1. Green Lake: Matei Petrescu + parteneri
2, BsB CarpBoilies - Mihai Catalin + partener
3. Livezeanu Marin + partener
4. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
5. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
6. Milly+ Mircea Daniel
7. Rezervat
8. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2, BsB CarpBoilies - Mihai Catalin + partener
3. Livezeanu Marin + partener
4. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
5. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
6. Milly+ Mircea Daniel
7. Rezervat
8. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
9. Nicu Dobre + partener
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2, BsB CarpBoilies - Mihai Catalin + partener
3. Livezeanu Marin + partener
4. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
5. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
6. Milly+ Mircea Daniel
7. Rezervat
8. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
9. Nicu Dobre + partener
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
12.Mihai Bistriceanu - Oltenia Fishing
13.Razvan Stoica + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2. Livezeanu Marin + partener
3. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
4. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
5. Milly+ Mircea Daniel
6. Rezervat
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
8. Nicu Dobre + partener
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
12.Mihai Bistriceanu - Oltenia Fishing
13.Razvan Stoica + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2. Livezeanu Marin + partener
3. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
4. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
5. Milly+ Mircea Daniel
6. Rezervat
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
8. Nicu Dobre + partener
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
12.Mihai Bistriceanu - Oltenia Fishing
13.Razvan Stoica + parteneri
14.Grecu Florin + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2. Livezeanu Marin + partener
3. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
4. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
5. Milly+ Mircea Daniel
6. Rezervat
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
8. Nicu Dobre + partener
9. Nistor George + parteneri
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
12.Mihai Bistriceanu - Oltenia Fishing
13.Razvan Stoica + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2. Livezeanu Marin + partener
3. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
4. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
5. Milly+ Mircea Daniel
6. Rezervat
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
8. Nicu Dobre + partener
9. Nistor George + parteneri
10.Razvan Tunsoiu + parteneri
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
12.Mihai Bistriceanu - Oltenia Fishing
13.Razvan Stoica + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2. Livezeanu Marin + partener
3. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
4. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
5. Milly+ Mircea Daniel
6. Rezervat
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
8. Nicu Dobre + partener
9. Nistor George + parteneri
10.Razvan Tunsoiu + parteneri
Lista intentie:
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
12.Mihai Bistriceanu - Oltenia Fishing
13.Razvan Stoica + parteneri
14.Preda Marian + parteneri
1. Green Lake : Matei Petrescu + Constantin Dragos + Nicusor Tudorica
2. Livezeanu Marin + partener
3. Tiu Vlad; Adrian Alohana+ partener – avans
4. Mihai Alexandru + Borcan Catalin
5. Milly+ Mircea Daniel
6. Rezervat
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri - avans
8. Nicu Dobre + partener
9. Nistor George + parteneri
10.Razvan Tunsoiu + parteneri
Lista Intentie :
1. APS 1 : Bogdan Ivan , Dan Rete
2. Baboieru carp team
3. Nitu Danut, Aspritoiu Valentin si Eftimie Cristian
4. Andu Gagiu , Roman Antonius
5. Milly+parteneri
6. Ilie Marius +parteneri
7. Fair Play - Ioan Pirlog + parteneri
8. Ilie Marius +Parteneri
9. Nicu Dobre + partener
10.Mihalcea George + parteneri
11. Eugen Dragne + parteneri
12.Mihai Bistriceanu - Oltenia Fishing
13.Razvan Stoica + parteneri
14.Preda Marian + parteneri
15.Alex Danila +partener