AER CONDITIONAT Klimapoint

Scandal la Senior Trophy: Au fost prinsi cu un crap in lada frigorifica

15 iunie 2013   |   5154   afişări   

Scandal de proportii la concursul Senior Trophy ce se desfasoara chiar acum la Tancabesti. O echipa a fost gasita cu un crap ascuns in lada frigorifica. 
 
 
 
Regulamentul concursului spune ca pe fiecare mansa se contorizeaza doar trei crapi. Se pare ca echipa a prins mai multi, iar unul dintre ei l-a oprit in lada frigorifica pentru a-l cantari in mansa finala, sustin organizatorii competitiei.
  
UPDATE: Este vorba de echipa formata din Androne Radu - Florin Mihalache - Mihai Onea - Lungu Roxy
 
blat pescuit 
 
 
In momentul in care au fost prinsi, ei se aflau pe locul al doilea din concurs, iar un singur peste in plus le-ar fi adus locul I. 
Ei au fost descalificati direct si au primit interdictie pe viata la toate concursurile organizate de clubul Senior Crap. 
 
Vezi ce spun membrii echipei implicate in scandal. Pe forumul Crapmania.ro. 


La 7 persoane le place asta.
magazin online pescuit


Comentarii


V J : De necrezut..
15 iun. 2013 ora 13:19
delete delete : =)))
15 iun. 2013 ora 16:29
Ovidiu Havran : jenant :)))
15 iun. 2013 ora 16:37
Anghel Petrisor : Pacat ca se intampla una ca asta... Rusine!!!
15 iun. 2013 ora 20:24
Valentin Criste : Asta era distinsul domn care i-si batea coasa de pescarii de la Trofeul Tancabesti?
17 iun. 2013 ora 09:58
Bogdan Melu : la ce caracter au aratat nu este de mirare ca pestele pus la lada sa nu fie pastrat cu intentia de a il lua acasa. Insa acest tip de atitudine este consecinta directa a pescarior celebri care vand bombe in magazine,promoveaza vanzarea de crapi mari prinsi in ape salbatice catre balti private si asa mai departe.
17 iun. 2013 ora 11:02
constantin stavarachi : Mai sunt cateva vedete din astea insà cat timp nu au fost prinsi pozeazà in "membri de club"
21 iun. 2013 ora 16:16
n. sandu : stiu si eu unu !!! ha ha!! sacosarii !!!
22 iun. 2013 ora 08:48
Florin Coacaza : v-a dat si la ziar
06 iul. 2013 ora 00:37
MIHAI IVAN : LA ACESTE COMPETITII ORICUM CASTIGATORII NU SUNT CEI CARE PRIND CEL MAI MULT/MARE PESTE.LA TEHNICA DE AZI DE CE NU SUNT FILMATE STANDURILE 24/24?????
11 iul. 2013 ora 11:05
viorel ionescu : Uneori mai trebuie si crapu sa se mai racoreasca,gluma e gluma dar e jenant daca s-a intamplat asa ceva la nivel atat de inalt.monturiporumb.ro