Pareri Produse SBS

UNIC DISTRIBUITOR SBS IN ROMANIA

Moderator: George Tite

Încuiat
Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Pareri Produse SBS

Mesaj de arsinel »

Buna Dimineatza !
A incercat pana acum cineva Bilele Frankfurter solubile ?
Eu am luat 3kg si vreau sa le testez week viitor la MV2 intr-o partida de 24h.
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

George Tite
pescar de competitie
Mesaje: 1853
Membru din: Lun Mai 31, 2010 18:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pareri Produse SBS

Mesaj de George Tite »

Arsinel sunt sigur ca vei prinde si o sa fii un fan SBS BAIT.

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pareri Produse SBS

Mesaj de arsinel »

Deocamdata rezultatul este 0. am fost pe MV2 21h.de la ora 18 pana la ora 6 am avut 2 pe Sbs frankfurter si 2 pe Fresh squd de la alta firma ,iar apoi nu am mai dat cu ele pana seara . Scor 0-4 pt fresh squid (11,8kg,. 6,6kg. 9,8kg,9,02kg)
Pesti au venit intre orele 20:30-2:30 apoi nu am mai avut trasatura la nimic.
O sa le mai dau o seansa si pe chiroiu la sfarsitul luni intr-o partida de 40-48 de ore .
Mi se par extrem de tari bilele si sunt crapate .Croseta nu trecea prin ele ,trebuia sa le gauresc cu burghiu si abia reuseam ,iar cand iese la capat se ciobesc si la 4 ore scoase din apa aproape ca erau intacte cu toate ca sunt solubile ,am avut si o punga de Squid&octopus tot SBS si acelea erau ok ,miroseau puternic erau moi .
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

George Tite
pescar de competitie
Mesaje: 1853
Membru din: Lun Mai 31, 2010 18:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pareri Produse SBS

Mesaj de George Tite »

Arsinel poate ai luat din greseala sbs uk de asta n-ai prins, totusi incearca SBS BAIT made in hu si sigur vei reusi.Altii au reusit deja podiumuri cu SBS BAIT made in hu.Magazine in Bucuresti : Carp Shop (la maimutoiu) sau la Carp Discount (la Coco) sau te astept la mag. de prezentare pe Av.Stalpeanu 2.(la p-ta Domenii) primesti cadou daca vii aceleasi bile dar sa nu uiti ca sunt made in hu. :wink:

Avatar utilizator
arsinel
Pescar de competitie
Mesaje: 2285
Membru din: Dum Mar 21, 2010 15:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Pareri Produse SBS

Mesaj de arsinel »

Nea George eu stau in zona magazinului pe str Caraiman langa cimitirul care da in Grivita. Bilele le-am luat de la (Maimutoiu) B D de la magazin sambata pe data de 2 luna asta ,si eu cred in ele ca altfel nu mai luam ,eu acum catva ani (3) dadeam cu undele care nu stiu ce tara de provenienta erau Squid& Capsuna si prindeam la ele tot SBS acum cu astea deocamdata pauza.Am sa trec pe la magazin intr-o zi (sa-mi spuneti ce program aveti) sa mai stam de vb sa ma sfatuiti in ce combinati sa le dau .......
Faza este ca ma duc si eu la un concurs la sfarsitul luni de 40 de ore pe chiroiu si chiar vroiam sa dau cu ele dasta am si luat 4 kg pt MV2 sa le testez ,poate multi o sa rada cand o sa citeasca acum ca ma duc la concurs cu rady made dar inca nu am banii necesari sa-mi iau home made la 85 ron kg si nici nu sunt un pescar care merge la concursuri frecvent ,merg si eu la 2 concursuri pe an si alea mai low cost si am zis ca daca merg luam pt concurs 5kg pt o partida de 40-44 de ore eu zic ca ar fi suficient 5kg. Vreau sa particip la concursuri ,nu sa rup eu gura targului si sa castig dar nici sa ma fac de ras sa ies pe ultimul loc si in + la CAPTURA are sanse toata lumea indiferent ca esti incepator sau super profesor .
Divizia de Lupi a Clubului Sportiv
Personal Best 23,650KG - MV2 / 2020

crapistulbacauan
Mesaje: 37
Membru din: Mie Dec 01, 2010 9:07

Re: Pareri Produse SBS

Mesaj de crapistulbacauan »

arsinel scrie:Nea George eu stau in zona magazinului pe str Caraiman langa cimitirul care da in Grivita. Bilele le-am luat de la (Maimutoiu) B D de la magazin sambata pe data de 2 luna asta ,si eu cred in ele ca altfel nu mai luam ,eu acum catva ani (3) dadeam cu undele care nu stiu ce tara de provenienta erau Squid& Capsuna si prindeam la ele tot SBS acum cu astea deocamdata pauza..
HAHAHAHA ! ACUM 3 ANI EXISTA SENZOR SI ADUCEAU SBS-UL ORIGINAL, CARE PRINDEA PESTE PE TOATE BALTILE. FRUMOASE VREMURI PENTRU CINE STIE .

Cucu Ionel
Mesaje: 475
Membru din: Vin Ian 20, 2006 19:25
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Pareri Produse SBS

Mesaj de Cucu Ionel »

George, o bila neagra! Am gasit bidonas de Atractamino in care, in loc de 250 ml. am avut doar 150 ml.! Bidonasul era sigilat, cumparat direct de la SBS impreuna cu alte doua de Amino PPC si inca unul de Atractamino. :oops:
Fir intins

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “SBS BAIT ROMANIA”