Parere senzori Carp Kinetics Fusion Expert T1

Lansete, mulinete, fire, carlige, camping, accesorii, etc. Comentati, criticati sau recomandati.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Parere senzori Carp Kinetics Fusion Expert T1

Mesaj de d3m0n0id »

Salutare,

Vreau sa cumpar pentru un unchi un set de senzori Carp Kinetics Fusion Expert T1. A utilizat cineva dintre voi astfel de senzori?

Mersi
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Parere senzori Carp Kinetics Fusion Expert T1

Mesaj de d3m0n0id »

Revin cu mini recenzie. Am comandat 6 bucăți, fără stație.
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Parere senzori Carp Kinetics Fusion Expert T1

Mesaj de d3m0n0id »

Revin cu o parere la cald despre senzori dupa ce i-am utilizat in weekend la o mini partida de 8 ore. La cat au costat, mi-au lasat o impresie buna. Nu au foarte multa tehnologie in ei, doar butoane fizice de volum si ton asa ca nu prea are ce sa se strice. Materialul din care sunt facut e placut la atingere si par sa fie bine inchegati. Teoretic, sunt rezistenti la apa. Nu am avut chiar atata incredere in ei incat sa testez si acest aspect. Poate dupa cateva utilizari o sa arunc pe unul dintre ei cu apa.

Merg cu baterie de 9v care sper sa tina cateva partide.

In timpul partidei a batut vantul destul de tare, se miscau bambinele intr-o veselie stanga-dreapta dar avertizorii nu au sunat. Ceea ce e un plus.
La un moment dat, cand s-a potolit vantul, la una dintre lansete a inceput sa sune avertizorul intr-o veselie de zici ca a plecat Moby Dick cu tot cu rod pod. Bambina nu se misca ca la o trasatura, nu arata nici cea mai mica miscare. Ma gandeam ca s-a stricat avertizorul, de bine ce l-am luat. Trag firul afara (deja statea de mai bine de 4 ore) si am surpriza ca boilies-ul de 20 sa fie tras de pe fir atat de mult incat opritorul era cam pe la jumatatea lui, in interior. Nu se inmuiase suficient de mult incat sa pot zice ca la scos s-a intamplat.
Montura a fost pe leadcore de 40, cu plumb pierdut de 60g, lungime de 40 cm.
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

catalinSM
Mesaje: 309
Membru din: Dum Ian 26, 2014 15:22
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: Parere senzori Carp Kinetics Fusion Expert T1

Mesaj de catalinSM »

pescuiesti cu leadcore , plumb pierdut si folosesti bambine la senzori?
interesant :lol:

d3m0n0id
Mesaje: 142
Membru din: Mar Iul 26, 2016 0:57
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Parere senzori Carp Kinetics Fusion Expert T1

Mesaj de d3m0n0id »

Am improvizat :) swingerii care au venit cu rod pod au brat fix și cap din plastic destul de moale și nu stau fixați bine pe fir când bate vântul. Poți sa încerci dacă vrei. Au la Decathlon niște bambine cu o bila pe ele. Cam 30 g.
Ai nevoie de ajutor la administrarea site-ului/magazinului online/profilelor social media sau de marketing / PR online? Vrei un program de afiliere/blogger relations? Da-mi un PM si te ajut.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Comentarii Echipament Crap”