aiba 20 de kg, majoritatea celor care posteaza pe acest forum sunt pescari si stiu sa faca diferenta intre realitate si publicitate... :wink:

Am trecut duminica pe acolo, erau o gramada de pescari (unii care plantau pe la plaur, pe locurile consacrate) ai idee ce s-a mai prins ? :roll:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Dr. BRADU 2 aprilie

Mesaj de Lukyan »

Vladut Mateianu scrie:Luci, crapul din poza nu are cum sa aiba 20 de kg, majoritatea celor care posteaza pe acest forum sunt pescari si stiu sa faca diferenta intre realitate si publicitate... :wink:

Am trecut duminica pe acolo, erau o gramada de pescari (unii care plantau pe la plaur, pe locurile consacrate) ai idee ce s-a mai prins ? :roll:
Sunteti inghetati mai oameni buni rau de tot!... mai iesiti si voi pe balta!!!... eu am scris si am inteles bine cum a scris si Mircea Popescu 20 - 5 kg ( douazeci :idea: MINUS :idea: cinci kg )... ... bleah ... mai bine dadeam la peste si lasam dreak scrisu .... :lol:

De ce va place sa ma amarati nu stiu.... lasa ca imi vin si mie mingiile la fileu :P

Avatar utilizator
robyvan
pescar de competitie
Mesaje: 1842
Membru din: Lun Aug 16, 2010 12:51
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Dr. BRADU 2 aprilie

Mesaj de robyvan »

Lukyan scrie:
Vladut Mateianu scrie:Luci, crapul din poza nu are cum sa aiba 20 de kg, majoritatea celor care posteaza pe acest forum sunt pescari si stiu sa faca diferenta intre realitate si publicitate... :wink:

Am trecut duminica pe acolo, erau o gramada de pescari (unii care plantau pe la plaur, pe locurile consacrate) ai idee ce s-a mai prins ? :roll:
Sunteti inghetati mai oameni buni rau de tot!... mai iesiti si voi pe balta!!!... eu am scris si am inteles bine cum a scris si Mircea Popescu 20 - 5 kg ( douazeci :idea: MINUS :idea: cinci kg )... ... bleah ... mai bine dadeam la peste si lasam dreak scrisu .... :lol:

De ce va place sa ma amarati nu stiu.... lasa ca imi vin si mie mingiile la fileu :P
complicat...dar acel 5 ce inseamna totusi? :lol: :lol:
frumoasa captura, oricum.
slowly we rot- by Obituary

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Dr. BRADU 2 aprilie

Mesaj de Lukyan »

robyvan scrie:
Lukyan scrie:
Vladut Mateianu scrie:Luci, crapul din poza nu are cum sa aiba 20 de kg, majoritatea celor care posteaza pe acest forum sunt pescari si stiu sa faca diferenta intre realitate si publicitate... :wink:

Am trecut duminica pe acolo, erau o gramada de pescari (unii care plantau pe la plaur, pe locurile consacrate) ai idee ce s-a mai prins ? :roll:
Sunteti inghetati mai oameni buni rau de tot!... mai iesiti si voi pe balta!!!... eu am scris si am inteles bine cum a scris si Mircea Popescu 20 - 5 kg ( douazeci :idea: MINUS :idea: cinci kg )... ... bleah ... mai bine dadeam la peste si lasam dreak scrisu .... :lol:

De ce va place sa ma amarati nu stiu.... lasa ca imi vin si mie mingiile la fileu :P
complicat...dar acel 5 ce inseamna totusi? :lol: :lol:
frumoasa captura, oricum.
SORRY :lol:
gonefishing.jpg
gonefishing.jpg (25.14 KiB) Vizualizat de 2311 ori

Avatar utilizator
edibss
Mesaje: 989
Membru din: Dum Ian 06, 2008 12:46
Puncte: 0
Localitate: TIMISOARA

Re: Dr. BRADU 2 aprilie

Mesaj de edibss »

Lukyan scrie:
edibss scrie:nu mi se pare a fii de 20 ,5 kg
se citeste cum se scrie 20 - 5 (20 minus 5) ... plus de asta , cred ca putem avea si umor , nu ? .. sau incurajare pentru mai mare ... Tu ce capturi ai anul asta ? .. Am inteles ca ti-ai vandut echipamentul !
:lol: :lol: :lol:

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Dr. BRADU 2 aprilie

Mesaj de RB Baits »

De la Johny TZ. am inteles ca atzi pescuit cu bile Radu Badica si ca nr de bucatzi a fost considerabil! Ashtept o confirmare :)

Radu Badica

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Dr. BRADU 2 aprilie

Mesaj de Lukyan »

body scrie:De la Johny TZ. am inteles ca atzi pescuit cu bile Radu Badica si ca nr de bucatzi a fost considerabil! Ashtept o confirmare :)

Radu Badica
Suntem la sectiunea de balti si pestisori. Va rog ca discutiile despre nada, si mai ales dialogurile dintre domniile voastre care deja s-au purtat in real si le repetati si in scris pe site, sa le continuati, telefonic, pe PM, sau in sectiunea de nada.

Va multumesc .

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stand Dr. BRADU 2013

Mesaj de Lukyan »

Dr Crap – Dan Petre – Dr. Bradu 14 Aprilie 2013

Link direct Tancabesti.ro galerie foto si detalii partida de pescuit :

http://tancabesti.ro/index.php/dr-crap- ... ilie-2013/

Imagine

Pe fotografii este trecut eronat Stg Planet (Dr. Bradu in realitate ). Multumesc ptru intelegere.

Avatar utilizator
Lukyan
pescar de competitie
Mesaje: 1106
Membru din: Sâm Feb 12, 2005 14:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stand Dr. BRADU 2013

Mesaj de Lukyan »

Dr Crap – Dan Petre –Dr. Bradu 14 Aprilie 2013

Link direct Tancabesti.ro galerie foto, video si detalii partida de pescuit :

http://tancabesti.ro/index.php/dr-crap- ... ilie-2013/



In filmare este trecut eronat Stg Planet (Dr. Bradu in realitate ). Multumesc ptru intelegere.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TANCABESTI”