Stam in casa ?

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Dan Mitranescu »

Albert scrie:
Lun Apr 06, 2020 19:42
Dănuț, chiar nu iti dai seama cate bazaconii poti sa scrii și pe subiectul asta?
Ce sa-ti mai zic, vad ca te descurci singur-singurel.
Totusi, sa nu zici ca nu te bag in seama: vad ca insisti pe aia cu pneumonia anuala. Anul trecut, de exemplu, a ascuns mafia sisteme medicale depasite si sicriele din pationare. Noroc cu statisticile alea ca altfel nu se prindeau initiatii de figura. Anul asta ii distrug aia buni si de aia aflam acum adevarul. Mafia moare, se vede la tv. Noroc cu tine ca ai luminat poporul pe forumul asta. Promit ca atunci cand vei fi live pe luju, ca salvatorul planetei, te tratez cu un click...si pun si staniol pe șapca Shimano, mut si telefonul pe 2G(chiar asa, despre 5G nu bagati?)sa nu ma ajunga maaaafiaaaa.

#staysafe
Hai mai iubi, ca tu lipseai. :D Toata lumea danseaza in duo si noi nimic? Este pacat. :D

A bagat Florin despre 5G. Nu ai fost atent chiar la tot.

P.S. in rest, crezi ca ma opreste pe mine o masca. Asa m-ai cunoscut ? :D

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Stam in casa ?

Mesaj de DumiD »

Imagine

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Albert scrie:
Lun Apr 06, 2020 19:42
Dănuț, chiar nu iti dai seama cate bazaconii poti sa scrii și pe subiectul asta?
Ce sa-ti mai zic, vad ca te descurci singur-singurel.
Totusi, sa nu zici ca nu te bag in seama: vad ca insisti pe aia cu pneumonia anuala. Anul trecut, de exemplu, a ascuns mafia sisteme medicale depasite si sicriele din pationare. Noroc cu statisticile alea ca altfel nu se prindeau initiatii de figura. Anul asta ii distrug aia buni si de aia aflam acum adevarul. Mafia moare, se vede la tv. Noroc cu tine ca ai luminat poporul pe forumul asta. Promit ca atunci cand vei fi live pe luju, ca salvatorul planetei, te tratez cu un click...si pun si staniol pe șapca Shimano, mut si telefonul pe 2G(chiar asa, despre 5G nu bagati?)sa nu ma ajunga maaaafiaaaa.

#staysafe
Pai ce faci Berta, iar te bagi in seama pe aici fara sa fi invitat? Nu spui tu ca nu suporti Crapmania?(dar vad cq nu poti trai fara ea, accesezi zilnic forumul) Pai ce facem? Mai avem si noi onoare?
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Lucian SV »

Dănuț e clar că trolează.

Avatar utilizator
DumiD
Pescar de competitie
Mesaje: 1650
Membru din: Joi Oct 21, 2010 1:52

Re: Stam in casa ?

Mesaj de DumiD »

E clar, mai stam o luna. Daca mai are careva si niste teorii bune cu reptilieni sau flat earth, acum cred ca e timpul sa le dezbatem😂

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18917
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Vladut Mateianu »

Partea buna este ca multi dintre cei care acum 2-3 saptamani mai aveau putin si se tatuau cu STATI IN CASA, acum au lasat-o mai moale....si incep sa vada lucrurile mai bine.

Deja a disparut din peisaj termenul de 2 saptamani, promisiunea facuta de conducere : stati in casa 2 saptamani si o sa fie bine !
A trecut o luna.

Nu va uit cand o fi sa votam. Nici pe Iohanis.
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Stam in casa ?

Mesaj de shahjaban »

Vladut, sper sa nu te imbolnavesti tu sau cineva apropiat caci atunci o sa iti schimbi parerea 180 grade .... asa usor este sa blamam pe altii fara sa avem habar de ce se intampla .... comentarii din fata televizorului face oricine, ma asteptam la mult mai mult de la tine ....
Sper ca nu am deranjat cu postarea mea si imi cer scuze daca am facut-o ...
Dragos C. - Brasov

Laurentiu Burlacu
Mesaje: 59
Membru din: Mie Aug 11, 2010 16:05
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Laurentiu Burlacu »

Nu știu de ce v-ați cramponat în 2 săptămâni.
Asta e perioada de carantină. Cine a zis că dispare virusul in două săptămâni de peste tot?

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Stam in casa ?

Mesaj de Lucian SV »

Vladut Mateianu scrie:
Mar Apr 07, 2020 9:08
Partea buna este ca multi dintre cei care acum 2-3 saptamani mai aveau putin si se tatuau cu STATI IN CASA, acum au lasat-o mai moale....si incep sa vada lucrurile mai bine.
Eu îți dau un contra-exemplu cu nume și prenume: Boris Johnson. Acum a ajuns la ATI, pe aparate. :oops: :oops: :oops:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Stam in casa ?

Mesaj de popescu59 »

Ia sa vezi ca suta la suta o sa ni se anunte decesul lui Boris . Ce dracu fata de rahaturile noastre omu a avut curajul sa stea dezbracat in fata vijeliei , rahaturile noastre sunt in stare sa isi puna costumurile de astronauti sa nu care cumva sa ii ia gripa .Problema este simpla cine merge la pescuit in perioada asta ??? Vladut suta la suta cine i se alatura ?O scurta asa de 24 de ore , hai vitejilor , moralistilor sa va vedem acum . Vladut cind esti dispus imi spui si facem ceva frumos cu gratar si tot ce este corespunzator . Sa vedem o sa moara johanis de necaz???Cred ca Orban suta la suta .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”