Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Eduard Vrabie »

Vineri seara:
Fişiere ataşate
vineri seara.png
vineri seara.png (189.99 KiB) Vizualizat de 1945 ori
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

Avatar utilizator
Eduard Vrabie
Mesaje: 840
Membru din: Sâm Mai 12, 2018 8:25
Puncte: 5000
Localitate: Magurele
Contact:

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Eduard Vrabie »

Sambata dimineata:
Fişiere ataşate
sambata dimineata.png
sambata dimineata.png (194.52 KiB) Vizualizat de 1832 ori
Eduard Vrabie
CarpFishing COMPETITION
https://www.e-crap.ro

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de stangadan »

Echipa CarSystem care este pe 2 nu cumva este compusa din patronul baltii si angajati lui?

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de osc1or »

stangadan scrie:Echipa CarSystem care este pe 2 nu cumva este compusa din patronul baltii si angajati lui?
Ba da, e patronul in echipa cu 2 asistente care pescuiesc nud, cu un sculer matriter si cu 4 bodyguarzi sa nu aive probleme

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Critic echilibrat

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de stangadan »

Eu nu intreb la misto stimate. George Dumitru il cheama pe patron si este participa t la concursul organizat de el pe balta lui daca nu sti. La primele 2 concursuri a incasat vrel 80 de milioane si ma intreb de ce nu isi mai trec3 numele pe lista si a inventat un nume de scena. Oare ii este rusine cu ce face?

Avatar utilizator
Carasu Barbos
Mesaje: 6
Membru din: Mie Iul 04, 2018 23:06

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de Carasu Barbos »

osc1or scrie:
stangadan scrie:Echipa CarSystem care este pe 2 nu cumva este compusa din patronul baltii si angajati lui?
Ba da, e patronul in echipa cu 2 asistente care pescuiesc nud, cu un sculer matriter si cu 4 bodyguarzi sa nu aive probleme

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
"Sa nu aive":).Haules Tetrales mo.Pai ce facusi "patroane"? :)))

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de osc1or »

stangadan scrie:Eu nu intreb la misto stimate. George Dumitru il cheama pe patron si este participa t la concursul organizat de el pe balta lui daca nu sti. La primele 2 concursuri a incasat vrel 80 de milioane si ma intreb de ce nu isi mai trec3 numele pe lista si a inventat un nume de scena. Oare ii este rusine cu ce face?
Amice, unul din cele concursuri despre care vorbesti a fost organizat de mine.
Uite reteta financiara:
Taxa 500 de echipa x 8 echipe = 4000 lei
Cupe 500
Diplome gratis
Arbitraj 300
Promovare crapmania 100 euro
Premii 1500 locul 1 si 500 locul 2

George a fost participant la concurs, si a castigat locul 1 la ultimul cantar la un peste diferenta.. premiul l-a impartit cu partenerii lui in mod egal, nici unul din coechipieri nu e angajat pe balta.

Calculele sunt oarecum similare si pt primul concurs, George nu a fost nici acolo organizator, ci participant... organizator a fost Petrica Balan, un pescar mai mult decat cunoscut in lumea pescarilor de competitie autohtoni.

Te rog sa faci tu un calcul si sa vezi cat a castigat George la cele 2 concursuri de pana acum si apoi eventual sa iti ceri scuze dupa.

Dupa parerea mea este mare nevoie de oameni ca George Dumitru in carpfishingul romanesc, sa vina cu bani de acasa sa investeasca intr un lac pt noi, pescarii....
Din pacate are nevoie de astfel de concursuri inca vreo 500 cu castiguri similare pt a amortiza investitia....




Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Critic echilibrat

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de osc1or »

Carasu Barbos scrie:
osc1or scrie:
stangadan scrie:Echipa CarSystem care este pe 2 nu cumva este compusa din patronul baltii si angajati lui?
Ba da, e patronul in echipa cu 2 asistente care pescuiesc nud, cu un sculer matriter si cu 4 bodyguarzi sa nu aive probleme

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
"Sa nu aive":).Haules Tetrales mo.Pai ce facusi "patroane"? :)))
Si tu, ce strada ziceai ca cauti?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Critic echilibrat

stangadan
Mesaje: 52
Membru din: Dum Apr 06, 2014 18:08

Re: Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de stangadan »

Am facut calculul domn avocat. Te cred ca vrei sa te pui bine cu patronul dar vezi ca calculele mele sunt corecte.Si va urma altcastig acum. Apropo, tu ca organizator cand participi, te dai singur afara daca dai cu 5 ? Ca arbitrul platit de tine sigur nu are tupeu ca poate nu mai mananca o paine pe viitor.

Avatar utilizator
osc1or
Veteran
Mesaje: 3888
Membru din: Lun Aug 13, 2012 14:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Desfasurare CUPA Balta CHITA 2 Ediția II : 13-15 Iulie

Mesaj de osc1or »

stangadan scrie:Am facut calculul domn avocat. Te cred ca vrei sa te pui bine cu patronul dar vezi ca calculele mele sunt corecte.Si va urma altcastig acum. Apropo, tu ca organizator cand participi, te dai singur afara daca dai cu 5 ? Ca arbitrul platit de tine sigur nu are tupeu ca poate nu mai mananca o paine pe viitor.
Cand o sa auzi tu de mine vreodata ca incalc regulile pe la concursuri continuam discutia asta. Pana atunci propun sa inchidem aici.

Am deja cateva concursuri organizate in cariera, si poate peste 100 de pescari care au participat la ele. Nu am avut nici o problema cu nici unul niciodata. Pe langa asta... am si ceva concursuri in cariera ca simplu participant.. si la fel, nu stiu vreun arbitru, organizator, patron care sa imi fi reprosat ceva vreodata...


Eu am venit cu calcule concrete mai sus, vad ca tu vorbesti cai verzi pe pereti in continuare.
Si ca fapt divers, echipa la care faci tu referire ca e patronul cu angajatii lui, are in componenta pe Florin Duduman. Ai auzit de el? E salahor la George pe balta?


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Critic echilibrat

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”