1.CRISTIAN NICOLAE GUTA+
2.CARP4 FUN TIMISOARA
3.THE ONE TEAM
4.CARP TEAM TIMISOARA
5.4C-CARP BISTRITA
6.PETRICA BALAN
7.CC.CRISTIAN -NITA VICTOR
8.IASI CARP TEAM-GABRIEL ILIESCU
9.SECRET OF THE CARP
10.ENERGY CARP-VALI MARTOIU
1.CRISTIAN NICOLAE GUTA+
2.CARP4 FUN TIMISOARA
3.THE ONE TEAM
4.CARP TEAM TIMISOARA
5.4C-CARP BISTRITA
6.PETRICA BALAN
7.CC.CRISTIAN -NITA VICTOR
8.IASI CARP TEAM-GABRIEL ILIESCU
9.SECRET OF THE CARP
1.CRISTIAN NICOLAE GUTA+
2.CARP4 FUN TIMISOARA
3.THE ONE TEAM
4.CARP TEAM TIMISOARA
5.4C-CARP BISTRITA
6.PETRICA BALAN
7.CC.CRISTIAN -NITA VICTOR
8.IASI CARP TEAM-GABRIEL ILIESCU
9.SECRET OF THE CARP
1.OLD BOYS -CELMARE ROBERT
2.VITUS LEVENTE
3. BUJI BAITS COMPETITION
4.TEAM CRAPTOR
5.FREE CARPTEAM-DUMITRU VICENTIU+SIKO ROBERT
6.DAN DRAGULOIU
7.FORMAGIU MARCEL
8.ENERGY CARP
9.GREEN LAKE- PETRE IULIAN
10. BOGDAN ZAHARIA
11.ART CARP TEAM
12.STYKI BAITS LEO-FLORIN CRAIU-CALIN VISOIANU
13.WLC-DRAGOS SINCA
14.WLC-IONUT NICA ,VLAD MOCANU
15.GREEN LAKE-ZETEC,MARIAN VECINUL,CATALIN UDREA
16.BSB CARPBOILIES
DENIS PANCA ,DANIEL ALBU,MARIUS NARCIS+
17.BONTAS MITICA
18.ENERGY CARP-VALI MARTOIU
19.MIVADO
20.THE ONE TEAM
LISTA DE INTENTIE:
1.CRISTIAN NICOLAE GUTA+
2.CARP4 FUN TIMISOARA
3.CARP TEAM TIMISOARA
4.4C-CARP BISTRITA
5.PETRICA BALAN
6.CC.CRISTIAN -NITA VICTOR
7.IASI CARP TEAM-GABRIEL ILIESCU
8.SECRET OF THE CARP
1.OLD BOYS -CELMARE ROBERT
2.VITUS LEVENTE
3. BUJI BAITS COMPETITION
4.TEAM CRAPTOR
5.FREE CARPTEAM-DUMITRU VICENTIU+SIKO ROBERT
6.DAN DRAGULOIU
7.FORMAGIU MARCEL
8.ENERGY CARP
9.GREEN LAKE- PETRE IULIAN
10. BOGDAN ZAHARIA
11.ART CARP TEAM
12.STYKI BAITS LEO-FLORIN CRAIU-CALIN VISOIANU
13.WLC-DRAGOS SINCA
14.WLC-IONUT NICA ,VLAD MOCANU
15.GREEN LAKE-ZETEC,MARIAN VECINUL,CATALIN UDREA
16.BSB CARPBOILIES
DENIS PANCA ,DANIEL ALBU,MARIUS NARCIS+
17.BONTAS MITICA
18.ENERGY CARP-VALI MARTOIU
19.MIVADO
20.THE ONE TEAM
LISTA DE INTENTIE:
1.CRISTIAN NICOLAE GUTA+
2.CARP4 FUN TIMISOARA
3.CARP TEAM TIMISOARA
4.4C-CARP BISTRITA
5.PETRICA BALAN
6.CC.CRISTIAN -NITA VICTOR
7.IASI CARP TEAM-GABRIEL ILIESCU
8.SECRET OF THE CARP
1.OLD BOYS -CELMARE ROBERT
2.VITUS LEVENTE
3. BUJI BAITS COMPETITION
4.TEAM CRAPTOR
5.FREE CARPTEAM-DUMITRU VICENTIU+SIKO ROBERT
6.DAN DRAGULOIU
7.FORMAGIU MARCEL
8.ENERGY CARP
9.GREEN LAKE- PETRE IULIAN
10. BOGDAN ZAHARIA
11.ART CARP TEAM
12.STYKI BAITS LEO-FLORIN CRAIU-CALIN VISOIANU
13.WLC-DRAGOS SINCA
14.WLC-IONUT NICA ,VLAD MOCANU
15.GREEN LAKE-ZETEC,MARIAN VECINUL,CATALIN UDREA
16.BSB CARPBOILIES
DENIS PANCA ,DANIEL ALBU,MARIUS NARCIS+
17.BONTAS MITICA
18.ENERGY CARP-VALI MARTOIU
19.MIVADO
20.THE ONE TEAM
21.IASI CARP TEAM-ILIESCU GABRIEL+ZAMFIR CRISTIAN +PARTENER
LISTA DE INTENTIE:
1.CRISTIAN NICOLAE GUTA+
2.CARP4 FUN TIMISOARA
3.CARP TEAM TIMISOARA
4.4C-CARP BISTRITA
5.PETRICA BALAN
6.CC.CRISTIAN -NITA VICTOR
7.SECRET OF THE CARP
1.OLD BOYS -CELMARE ROBERT
2.VITUS LEVENTE
3. BUJI BAITS COMPETITION
4.TEAM CRAPTOR
5.FREE CARPTEAM-DUMITRU VICENTIU+SIKO ROBERT
6.DAN DRAGULOIU
7.FORMAGIU MARCEL
8.ENERGY CARP
9.GREEN LAKE- PETRE IULIAN
10. BOGDAN ZAHARIA
11.ART CARP TEAM
12.STYKI BAITS LEO-FLORIN CRAIU-CALIN VISOIANU
13.WLC-DRAGOS SINCA
14.WLC-IONUT NICA ,VLAD MOCANU
15.GREEN LAKE-ZETEC,MARIAN VECINUL,CATALIN UDREA
16.BSB CARPBOILIES
DENIS PANCA ,DANIEL ALBU,MARIUS NARCIS+
17.BONTAS MITICA
18.ENERGY CARP-VALI MARTOIU
19.MIVADO
20.THE ONE TEAM 1
21.IASI CARP TEAM-ILIESCU GABRIEL+ZAMFIR CRISTIAN +PARTENER
22.THE ONE TEAM 2
LISTA DE INTENTIE:
1.CRISTIAN NICOLAE GUTA+
2.CARP4 FUN TIMISOARA
3.CARP TEAM TIMISOARA
4.4C-CARP BISTRITA
5.PETRICA BALAN
6.CC.CRISTIAN -NITA VICTOR
7.SECRET OF THE CARP