Cupa APS la crap, ed. VIII-a 2012 / loc 3 Dan Serban /George Alexandru / Paul Popescu
Cupa APS la crap, ed. VII-a 2011 / loc 1 sector Petre Iulian +Neacsu Mircea- Dan Stoica
Cupa APS la crap, ed. VII-a 2011 / loc 2 sector George Alexandru-Dan Serban -Paul Popescu
Cupa APS la crap, ed. VI-a 2011 / loc1 Daniel Serban + George Alexandru +Paul Popescu
Cupa APS la crap, ed. VI-a 2011 / loc 3 Petre Iulian + Stefan Manzala + Tibi Ionescu
Cupa Solacolu 4-6 Noiembrie 2011/ loc 2 Petre Iulian /Neacsu Catalin /Domnica Ciprian
Cupa Solacolu 4-6 Noiembrie 2011/ Captura Petre Iulian /Neacsu Catalin /Domnica Ciprian
Cupa Green Lake 2012 intre membrii pe echipe - locul 3 Vali Bosman /Alin Jantea
Cupa Green Lake 2012 intre membrii pe echipe - locul 1 Petre Iulian /Pocris Florin/Govoreanu Marius
Cupa Green Lake 2011 intre membrii, individual, locul 3/ Petre Iulian
Cupa Green Lake 2011 editia 2 loc 1 Petre Iulian /Pocris Florin
Debutmania 2011/ Tancabesti / loc 2 Petre Iulian /Neacsu Catalin/Dan Stoica
Open Tancabesti 2011 loc 2 Petre Iulian /Neacsu Catalin /Domnica Ciprian
Senzor Cup - Editia I-A Moara Vlasiei/loc 2 sector Petre Iulian /Neacsu Catalin/Dan Stoica
Cupa Autototal Doripesco 2011 / loc1 Neacsu Mircea / parteneri din firma
Cupa Autototal Doripesco 2011 / Captura Neacsu Mircea / parteneri din firma
Cupa Autototal Doripesco 2012 / loc 2 Neacsu Mircea / parteneri din firma
1-Cupa Primaverii Magic Bait Greaca Cercani 2012 4-8 Aprilie
Echipa Ghita Adrian / Cazacu Bogdan / Postelnicu Alexandru
Loc 3 la general
2-Cupa Seniorilor ed-2 2012 tancabesti 21-24 Mai
Echipa Ghita Adrian / Cazacu Bogdan / Postelnicu Alexandru
Loc 2 pe sector
3-Cupa SNAP Greaca Cercani 2012 5-8 Iulie
Echipa Ghita Adrian / Cazacu Bogdan / Postelnicu Alexandru
Loc 3 la general
4-Supercupa Aviatiei 2012 Sulimanu 29-30 Septembrie
Echipa Ghita Adrian / Dobrin Eugen / Ghinda Mihai
Loc 1 la general + Captura (contact Marinita)
5-Provocare Magura 9 2012 26-28 Octombrie
Echipa Ghita Adrian / Iulian Petre / Mirea Catalin
Loc 2 la general
6-Cupa Revansa Iernii 2012 15-18 Noiembrie Moara Vlasiei 2
Echipa Ghita Adrian / Iulian Petre / Mirea Catalin
Loc 3 pe sector
ghita adrian scrie:1-Cupa Primaverii Magic Bait Greaca Cercani 2012 4-8 Aprilie
Echipa Ghita Adrian / Cazacu Bogdan / Postelnicu Alexandru
Loc 3 la general
2-Cupa Seniorilor ed-2 2012 tancabesti 21-24 Mai
Echipa Ghita Adrian / Cazacu Bogdan / Postelnicu Alexandru
Loc 2 pe sector
3-Cupa SNAP Greaca Cercani 2012 5-8 Iulie
Echipa Ghita Adrian / Cazacu Bogdan / Postelnicu Alexandru
Loc 3 la general
4-Supercupa Aviatiei 2012 Sulimanu 29-30 Septembrie
Echipa Ghita Adrian / Dobrin Eugen / Ghinda Mihai
Loc 1 la general + Captura (contact Marinita)
5-Provocare Magura 9 2012 26-28 Octombrie
Echipa Ghita Adrian / Iulian Petre / Mirea Catalin
Loc 2 la general
6-Cupa Revansa Iernii 2012 15-18 Noiembrie Moara Vlasiei 2
Echipa Ghita Adrian / Iulian Petre / Mirea Catalin
Loc 3 pe sector
Wild Carp Quebec concurs individual in 6 etape in Canada - loc 1 -cistigator final . Doua etape loc 1 ,o etapa loc 2 ,o etapa loc 3 .
Challenge Lac St.Pierre -48 ore -loc 3
Wild Carp Quebec concurs individual in 6 etape in Canada - loc 1 -cistigator final . Doua etape loc 1 ,o etapa loc 2 ,o etapa loc 3 .
Challenge Lac St.Pierre -48 ore -loc 3
Wild Carp Quebec concurs individual in 6 etape in Canada - loc 1 -cistigator final . Doua etape loc 1 ,o etapa loc 2 ,o etapa loc 3 .
Challenge Lac St.Pierre -48 ore -loc 3
am pescuit cu lansete de top (century,free spirit) ,mulinete dawa basia,delkim txi,etc .....dar si cu altele mai ieftine si am constatat ca nu sculele fac diferenta ci....pescarul...............................asa dar am vandut tot , o sa ma orientez spre altceva fata de anii trecuti