Iata componenta loturilor care participa in mansa a II-a de calificari ale Campionatului AGVPS, editia 2018.
1. ASOCIATIA CLUB „CRAP CORBU CCC"
Stefan Fasie
Felix Roman
Iohann Kraus
Bogdan Munteanu
Nicu Dinescu
Claudiu Lukacs
Silviu Florescu
Liviu Stanciu
Catalin Borcan
Adrian Anton
Ciprian Dudila
Ionut Vasile
Daniel Suciu
Tomescu George Claudiu
Ionescu Radu Florin
Petrescu Daniel Adrian
Ilie Liviu
Silivestru Ionuț
Brad Alexandru Ionuț
Dinu Alexandru Florin
Mardare Dragoș Ionut
Dumitru Nicolae George
Savin Daniel Vicentiu
Savin Alexandru Ciprian
Ivan Bogdan Ionut
Constantinescu Catalin
Neagu Gheorghe
Dobre Nicusor Marius
4. Asociația DACIC CARP CLUB
1. Serban Andrei
2. Nafornita Razvan
3. Duduman Florin
4. Gradinaru Sandu
5. Soium Erdal
6. Laiuc Cosmin
7. Pop Marius
8. Tudosiu Dragos
9. Talmaciu Iulian
10. Anghelini Andy
11. Ionita Radu
12. Ionita Mihai
13. Gavrilescu Dumitru
5. A.S. Asociatia Hydra Carp Club Suceava
1.ZOITA DANIEL
2.ANDRONIC CRISTIAN
3.MARTINIUC TIBERIU
4.SANDU FLORINEL
5.AVARVAROAEI MIHAEL
6.RUSU LUCIAN
7.COSTIN CIPRIAN
8.ZAMFIRESCU RADU
9.LEONTE ALEXANDRU
10. RAZVAN MANOLE
Manuel Chejnoiu
Sorin Rudeanu
Nick Manoiu
Valeriu Matei
Adrian Hermeziu
Nicu Zaharia
Marius Petre
Eugen Roman
Cristian Gherman
Bogdan Niculescu
Marius Largeanu
Dan Ungureanu
Cristian Rudeanu
8. Asociatia "Bucovina Carp Club"
Hascec Alexandru
Mogoseanu Adrian
Voicu Adrian
Amaritei Andrei
Gherase Iulius
Rusu Ovidiu
Havrisciuc Gabriel
Lucian Sarbu
Amaritei Forin
Cazac Catalin
Frumosu Daniel
Agachi Robert
1-Buhac Constantin
2-Dan Stoica
3-Dan Vasile
4-Robert Nedelcu
5-Georgescu Nicolae
6-Ionescu Marian
7-Liviu Campureanu
8-Silviu Toma
9-Cosmescu Ionut
10-Sebastian Andone
11. AJVPS Argeș - Carp Team
1.Cristi Vasile
2.Roboiu Adrian
3.Cîrje Antonio
4.Marius Dragomir
5.Țîrcomnicu Radu
6.Nedelea Marian
7.Burcea Catalin
8.Iliescu Andrei
9.Dumitru Adelin
12. Asociatia "Club sportiv MG SPECIAL CARP BISTRIȚA"
1. MARIASIU MIHAI
2. BARTA ANDREI ATTILA
3. BARTA DANA CLAUDIA
4. SCHMIDT OTTO
5. BUTA LIVIU PETRU
6. GHERAN MIRCEA
7. MIHAI PREDUS
8. OLAR ANCHIDIM
9. OLAR MARIA
10.CSIZAR ADRIAN
11. LIVIU COSTACHE
12.BOLGAR GEZA
13.MIRCEA MAIER
14.STELIAN MATEI
15.MARIASIU TEODORA
13. AJVPS Dâmbovița- Natural Crap
1. Caba Bogdan
2. Iancu Florin
3. Nicu Aurel
4. Dobre Radu
5. Ion Costin
6. Manoiu Elvis
7. Cretu Silviu
8. Milea Gabriel
9. Anghel Horia
10. Bunea Ovidiu
14. A.J.V.P.S. BACĂU - Freedom Mikado Team
1.Sachelaru Catalin
2.Lozinca Florin
3.Mazilu Marius
4.Sumanaru Daniel
5.Razvan Visinescu
6.Andrei Stefan
7.Szantho George
8.Raclaru Gabriel
9.Dragan Toni
10.Pandelea Ionel
11.Moraru Cristian
12.Gheorghies Adrian
13.Cretu Florin
14.Staicu Constantin
15.Halbedel Marcel
15. -
Dan Mitranescu
&
16. AJPS Cluj
Popa Gabriel
Nițu Ion
Pop Andrei
Kocz Eduard
Kocz Eugen
Salagean Alin
Petrar Traian
Doroftei Sorin
Jaba Ioan Sebastian
Farcaș Dorin
Țițeiu Sabin
1. Tintea Felix
2. Cosulet George
3. Barabas Ionuț
4. Gherasimescu Daniel
5. Ștefănescu Eugen
6. Boriceanu Gabriel
7. Zaharia Daniel
8. Niță Victor
9. Petre Raul
10. Popa Marius
11. Mitrea Cristian
12. Teiuc Daniel
13. Ioniță Ovidiu
14. Buzica Gabriel
15. Robu Florin
Am marcat cu - numele unui lot si al unei persoane mandate sa reprezinte clubul in relatia cu mass-media - la solicitarea respectivului. Daca mai sunt si alte cazuri va rog sa ma contactati la office@crapmania.ro.
Din voturile mele 5 echipe se incadreaza in top 6.
Consider AGVPS Cluj ca si favorita desi vad ca nu au foarte multi "simpatizanti".
Vedem duminica... eu cred ca vom avea surprize cel putin la fel de mari ca si in prima etapa.
GNicolae scrie:fiecare vede clubul din care face parte + inca 5 )
Si ti se pare ceva deplasat in asta?
Crezi ca merge vreun pescar la CN sa isi doreasca sa se odihneasca si sa se relaxeze 4 zile pe balta? Eu cred ca toti pleaca de la 0 si trag sa se califice.