rusinica

https://marelepescar.ro/

Moderatori: Dan Mateianu, marelepescar.ro

Avatar utilizator
marelepescar.ro
Mesaje: 80
Membru din: Lun Mai 02, 2011 23:11
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: rusinica

Mesaj de marelepescar.ro »

cry2828 scrie:Ieri am primit si eu colet de la ei si printre altele am comandat un lichid Carping Meat si saracul e expirat din 08.2017.Greseala mea ca l.am desfăcut si nu il pot returna dar numai a meat lichid nu miroase ala...
Imi cer scuze ca va raspund atat de tarziu, dar nu folosim forumul Crapmania ca metoda de comunicare cu clientii. Pe viitor, pentru orice probleme aveti, va rog sa ne contactati pe e-mail - office(at)marelepescar(punct)ro - sau telefonic, la numerele de pe site.

Am verificat acum produsele de la Carping Club si pe ele nu este precizata data de expirare ci data de productie (LOT luna.an). De asemenea, pe ambalaj scrie ca produsul este valabil timp de 12 luni de la data fabricatiei.

Nu doresc sa va contrazic ci sa va spun ceea ce am observat eu la raft. Va rog sa mai verificati si dumneavoastra inca o data si daca produsul este expirat o sa va rog sa ne scrieti pe office@marelepescar.ro pentru a va trimite un nou produs. Produsul pe care l-ati primit nu trebuie sa-l returnati pentru ca noi nu il vom mai pune la vanzare. Ramane la dumneavoastra si il puteti arunca, iar noi va vom trimite un alt produs.

Va multumesc.
Cu respect,
Cristian Necula
Cofondator MarelePescar

Avatar utilizator
Cristian Dumitrescu
Mesaje: 282
Membru din: Dum Iun 30, 2013 13:29
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / Militariud

Re: rusinica

Mesaj de Cristian Dumitrescu »

Bun, se pare ca iar se repeta istoria de anul trecut.

Comand la voi, ma sunati ca nu aveti un produs de la baboieru, imi puneti altul MULT MAI SCUMP, dar defapt in pachet ma trezesc cu ala ieftin, iar pe factura cel scump.

iar numerele de pe site sunt toate indisponibile :?:

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “MARELEPESCAR.RO”