TAXA ADERARE SI COTIZATIE ANUALA

In acest topic au acces doar membrii clubului sportiv Senzor
Iacob Cristian
Puncte: 0

Re: Re:

Mesaj de Iacob Cristian »

Adi Forest scrie:
mihai.sava scrie:Si acum intreb si eu de curiozitate...ce se intampla cu cei care nu au platit ?
Mihai nu stiu ce sa zic, exista mai multe rezolvarii la aceasta problema, dar mai bine ne intalnim noi
cei care am platit si stabilim regulile jocului de acum inainte. Asa mi s-ar parea cel mai corect. Oricum
o masura impotriva celor care nu au platit, dar vor in continuare sa faca parte din acest club se impune.
Ideea este daca inchidem portile s-au le lasam in continuare inchise? :?:
Cine a vrut sa plateasca a avut timp pana acum ,cred ca nu mai are rost sa asteptam.Portile pot ramane deschise oricui,dar hai sa facem o echipa adevarata.
Hai sa facem sedinta la Vladut pe balta la o partida de pescuit intre noi ,asa cum am vorbit la inceput.Chiar ar fi frumos sa fim cu totii acolo , mai invatam ceva de la pescarii cu experienta:Cornel Serbu,Dan Mitranescu........,ne cunoastem ,socializam......
Hai cu legitimatiile ,echipament ,hai sa participam la concursuri impreuna,unde mai e un loc in plus,puneti un anunt pe pagina noastra.......
Hai sa ne ajutam intre noi cu sfaturi in ceea ce preveste abordarea partidelor pe diferite balti unde participa echipe Senzor.Chiar si in timpul concursurilor ,daca ai cazut pe un loc, pe care unii din pescarii cu experienta au pescuit ,poti primi un sfat privind locatia platourilor,zone care tin pesti,nada......
Eu asta inteleg prin ideea de club,asta as dori sa fie aici .
Adi nu mai intarzia strangerea randurilor,nu conteaza ca ai 200 membri inactivi,conteaza mai mult 20-30 pe care te poti baza la un concurs,parere,sfat........

fishem

Re: Re:

Mesaj de fishem »

Total de acord. Eu personal sa stiti ca chiar daca nu am pretentia sa fac parte vreodata dintr-un lot as fi cotizat chiar si cu mult mai mult fara sa astept ceva in schimb .
O echipa adevarata e data de unitatea si seriozitatea ei , la fel si rezultatele . Fara sa supar pe nimeni daca in atatea luni de zile
nu se pot achita 200 , 400 lei ce pretentii si incredere poti avea pe termen lung in cineva ?
Parerea mea e ca mai bine ai un nucleu omogen de membrii implicati si seriosi decat un mare grup in care membrii nici nu se cunosc intre ei , nu mai zic de incredibilul efort de a platii cateva sute de lei pe an.
Chiar si in concursuri si Dan poate confirma daca ai un antrenor si o strategie (asta e se intampla sa nu fie mereu cea mai buna, nu e matematica) pe care o respecti cap coada pe toata durata intrecerii conteza de multe ori mai mult forta grupului , organizarea si puterea de munca decat "talentul" si individualismele .

Doar parerea mea ,
O zi buna sa aveti !

Iacob Cristian scrie:
Adi Forest scrie:
mihai.sava scrie:Si acum intreb si eu de curiozitate...ce se intampla cu cei care nu au platit ?
Mihai nu stiu ce sa zic, exista mai multe rezolvarii la aceasta problema, dar mai bine ne intalnim noi
cei care am platit si stabilim regulile jocului de acum inainte. Asa mi s-ar parea cel mai corect. Oricum
o masura impotriva celor care nu au platit, dar vor in continuare sa faca parte din acest club se impune.
Ideea este daca inchidem portile s-au le lasam in continuare inchise? :?:
Cine a vrut sa plateasca a avut timp pana acum ,cred ca nu mai are rost sa asteptam.Portile pot ramane deschise oricui,dar hai sa facem o echipa adevarata.
Hai sa facem sedinta la Vladut pe balta la o partida de pescuit intre noi ,asa cum am vorbit la inceput.Chiar ar fi frumos sa fim cu totii acolo , mai invatam ceva de la pescarii cu experienta:Cornel Serbu,Dan Mitranescu........,ne cunoastem ,socializam......
Hai cu legitimatiile ,echipament ,hai sa participam la concursuri impreuna,unde mai e un loc in plus,puneti un anunt pe pagina noastra.......
Hai sa ne ajutam intre noi cu sfaturi in ceea ce preveste abordarea partidelor pe diferite balti unde participa echipe Senzor.Chiar si in timpul concursurilor ,daca ai cazut pe un loc, pe care unii din pescarii cu experienta au pescuit ,poti primi un sfat privind locatia platourilor,zone care tin pesti,nada......
Eu asta inteleg prin ideea de club,asta as dori sa fie aici .
Adi nu mai intarzia strangerea randurilor,nu conteaza ca ai 200 membri inactivi,conteaza mai mult 20-30 pe care te poti baza la un concurs,parere,sfat........
Emanuel

Dan Aron

Re: TAXA ADERARE SI COTIZATIE ANUALA

Mesaj de Dan Aron »

este luna IULIE ! scadența de plată a cotizațiilor a fost prelungită din îngăduința și dorința să fie cât mai mulți membri implicați, dar iată că până la urmă ăștia suntem.
părerea mea e să se închidă lista pe 2014. calitatea domină cantitatea.
CS Senzor Team

Dan Mateianu
Site Admin
Puncte: 300

Mesaj de Dan Mateianu »

Am actualizat membrii grupului. Nu stiu cine este fishem ?

fishem

Mesaj de fishem »

Scrie in semnatura : Chioseaua Emanuel

Dan M scrie:Am actualizat membrii grupului. Nu stiu cine este fishem ?
Emanuel

Dan Mateianu
Site Admin
Puncte: 300

Mesaj de Dan Mateianu »

Am stiut atunci de ce nu te-am scos din grup:)

Adi Forest

Mesaj de Adi Forest »

Cand vreti sa punem sedinta? In cursul saptamanii seara la o bere rece sau in weekend pe balta la o partida de peste?
Eu unul sunt adeptul la oricare varianta, ma gandesc ca nu suntem asa de multi in jur de 20 oameni si cred ca ne putem intalni
in orice situatie sa stabilim ce e de facut pe viitor.
Astept propuneri!!!

Andrei Costache

Mesaj de Andrei Costache »

Eu unu sunt pentru varianta sa ne vedem in cursul saptamanii, seara la o bere rece :)

fishem

Mesaj de fishem »

De asemenea.
Andrei Costache scrie:Eu unu sunt pentru varianta sa ne vedem in cursul saptamanii, seara la o bere rece :)
Emanuel

DragneM

TAXA ADERARE SI COTIZATIE ANUALA

Mesaj de DragneM »

Cel mai bine ar fi pe balta la o bere rece :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
CS SENZOR TEAM

senzor planet

Înapoi la “Clubul Sportiv SENZOR TEAM”