C.S. Green Lake

Aici vor fi prezentate cluburile de pescuit din Romania.Fiecare club in parte isi poate anunta infiintarea, obiesctivele, precum si lista de membrii.q

Moderator: viorel dulamita

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de George-Alexandru »

Va urez,un calduros

La Multi Ani !
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Mugady
Mesaje: 43
Membru din: Mie Noi 01, 2017 11:22
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de Mugady »

George-Alexandru scrie:Am deosebita placere de a va anunta ca impreuna cu Valer Rusu si Petre Iulian am pus bazele infiintari unui nou club de pescuit la crap Cs Green Lake.Am luat aceasta decizie deoarece ne dorim sa venim cu un suflu nou in fenomenul crapist,sa formam o familie unita,sa impartasim din experienta noastra si sa oferim o serie de avantaje si beneficii membrilor.Impreuna sa popularizam si sa atragem ca/ti mai multi adepti in latura sportiva a pescuitului si a fenomenului C&R.Avand balta Chiroi 4-Green Lake la dispozitie sa oferim un pescuit sportiv la pretul corect,sa ajutam formarea novicilor in pescuitul crapului cu tehnici moderne.Nu in ultimul rand sa ajutam la desfasurarea pescuitului sportiv intr/un cadru atractiv si cat mai bine organizat.Sa organizam concursuri amicale intre membrii clubului,sa organizam dueluri competitionale cu membrii altor cluburi care detin de asemenea piste de concurs in manse tur retur.Sa dam sansa tuturor pescarilor sa participe la intreceri sportive unde taxa inscrierii sa acopere doar taxa de pescuit si organizare si premiile sa fie doar cupe si diplome si eventual sponsori,unde sa primeze doar spiritul de competitie,sportivitatea si fairplay-ul.Si normal anul se va deschide si inchide cu o mega petrecere campeneasca (prietenii stiu de ce)<:-P .http://pescarderomania.blogspot.com/
Toate acestea fiind spuse cred ca va-ti facut o idee despre ce va fi si nu-mi ramane decat dupa ce stabilim ultimile detalii sa deschid un topic separat unde sa prezint lista primilor membrii plus celelalte aspecte .

Va multumesc.
Sper sa mai fie valabil

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de George-Alexandru »

Este valabil si in curand vom anunta redeschiderea listei de noi aderari.

O seara placuta!
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

Avatar utilizator
Mugady
Mesaje: 43
Membru din: Mie Noi 01, 2017 11:22
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: C.S. Green Lake

Mesaj de Mugady »

Mulțumesc, am completat cererea deja

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ALTE CLUBURI”