Daiwa Black Widow 3.9m 3.75lb, 2 tronsoane

http://www.snz.ro
Discutii, noutati, promotii si oferte din gama de nade si momeli Senzor Planet

Moderatori: Vladut Mateianu, SENZOR PLANET

Scrie răspuns
Horhenica86
Mesaje: 245
Membru din: Joi Noi 20, 2014 14:49
Puncte: 0
Localitate: Codlea

Daiwa Black Widow 3.9m 3.75lb, 2 tronsoane

Mesaj de Horhenica86 »

Salut, iubitori ai pescuitului, intentionez sa imi schimb lansetele si sunt tare nelamurit eu am avut niste MTX-uri 8 de 3.9m la 3.5lb din 3 tronsoane le-am folosit vreme de 2 ani.
Acum as vrea sa imi iau DAIWA Black Widow de 3.9m si 3.75lb din 2 tronsoane.
Le-am vazut ,am citit una, alta despre ele si parerile sunt impartite.
Uni zic ca sunt ok si la aruncari de 120g , ca au finasaje bune, ca nu iti da senzatia de neincredere in lanseuri si drill. Ca arata bine avand blank-ul subtire
Alti zic ca e proasta ca are lacul dat cu trafaletul (finisaj prost), ca e chinezarie, ca e moale, ca nu poti lansa mai mult de 150m.

E voi ati intalnit/pescuit cu un astfel de lanseta, va rog ajutati-ma si pe mine . Spuneti un feedback despre ele merita sau nu.
Tin sa precizez ca nu sunt un pescar la crap profesionist, dar cat de cat acolo ma descurc.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Daiwa Black Widow 3.9m 3.75lb, 2 tronsoane

Mesaj de osc1or »

In primul rand ai postat unde nu trebuie, ce legatura are daiwa black widow cu senzor?
In al doilea rand, cum adica nu e buna lanseta ca arunca DOAR 150m? cat ai vrea sa arunce? doar 250m?

p.s. ca o parere personala, am avut lansete Daiwa Black Widow 3,90m 3,5lbs. Si acum ma bucur ca am reusit sa le vand.. :) erau fleasca..
Critic echilibrat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “SENZOR PLANET”