BEST TEAM CUP 2014 - Moara Vlasiei

In acest topic au acces doar membrii clubului sportiv Senzor
mihai.sava
Puncte: 0

Mesaj de mihai.sava »

Multumim pentru felicitari

Pentru mine acest concurs a fost o experienta extraordinara si tin sa le multumesc celor care au avut incredere sa ma coopteze in echipa.
Multumiri maxime lui Max si Sandu ,doi super pescari cu experienta de la care am invatat o gramada de lucruri in aceste 3 zile de concurs...
C.S. CARP ZONE

Dan Mateianu
Site Admin
Puncte: 300

Re: BEST TEAM CUP 2014 - Moara Vlasiei

Mesaj de Dan Mateianu »

Felicitari lotului Senzor :)

Iacob Cristian

Mesaj de Iacob Cristian »

Felicitari celor 9 care au muncit fara intrerupere !!!
Un rezultat deosebit !!! BRAVO !!!

Adi Forest

Mesaj de Adi Forest »

Mutumesc tuturor membrilor clubului, pentru tot sprijinul si increderea acordata acestui lot si sper ca pe viitor si alti pescari din club sa faca pasul spre performanta.Vreau sa il felicit pe Dan Mitranescu, care a demonstrat ca nu a fost ales pe prieteni sau rudeni, sa conduca destinele unui lot cu pretentii mari, asa cum este Clubul Senzor.
Vreau sa va spun ca am simtit pe pielea mea ce inseamna un concurs cu adevarat, in care nu cred ca am dormit adunat mai mult de 8-9 ore si in care am fost supus tot timpul la presiunea de a da maxim din mine sa fac fata cerintelor de lot. Ma bucur ca am castigat, dar vreau sa atrag atentia tuturor colegilor de lot: "Baieti am castigat o batalie, razboiul e lung" si sper sa ne oprim la Mondiale.
Doamne Ajuta!

PS: Inainte sa inchid acest mesaj vreau sa aduc un mesaj de multumire la doua persoane, si anume Vladut Mateianu si Dan Mitranescu, care la acest moment important din viata mea, au avut incredere in mine si mi-au acordat sansa sa demonstrez ca pot pescui la acest nivel competitional.
Sa ne bucuram impreuna mai departe!!!

Dan Mitranescu
Veteran

Mesaj de Dan Mitranescu »

Si eu ma bucur pentru acest rezultat si felicit toti baietii.

Pe locul din A sa castigam sectorul a fost ceva mai usor si recunosc ca am mers acolo pentru o ambitie mai veche a mea. Aia cu recordul. Nu ma asteptam ca A1 sa ridice probleme, dar cu putina neatentie din partea noastra sau cu ceva mai mult din partea lor, puteau sa ne ia un punct.

Pe B am plecat cam greu si asta pentru ca am gresit . Bine ca ne-am redresat si ca am iesit unde trebuia pe final.

Pe C a fost cel mai curat rezultat, chiar daca am punctele au fost cele mai multe.

Una peste alta am facut o figura frumoasa . Si o sa ne tina . :wink:

senzor planet

Înapoi la “Clubul Sportiv SENZOR TEAM”