Lot Campionatul National 2014 - CS Senzor Team

In acest topic au acces doar membrii clubului sportiv Senzor
Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2337
Membru din: Vin Mar 19, 2010 15:36
Puncte: 0
Localitate: București

Mesaj de Alexandru Mihai »

Aici va fi anunțat lotul CS Senzor Team, de către Dan Mitrănescu care ne va reprezenta la CN 2014, Lacul Corbu, Constanta.
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 15:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Lot Campionatul National 2014 - CS Senzor Team

Mesaj de Dan Mitranescu »

Cei convocati sunt:

Alexandru Mihai
Sandu Podaru

Florin Mirea
Cornel Vasile

Dan Mitranescu
Dan Aron ( sau Razvan Niculescu sau Catalin Borcan )

Sefii de coloana : Vladut Mateianu si Adi Visan

Dan Aron
Mesaje: 155
Membru din: Vin Mar 25, 2011 10:55

Mesaj de Dan Aron »

imi cer scuze pentru raspunsul tarziu !

confirm posibilitatea de participare ! numai sa-mi spuneti perioada sa pot sa-mi depun cererea de concediu !
maine nu pot, dar sper sa trec pe la tine dane sa discutam despre toate cele.

seara faina !
CS Senzor Team

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Mesaj de Dan Mitranescu »

Dan Aron scrie:imi cer scuze pentru raspunsul tarziu !

seara faina !
Daaa ... Ai intarziat. Vezi ca esti ultimul care ai dat raspunsul. :)

http://www.crapmania.ro/forum/campionat ... 31775.html

senzor planet

Înapoi la “Clubul Sportiv SENZOR TEAM”