Magazin Nou

Moderator: Calin Visoianu

Încuiat
Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Magazin Nou

Mesaj de popescu59 »

Albert-
Daca citesti tot topicul omul vrea sa stie nemultumirile clientilor si ce propun acestia , si eu nu am facut alceva decit sa il sfatuiesc pe om sa regleze problema cu stocurile on line, nu am absolut NIMIC cu acest magazin fiindca sunt N magazine mult mai mari care au acesi deficienta . Dar aceasta deficienta este voita asta vreau eu sa semnalez , findca a avea stocuri la secunda pe un site online inseamna o contabilitate fara dedesubturi .
Credeam ca acest magazin intradevar vrea ceva mai bun pentru clienti si de aceea am tot batut saua pe actualizare stocuri. Am vazut ca nu se doreste asa ceva si am inteles , facind comert de atita amar de vreme stiu ce inseamna contabilitate la secunda in acesta tara unde daca incerci sa fii corect esti faliment din start. Eu unul am incheiat acest subiect si felicit pe acesta cale toate magazinele online cu stocuri actualizate la secunda , spre acele magazine trebuie sa ne indreptam comenzile de cumparaturi pe viitor.

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Magazin Nou

Mesaj de nicuB »

popescu59, te repeti, ce drac', scrii acelasi lucru la nesfarsit. am inteles/citit ca faci comert de-o viata, ca vrei stocuri actualizate, ok. te rog frumos, NU MAI REPETA. nu doresc sa intru in polemici inutile, dar ce-i prea mult, e prea mult. scrii (sau incerci sa scrii) km de randuri fara sens, parca esti o moara stricata.

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Magazin Nou

Mesaj de popescu59 »

Daca nu as fi provocat incontinuu de diversi ca si tine nu as mai continua, dar si tu dupa ce ai vazut ca am scris, pentru mine acest subiect este inchis , te-ai apucat si tu sa scrii. Citeste in ultima postare a mea si vezi ca am scris am primit raspuns la intrebarea mea si m-am lamurit si cu asta nu mai deranjez acest topic . Trebuia sa intervii si tu ca ereai plictisit , dar daca citeai iti vedeai de treaba ta .

Avatar utilizator
Claudiu Garlea
pescar de competitie
Mesaje: 2007
Membru din: Vin Iun 03, 2011 17:27
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de Claudiu Garlea »

Nea Popescu.

Un magazin normal de strada, care are site, are site produsele care le comercializeaza, automat cand vinde in magazin nu poate sa umble si pe site, doar cu un program special (probabil destul de scump). Nu va asteptati sa gasiti stocurile la zi, pe site. Sunt pur informational +
Un magazin care se ocupa doar cu vanzarea ONLINE ca are site actualizat imediat, ca tu cand iti faci wishlist-ul, si o salvezi, automat o scade din comanda.

Dumneavoastra, ca ziceati ca aveti un BIRT in Alexandriei, cum umblati cu site-ul pe net? Adica, spuneti pe net cati kb (litri) de tuica mai aveti in damigeana?
De ce nu incercati sa intrati pe piata cu un nou concept, sa le dati la toti cu firma in cap, cu un magazin stradal si cu un site actualizat normal. Credeti ca site-urile alea din afara, au magazin stradal? Ciuciu.
Fara misto acum.



O zi frumoasa !

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Magazin Nou

Mesaj de nicuB »

popescu59 scrie:Daca nu as fi provocat incontinuu de diversi ca si tine nu as mai continua, dar si tu dupa ce ai vazut ca am scris, pentru mine acest subiect este inchis , te-ai apucat si tu sa scrii. Citeste in ultima postare a mea si vezi ca am scris am primit raspuns la intrebarea mea si m-am lamurit si cu asta nu mai deranjez acest topic . Trebuia sa intervii si tu ca ereai plictisit , dar daca citeai iti vedeai de treaba ta .

cu ce te-am provocat? ti-am spus doar ca te repeti, atat. nu "eream" plictisit, chiar deloc.

Avatar utilizator
andrei0001
Mesaje: 420
Membru din: Sâm Oct 27, 2012 17:30
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Magazin Nou

Mesaj de andrei0001 »

Venim pe 1 sau nu venim ???..am banii la saltea si mi-e ca intru in ei :)

Avatar utilizator
Calin Visoianu
Mesaje: 279
Membru din: Sâm Oct 22, 2011 15:46

Re: Magazin Nou

Mesaj de Calin Visoianu »

andrei0001 scrie:Venim pe 1 sau nu venim ???..am banii la saltea si mi-e ca intru in ei :)
Va asteptam cu mare placere pe toti, vineri, 1 februarie, ocazie cu care putem vorbi si in magazin despre toate cele dezbatute pe topicul acesta. Programul va fi 10.00-18.00.
Doctor Fishing

Avatar utilizator
MeluCatelu
Mesaje: 131
Membru din: Mar Oct 16, 2012 19:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Magazin Nou

Mesaj de MeluCatelu »

Sambata ce program aveti?
Unii dintre noi suntem la munca vineri intre orele respective.
C.S. CARP ZONE

razvan89
Mesaje: 50
Membru din: Mie Sep 13, 2006 16:48
Puncte: 0
Contact:

Re: Magazin Nou

Mesaj de razvan89 »

Calin Visoianu scrie:
andrei0001 scrie:Venim pe 1 sau nu venim ???..am banii la saltea si mi-e ca intru in ei :)
Va asteptam cu mare placere pe toti, vineri, 1 februarie, ocazie cu care putem vorbi si in magazin despre toate cele dezbatute pe topicul acesta. Programul va fi 10.00-18.00.
Un mic, o bere dom' Calin ? :D Un fursec ?

viorel doloc
pescar de competitie
Mesaje: 1327
Membru din: Mar Iun 26, 2007 20:59
Puncte: 0
Localitate: SIBIU

Re: Magazin Nou

Mesaj de viorel doloc »

Buna seara.
D-le Calin, dar niste poze de la deschidere, cu marfa expusa etc..........pentru noi cei de pe "online" macar sa vedem ceva produse pana in 15 februarie, cand ne vine randul si noua!
Va multumesc anticipat.
Carp Passion

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “DOCTOR FISHING”