Ne aliniem la GDPR!

Vă aducem la cunoștință că www.crapmania.ro utilizează fișiere de tip cookie și alte tehnici similare pentru a asigura funcționarea site-ului și protejarea datelor dvs., pentru a vă oferi o experiență cat mai placută și personalizată, pentru a oferi funcții de rețele sociale și pentru a analiza traficul într-un mod anonim.

Le oferim partenerilor noștri de rețele sociale, de publicitate și de analiză a traficului informații cu privire la modul in care folosiți site-ul nostru prin intermediul cookie-urilor pe care ei le pot seta.

Înainte de a continua navigarea pe www.crapmania.ro, vă rugăm să citiți și să întelegeți conținutul Politicii de utilizare cookie și al Politicii de confidențialitate.

Prin continuarea navigării și utilizarea serviciilor noastre, vă exprimați acordul cu privire la Politica de utilizare cookie și la Politica de confidențialitate.

Ultima modificare: 29.05.2018
AER CONDITIONAT Klimapoint

Incepe Campionatul AGVPS, competitie la care participa 39 de cluburi de pescuit. Componenta loturilor in prima mansa.

14 mai 2018 | 13:15
  |   4518   afişări   

Editia 2018 a Campionatului AGVPS debuteaza joi dimineata, in Constanta, pe lacul Corbu 2, gazda ultimelor campionate care au desemnat lotul participant la mondialele de pescuit la crap.
 
cn pescuit crap 
La Campionatul AGVPS pot participa doar cluburile afiliate la AGVPS sau AVPS (AJVPS) care sunt membre AGVPS. Editia 2018 este structurata in 3 manse compuse din 2 faze eliminatorii si o finala.
 
Prima mansa are loc in perioada 17-20 mai 2018, unde 19 loturi alese prin tragere la sorti, se intrec pentru a obtine un loc in semifinalele competitiei. Doar primele 6 clasate in prima mansa vor concura in semifinalele turneului in perioada 14-17 iunie 2018, alaturi de celalalte 6 cluburi venite din mansa a doua.
 
pescuit la crap 
In marea finala din 28.06-01.07 vor accede primele 6 formatii in ordinea clasamentului semifinalei, iar castigatoarea Campionatului va reprezenta Romania la Campionatul Mondial de Pescuit la Crap - Serbia 2018.
 
pescuit la crap corbu 
Iata cele 19 loturi participante in prima faza si componenta lor:
 
1. ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV LAUDA
 
1. Silviu Valentin Stoian
2. Georgiani Herovic
3. Laurentiu Ion
4. Ioan Stanita
5. Matei Vasilescu
6. Paul Rebega
7. Mihai Alexandru
8. Alexandru Marian Matache
9. Marius Gostin
10. Costel Pana
11. Razvan Dobre
12. Marius Alexandru
13. Bogdan Secara
14. Andrei Dobre
 
2. C.S. CRAP ARAD
 
1. Meze Marian
2. Sociu Daniel
3. Buzneanu Ciprian
4. Irimia Florin
5. Pancu Mircea
6. Ghita Andrei
7. Grama Claudiu
8. Suciu Raul
9. Vuin Deian
10. Michiciuc Adrian
11. Lelek Gabriel
12. Dragan Ovidiu
13. Mascovits Marius
14. Banciu Andrei
15. Deliman Casian
 
3. CS MIVADO CARP FISHING 
 
1. LECHINTAN VASILE-MARIAN 
2. MOLDOVA DAN IOAN
3. MICU IOAN OCTAVA
4. ROSCANEANU PAUL
5. CIOCAN ALEX FLORIN
6. UNGUREAN VASILE
7. CRISAN DOREL CLAUDIU
8. GORGAN RADU MIRCEA
9. HARANGUS HORATIU CALIN
 
4. CLUB TOMIS CARP CONSTANTA
 
1. Nițu Teodor Ștefan
2. Iulian Andronache
3. Ivanoschi Alexandru
4. Cojocaru Radu
5. Vasilescu Mircea
6. Murat Levent
7. Bâră Florin
8. Marius Sârbu
9. Olteanu Ionuț
10. Ionașcu Cătălin
11. Urziceanu Cosmin
12. Ghenu Marcel
13. Stanciu Alexandu
14. Havași Cristian
15. Dan Cristocea
 
5. ASOCIATIA KAN-VIS RM VALCEA
 
1. IONESCU ANDI
2. IEPURE NICOLAE
3. PESTERAU CRISTIAN
4. DUMITRESCU ANDREI CRISTIAN
5. MIREA MARIAN
6. COSTEA OVIDIU
7. TEODORESCU FLORIAN
8. GHEORGHEI BOGDAN
9. UNGUREANU GEORGE
10. LEAFU DANUT
 
6. ASOCIATIA CLUB SPORTIV GREEN LAKE
 
1. Dan Draguloiu
2. Stanislav Gutu
3. Alexandru Mihai (Maxx)
4. Ionita Nicolae (Zetec)
5. Kodmon George Alexandru
6. Pate Florin
7. Misir Dorel
8. Ghita Adrian
9. Daniel Ene
10. Florin Pocris
11. Udrea Catalin
12. Manzala Stefan
13. Biro Lucian
14. Preda Valentin
15. Petre Iulian 
 
7. AVPS ARDEALUL
 
1. Calin Marin
2. Dulau Adrian
3. Marina Ioan
4. Pangica Val
5. Vidis Dragos
6. Marina Vasile
7. Iacob Cornel
8. Radu Alin
9. Peiu Stefan
10. Badilita Florin
11. Gusa Florin
12. Manea Adrian
13. Narcis Marius
14. Avian Catalin Mihai
 
8. ASOCIATIA SPORTIVA CARPATIC FISHING CLUB
 
1. Tudor JURAVLE
2. Lucian RĂDULESCU 
3. Tiberiu CONACHE
4. Ciprian SOLONARIU
5. Ciprian ZAITZ
6. Doru ROTARIU
7. Lucian CODREANU
8. Vlad IORDACHE
9. Valentin TĂNASĂ
10. Cristian SAUCĂ
11. Laurențiu TUCHEL
12. Dan NASTASA
 
9. AJVPS PRAHOVA - MASTER'S CARP
 
1. Hrib Marius George
2. Perianu Mihai
3. Zahariuc Cristian Cezar
4. Marius Birlan
5. Marius Ciprian
6. Romeo Cojocaru
7. Viorel Crivat
8. Matei Angelo Andrei
9. Strambu Sorin
10. Simion Mihaita
 
10. ASOCIATIA ENJOY FISHING CLUB
 
1. Repciuc Nicolae
2. Roman Raul
3. Rosca Cosmin
4. Remus Drobrota
5. Adrian Toader
6. Laurentiu Ghilase
7. Balaita Virgil
8. Plopeanu Razvan
9. Constantinescu Ionut
10. Dobos Manuel
11. Constantin Stan
12. Harabagiu Octavian
13. Razvan Campeanu
14. Sabin Sandu
15. Tudor Brie
 
11. AVPS ACVILA - TNT BAITS
 
1. Florea Cornel
2. Stircu Razvan Ionut
3. Ilie Florian
4. Dumitru Marius Cornelius
5. Brebeanu Florin Mihai
6. Ciorciu Andi Alexandru
7. Puiu Virgil Stefan
8. Vilau Radu Laurentiu
9. Mihaila Mihail
10.Talpan Florin Danut
11. Serban Florian
 
12. AJVPS SUCEAVA 
 
1. Iliescu Gabriel
2. Zamfir Cristi
3. Paduraru George
4. Nemet Catalin
5. Ilie Marius
6. Dragomir Nicu
7. Dicianu Alexandru
8. Ionel Patrula
9. Neagu Marian
10. Bobirica George
11. Murin Ovidiu
12. Sutu Eduard
13. Ionescu George
 
13. CLUB SPORTIV ENERGY CARP - VIITORUL CLAUMAR 
 
1. Popa Claudiu
2. Lazopulu Bogdan
3. Vaduva Lucian
4. Mihalache Florin
5. Cristian Mihalcea
6. Valeriu Martoiu
7. Catalin Ureche
8. Catalin Chiscari
9. Marian Vranceanu
10. Popa Marius Razvan
11. Anghel Ionut Alexandru
12. Argeseanu Viorel
13. Radu Badica
14. George Roman
 
14. ACS CARP UNITED
 
1. Alexandru Istrate
2. Alexandru Dogaru
3. Andrei Dinu
4. Daniel Cerchez
5. Lazar Ovidiu
6. Soare Andrei
7. Durdoi Damian
8. Popescu Alexandru
9. Istrate Sorinel 
10. Brica Alexandru
11. Ungureanu Bogdan
 
15. ASOCIATIA CLUBUL SPORTIV PELICANUL
 
1. Dragos Anghel
2. Dumitrescu Daniel
3. Oana Victor
4. Moise Ionel
5. Dinu Sorin
6. Ionescu Nelu
7. Petre Valentin
8. Eduard Grigore 
9. Marinescu Dan 
10. Andrei Gheorghe
11. Marin Laurentiu
 
16. A.V.P.S. VULTURUL - THE ONE TEAM
 
1. Gabi Tomulescu
2. Radu Lixandru
3. Ionut Voicu
4. Bogdan Dragan
5. Mihai Pripon
6. Alex Matea
7. Gabi Subtirica
8. Alex Chivu
9. Ciprian Dochita
10. Dan Serban
11. Cristi Mitroi
12. Dan Badarcea
13. Andrei Vladeanu
 
17. FAIR PLAY FISHING CLUB
 
1. POSTU Raphael
2. JUREBIE Alexandru-Emilian
3. OANA Liviu
4. DOGARU Emanuel
5. BABACEA Octavian
6. DOROBANTU Mihai
7. DELCA Dorin
8. BANU Marius-Daniel
9. ALEXE Marius-Florentin
10. CONSTANTINESCU Daniel Mihail
11. GRIGOROIU Dorian
12. RADU Cristi Ciprian
13. AVRAM Stefan
14. BARARU Dan Nicolae
15. PAFFONI Denys
 
18. CLUB MR. FISH
 
1. Marin Nicolae Cristian
2. Stanciu Gabriel 
3. Costache Claudiu Andrei
4. Sburlan Valentin 
5. Ilinca George
6. Cristi Alexandrescu
7. Baican Mihai
8. Ichim Cristian
9. Nitu Danut
10. Aspiratoiu Valentin 
11. Stefan Petre 
12. Oancea Ovidiu
13. Marinescu Mariela 
14. Zarguzon Adrian
 
19. AVPS DIANA - X-TREME BAITS
 
1. Marian Constantin
2. Mircea Catalin Neacsu
3. Dan Tanase
4. Mirel Steflea
5. Oane Mugurel
6. Adrian Visan
7. Horia Alexandru Cotler
8. Dorel Leontin Oprea
9. Mitus Iulian Chiru
10. Remus Costea
11. Gabriel Buica
12. Ion Nuta
 
ultegra xtd 
Crapmania.ro 


La 2 persoane le place asta.
magazin online pescuit


Comentarii


Momentan nu există comentarii.