Federatie

In acest topic au acces doar membrii clubului sportiv Senzor
Marian Constantin
Veteran
Puncte: 0

Re: Federatie

Mesaj de Marian Constantin »

Dan si Vladut ,

Vad ca Petrica Balan s-a inscris in clubul Green Lake , poate sa participe cu lotul Senior la CN ?

Clubul Senior poate accepta un alt membru din alt club, din ce stiu eu nu se poate ca un pescar sa faca parte din doua cluburi ...
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Adi Forest

Mesaj de Adi Forest »

Marian Constantin scrie:Dan si Vladut ,

Vad ca Petrica Balan s-a inscris in clubul Green Lake , poate sa participe cu lotul Senior la CN ?

Clubul Senior poate accepta un alt membru din alt club, din ce stiu eu nu se poate ca un pescar sa faca parte din doua cluburi ...
Marian un pescar care este trecut pe lista de 15 membri care trebuie depusa la AGVPS nu poate sa faca parte din doua cluburi concomitent. Partea buna este ca daca Green Lake isi mentine atitudinea de a nu participa anul acesta la CN nu avem de ce sa ne facem griji din punct de vedere oficial si legal. In schimb in privinta politicii clubului pe care am si discutat-o impreuna la sedinta care am avut-o acum doua saptamani, toata lumea a fost de acord sa nu ne amestecam cu membrii care apartin altor cluburii si in special cu cei de la Green Lake. Problema este intradevar la noi, deoarece daca ajunsesem la concluzia ca, Petrica Balan este un jucator de care avem nevoie, nu stiu de ce nu s-a luat legatura cu el pentru a avea o discutie preliminara si de a vedea si opinia lui. Este normal sa adere la alt club daca el nu stia de intentia noastra, nu are nici o vina, ca nu putea sa ghiceasca in stele ca noi il dorim in club si ca face parte din lotul largit pentru CN.

Vladut Mateianu
CS SENZOR

Mesaj de Vladut Mateianu »

.
Nu.

Probabil ca a omis Dan sa vb cu el, de aceea s-a inscris in alt club.... Dar nu-i bai, avem variante destule....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Dan Mitranescu
Veteran

Mesaj de Dan Mitranescu »

Vladut Mateianu scrie:

.
Nu.

Probabil ca a omis Dan sa vb cu el, de aceea s-a inscris in alt club.... Dar nu-i bai, avem variante destule....
Am sa il sun. La Rig merge cu mine, pentru ca mi-a dat avansul. Am vorbit atunci si de CN si a spus ca este disponibil. A mai figurat si la CI anul trecut ... , la GL a mers la cateva concursuri cu Iulica .

senzor planet

Înapoi la “Clubul Sportiv SENZOR TEAM”