CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Alin Galbenu, ionut voicu, Matei Marin, Eduard Vrabie

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Lun Iul 29, 2019 8:25

4 LOCURI LIBERE
Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
9. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
10. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
11. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
12. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
13. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
14. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
15. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
16. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
17. Madalin Darla
18. Dacic Carp Club: Andrei Serban
19. Paintexpert: Andu Gagiu
20. Carpbait: Bucataru
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Lun Iul 29, 2019 11:32

3 LOCURI LIBERE

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
9. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
10. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
11. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
12. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
13. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
14. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
15. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
16. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
17. Madalin Darla
18. Dacic Carp Club: Andrei Serban
19. Paintexpert: Andu Gagiu
20. Carpbait: Bucataru
21. Tntbait-Florian Serban+parteneri
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Iul 30, 2019 8:49

2 LOCURI LIBERE

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
9. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
10. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
11. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
12. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
13. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
14. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
15. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
16. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
17. Madalin Darla
18. Dacic Carp Club: Andrei Serban
19. Paintexpert: Andu Gagiu
20. Carpbait: Bucataru
21. Tntbait-Florian Serban+parteneri
22. Dragos Mardare + part.
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Iul 30, 2019 10:25

Lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
9. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
10. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
11. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
12. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
13. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
14. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
15. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
16. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
17. Madalin Darla
18. Dacic Carp Club: Andrei Serban
19. Paintexpert: Andu Gagiu
20. Carpbait: Bucataru
21. Tntbait-Florian Serban+parteneri
22. Dragos Mardare + part.
23. Grenn Lake: Catalin Udrea
24. Vali Matei
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Iul 30, 2019 10:31

LISTA INCHISA!
Revin cu info daca se retrage vreo echipa.

Multumesc
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Iul 30, 2019 12:03

cum ziceam … :?

UN LOC LIBER
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Iul 30, 2019 22:15

ultimul loc ocupat
Exclusive Fisherman’s: George Laurentiu
CS APS

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Joi Aug 01, 2019 14:04

Actualizare lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
9. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
10. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
11. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
12. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
13. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
14. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
15. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
16. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
17. Madalin Darla
18. Dacic Carp Club: Andrei Serban
19. Paintexpert: Andu Gagiu
20. Carpbait: Bucataru
21. Tntbait-Florian Serban+parteneri
22. Dragos Mardare + part.
23. Vali Matei
24. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță
CS APS

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2237
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de Madalin Dirla » Dum Aug 04, 2019 17:19

Pozitia 17
Mădălin Dîrlă-Sima Vlad-Mocanu Vlad

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 973
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: CUPA APS - ARROW 11-13 OCTOMBRIE BILA2

Mesaj de george tomescu » Mar Aug 06, 2019 10:21

Actualizare lista de participare:

1. Bogdan Ivan + Dan Savin + Alex Savin - avans
2. Stefan Babita - avans
3. Exclusive Fisherman's: Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu - avans
4. Florin Dinu + Alex Moso + Nicu Fieraru - avans
5. Friends Carp Team: Razvan Manole + Alex Tomescu + Marian Beizadea - avans
6. Exclusive Fiserman's: Carpenaru Ionuț + Guran Cătălin + Pablo Emanuel - avans
7. Carpbait team 1: Simu Alexandru - avans
8. Alex Dogaru & Alex Istrate - avans
9. 100% CRAPATIMASI : Velicu Marius + Tanase Dan + LAUDA : Silviu Valentin Stoian - avans
10. A.C.S. Cobra 1: Cristi Vasile + Licaciu Daniel
11. A.C.S. Cobra 2: Marius Dragomir + Adrian Benghe
12. A.C.S. Cobra 3: Marian Nedelea + Florin Nedelea
13. A.C.S. Cobra 4: Marian Pîrcalabescu + Byl Sandu
14. A.C.S. Cobra 5: Cristian Guța + Andrei Ciobanu
15. Liviu Ilie + Marian Cartoc + Ionut Silivestru - avans
16. Fair Play: Ioan Parlog + Dan Bararu - avans
17. Mădălin Dîrlă-Sima Vlad-Mocanu Vlad
18. Dacic Carp Club: Andrei Serban
19. Paintexpert: Andu Gagiu
20. Carpbait: Bucataru
21. Tntbait-Florian Serban+parteneri
22. Dragos Mardare + part.
23. Vali Matei
24. Exclusive Fisherman’s: Adrian Constantin + Laurențiu Andreescu + George Niță
CS APS

WLC Carp Probaits
Scrie răspuns

Înapoi la “COMPETITII”