cipoc

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
SIMI
pescar de competitie
Mesaje: 2158
Membru din: Joi Feb 09, 2012 20:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

cipoc

Mesaj de SIMI »

Feedback utilizator cipoc

Am cumparat de la CIPOC 3 lansete fiind in descrierea lui impecabile .Aceste lansete au fost rupte si refacute inele de imbinare schimbate .Nu recomand acest vinzator este un mincinos .Minte sa si atinga scopurile .Vinde lucruri ce nu corespund descrierii.

Avatar utilizator
Eduard Sutu
Mesaje: 533
Membru din: Mie Apr 03, 2013 9:07
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: cipoc

Mesaj de Eduard Sutu »

SIMI scrie:
Sâm Feb 27, 2021 16:02
Am cumparat de la CIPOC 3 lansete fiind in descrierea lui impecabile .Aceste lansete au fost rupte si refacute inele de imbinare schimbate .Nu recomand acest vinzator este un mincinos .Minte sa si atinga scopurile .Vinde lucruri ce nu corespund descrierii.
Puteti lasa aici linkul catre anuntul lui si amanunte in justificarea afirmatiilor dumneavoastra ? Multumesc !

PROBABIL ACESTA ESTE ANUNTUL:
marele-bazar-f8/vand-3-centrury-custom- ... 64738.html
Pescuitul nu este o " moda ", este pur si simplu placere si relaxare intr-o lume foarte agitata.

SIMI
pescar de competitie
Mesaje: 2158
Membru din: Joi Feb 09, 2012 20:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: cipoc

Mesaj de SIMI »

Am sa fc niste poze clare si am sa le atasez .Multumesc

Avatar utilizator
cipoc
pescar de competitie
Mesaje: 2229
Membru din: Mie Iun 02, 2010 10:02
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: cipoc

Mesaj de cipoc »

acum am vazut topicul.....
Acele lansete sunt niste bijuterii custom de 12,66. Nu a rupt nimeni nici un bat si cu atat mai mult toate 3 odata.
Sunt 3 bete pe blanc de fmj lite edition, facute custom de Nick Buss, inele si mandrina Fuji, con de inox.
Ce trist ca asemenea bete au ajuns pe asemenea maini... si la un pret de 1600 lei...
CPK Carp & More , Pesti nu povesti !

www.cipoc77.blogspot.ro

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”