Colaborare barter echipament pescuit

Anunturi de vanzare, cumparare sau inchiriere orice altceva in afara articolelor de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Colaborare barter echipament pescuit

Mesaj de d3m0n0id »

Salutare,

De ceva vreme tot zic ca-mi cumpar un echipament nou pentru pescuit. Dar de fiecare data cand strang ceva bani intervin alte urgente si sunt fortat sa renunt la idee. Acum am ceva bani pusi la ciorap si ma gandisem sa-mi cumpar unul dintre seturile mentionate aici pe forum.

La sfatul colegului freespirit m-am hotarat sa mai astept un pic si sa incerc sa mai strang ceva banuti si sa fac rost de parti din echipament prin diferite colaborari. Asa ca vin cu propunerile de mai jos pentru barter/cash.

Sunt interesat de urmatoarele produse noi/second:
1) lansete MTX 14 3.6
2) mulinete Banax Helicon 5600n, cu bait-runner - modelul produs in Corea, Banax Helicon 5600nf, HAKUYO TD6000, OKUMA AXEON VII - 80, Shimano Ultegra 5500 XSC sau BBLC
3) Saltea primire crap Anaconda Gentle Credenza Mat sau similara
4) Scaun cu sarcina maxima minim 125kg sau mai mare
5) Husa transport lansete - preferabil pentru 8 bucati

Ce pot oferi la schimb:
1) Ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/. Am experienta cu Wordpress, Joomla iar in cazul unor custom CMS-uri ma pot adapta.
2) Ajutor la administrarea profilelor social media ale companiei - realizarea planului de postari/realizarea postarilor.
3) Ajutor cu activitatea de marketing/PR online, inclusiv realizare comunicate de presa.
4) In cazul in care aveti deja implementat un program de afiliere prin 2parale/profitshare pot ajuta la administrarea lui.
5) Ai nevoie de un site de prezentare/revista online? Nici o problema.
6) Ai nevoie de articole pe teme anume pentru blog/site?

Pe scurt, daca aveti nevoie de unul dintre serviciile de mai sus, nu ezitati sa-mi dati un PM.

Iti multumesc ca ai citit pana aici. Fir intins!
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Colaborare barter echipament pescuit

Mesaj de d3m0n0id »

Mai adaug la serviciile pe care le pot oferi următoarele:
1) realizare grafica broșuri, bannere, flyers, cărți de vizita,
2) tehnoredactare în Pagemaker sau Indesign pentru cărți, broșuri cu număr mare de pagini sau în Corel pentru număr mic/mediu de pagini,
3) texte pentru site-uri de prezentare,
4) texte pentru CV-uri și scrisori de intenție sau mini CV-site.
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Colaborare barter echipament pescuit

Mesaj de d3m0n0id »

UP
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Colaborare barter echipament pescuit

Mesaj de d3m0n0id »

Up
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Colaborare barter echipament pescuit

Mesaj de d3m0n0id »

Up
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Colaborare barter echipament pescuit

Mesaj de d3m0n0id »

Up
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Bazar Diverse”