Cazare in vila Mamaia

Aici va invitam sa discutam despre locurile in care ne-am petrecut concediile, chiar daca nu au legatura cu pescuitul. Asa vom crea o baza de date, cu locatii recomandate sau nu, de care vor beneficia toti utilizatorii acestui forum.
Calatorie placuta!

Moderatori: gor965, Adi Forest

IULIAN CARACUDA
Mesaje: 232
Membru din: Joi Apr 08, 2010 19:40

Re: Cazare in vila Mamaia

Mesaj de IULIAN CARACUDA »

[quote="Vladut Mateianu"]Multumesc. Ai si vre-un nume de vila-pensiune ?

casa tulceana-navodari
e super OK!

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: Cazare in vila Mamaia

Mesaj de Andrei I »

Ciuchi scrie:Vladut, pana la urma ai ramas pe hotel nu pe viluta?
Si eu caut aceeasi cazare. Pentru pustiulica al meu care nu are decat 1 an si 9 luni, mi-e frica sa ies cu el din tara de la varsta asta si prefer sa fiu aproape de casa. In schimb e mai greu cu hotelul ca avem inca nevoie de o bucatarie unde sa-i facem si o papica in care avem incredere. Asa ca tot in Mamaia caut si eu, cat mai in centrul statiunii si cat mai aproape de plaja... si inca nu prea am gasit nimic :roll:
Daca stiti ceva vilute in conditiile astea va rog sa-mi spuneti...

PS. Vladute, ai ales hotel Pescarus dintr-o simpla intamplare sau esti atat de legat de acest hobby incat si-a spus cuvantul si in numele hotelului (PESCARus)? :lol:

Am fost cu pitica mea cu masina in Grecia in 2008 cand avea numai un anisor. A fost suuuuper OK. Motiv pentru care am fost din nou si anul asta.

Va recomand Gerakina Beach Hotel in Halkidiki. 800 km din Bucuresti. Complex curat de 3 stele cu mic dejun si cina. Ieftin si bun.
Foarte multa verdeata, complexul e foarte mare, cazare si la bungalowuri, un adevarat loc linistit pentru odihnia si pentru copii.

Vacante placute.
Milionar excentric

baltazar
Mesaje: 9
Membru din: Lun Mar 08, 2010 22:16

Re: Cazare in vila Mamaia

Mesaj de baltazar »

La jumatatea statiuni gasesti dor camere de peste 200 lei/noapte ! In ce buget vrei sa te incadrezi ?

Avatar utilizator
Moise Robert
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 27, 2010 0:07
Puncte: 0
Localitate: Mangalia
Contact:

Re: Cazare in vila Mamaia

Mesaj de Moise Robert »

:D

Avatar utilizator
Moise Robert
Mesaje: 9
Membru din: Dum Iun 27, 2010 0:07
Puncte: 0
Localitate: Mangalia
Contact:

Re: Cazare in vila Mamaia

Mesaj de Moise Robert »

:D

Avatar utilizator
Stef 12
Mesaje: 353
Membru din: Joi Noi 04, 2010 23:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Cazare in vila Mamaia

Mesaj de Stef 12 »

Andrei I scrie:
Ciuchi scrie:Vladut, pana la urma ai ramas pe hotel nu pe viluta?
Si eu caut aceeasi cazare. Pentru pustiulica al meu care nu are decat 1 an si 9 luni, mi-e frica sa ies cu el din tara de la varsta asta si prefer sa fiu aproape de casa. In schimb e mai greu cu hotelul ca avem inca nevoie de o bucatarie unde sa-i facem si o papica in care avem incredere. Asa ca tot in Mamaia caut si eu, cat mai in centrul statiunii si cat mai aproape de plaja... si inca nu prea am gasit nimic :roll:
Daca stiti ceva vilute in conditiile astea va rog sa-mi spuneti...

PS. Vladute, ai ales hotel Pescarus dintr-o simpla intamplare sau esti atat de legat de acest hobby incat si-a spus cuvantul si in numele hotelului (PESCARus)? :lol:

Am fost cu pitica mea cu masina in Grecia in 2008 cand avea numai un anisor. A fost suuuuper OK. Motiv pentru care am fost din nou si anul asta.

Va recomand Gerakina Beach Hotel in Halkidiki. 800 km din Bucuresti. Complex curat de 3 stele cu mic dejun si cina. Ieftin si bun.
Foarte multa verdeata, complexul e foarte mare, cazare si la bungalowuri, un adevarat loc linistit pentru odihnia si pentru copii.

Vacante placute.
Am fost si eu la Gerakina acum 3 ani si mi-a placut. Singura problema e plaja...cel putin acum 3 ani plaja de acolo lasa de dorit. Oricum, din toate locurile in care am fost in Grecia, Thassos mi se pare cel mai ok.
Banii, interesele, gloria...pot oricand schimba istoria.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “TURISM - Destinatii pentru vacante”