Recomandare,LANSETA SPORTEX COMPETITION CARP CS-4 DISTANCE, 3.96M, 3-5OZ, 2BUC

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
fram
Mesaje: 110
Membru din: Sâm Iun 10, 2017 10:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti,sect.4,str.Cimpoierilor,nr.13

Recomandare,LANSETA SPORTEX COMPETITION CARP CS-4 DISTANCE, 3.96M, 3-5OZ, 2BUC

Mesaj de fram »

Va salut,a folosit vreun coleg lanseta Sportex Competition Carp CS 4 Distance,3,96m,3-5 oz,2 segmente,daca da,sa-mi spune-ti ce calitati are si distante atinse,precizez ca sunt un aruncator bunicel,am avut TX5 cele mai bune distante 165-170m.Merita achizitionata?Multumesc!

Driscu Radu
Mesaje: 304
Membru din: Mar Ian 24, 2012 8:10
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Recomandare,LANSETA SPORTEX COMPETITION CARP CS-4 DISTANCE, 3.96M, 3-5OZ, 2BUC

Mesaj de Driscu Radu »

Salut nu cred ca vei obtine prea multe răspunsuri.Sportex nu e o firma populară în România.AM avut ocazia să pun mâna pe un catapult de3.6/3.25 lbs si parca erau niște bijuterii. Încearcă una si vezi daca e ok ,sau du-te la târg.

Avatar utilizator
freespirit
pescar de competitie
Mesaje: 2059
Membru din: Mie Feb 17, 2010 2:36
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Recomandare,LANSETA SPORTEX COMPETITION CARP CS-4 DISTANCE, 3.96M, 3-5OZ, 2BUC

Mesaj de freespirit »

Ar fi util, să găsești pe cineva, care are, eventual, chiar, din București, să vină, la o ieșire, pe câmp, sau, pe apă, să facem schimb, de păreri, să le comparăm, între ele, fiecare.
Mai bine sa taci, sa fii considerat prost, decat sa vorbesti, ca sa inlaturi orice dubiu!
Inteleptul nu spune ce stie, prostul nu stie ce spune!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”