Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Aici putem discuta sau dezbate orice legat de pescuit.

Moderatori: Alin Galbenu, mariosilaghi, Bogdan Zaharia, odoctee

Scrie răspuns
Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de gor965 »

Cretzu194 scrie:Cineva mi-a sters un post....
Ce post ... de cand, de unde ? Din acest topic nu ti-a sters nimeni nimic !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

oanavictor
Pescar de competitie
Mesaje: 3665
Membru din: Mar Ian 25, 2005 22:06
Puncte: 0
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de oanavictor »

am fost si eu .
foarte frumos si aerisit targul .
organizare impecabila
preturi foarte acceptabile .
am si cumparat asa de proba ca sa nu plec cu mana goala .
pop-upuri de la cipica
boillies de carlig ,pasta si dip de la dudi baits
alte boillies de la carp-united
diferse plasticuri de la rellax ,powerfishing ,abrevis ,peapa ......
in total o gheltuiala destul de serioasa .
mancare gatita ca la mama acasa ,gust si aroma deosebita
Cea mai mare realizare a diavolului a fost aceea ca a convins lumea ca nu exista

Avatar utilizator
Ursu Florin
Mesaje: 263
Membru din: Mar Apr 14, 2015 23:36
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Ursu Florin »

CPK Carp & More scrie:
Cretzu194 scrie:Cineva mi-a sters un post.... CPK cum puteti spune ca toate produsele le aveti cu reducere de 30-60% cand eu am cumparat saptamana trecuta de la Decathlon boilies Squid&Plum de 16mm cu 16.9 ron si la voi in stand era la acelasi pret astazi?
Am cumparat si de la voi bile de carlig care mi s-au parut foarte interesante, dar reducerea de 30-60% nu este la toate produsele. :roll:
Spunem pentru ca asta este adevarul:

http://www.decathlon.ro/boilies-cu-arom ... 31713.html

Boiliesurile pe care tu le-ai cumpărat de la Decathlon sunt Caperlan nu CPK .

http://www.decathlon.ro/boilies-pescuit ... 35366.html

Iar daca era sa fie cum zici tu cu prețul de 16 lei in Decathlon este dreptul lor sa faca ce doresc cu marfa pe care au achitat-o.

Dar prețul este 21'9 iar prețul de care spui tu cred ca este imposibil sa il aibă deoarece este sub prețul de achiziție.

In rest aproape toată marfa este productie 2016 ...ce am avut din 2015 ...am facut super promoții cu produse de 33 de lei la 9 lei sau 19 lei la 9 lei etc.

Va așteptam.
Stiu foarte bine ce am cumparat, bile CPK 16MM FIERTE, linkul pe care l-ai pus este de la bilele de 20MM. Sa nu ma intelegi gresit, nu am nimic cu CPK, chiar am cumparat multe bile de carlig, la un pret care mi s-a parut rezonabil 8 lei borcanil. Am ramas impresionat de noile voastre bile de carlig Special Fruits, de cele cu vanilie, cele cu scortisoara, cele cu usturoi. La fel si de Pop-Up-Uri, ati scos ceva nou ce nu am mai vazut la nimeni WILD FRUITS. Imi plac foarte mult produsele voastre, dar chestia asta cu pretul bilelor mi-a sarit in ochi, cele cu Belachan este adevarat le aveati la oferta cu 9 lei.
O zi buna!
Fişiere ataşate
O punga din bilele cumparate!
O punga din bilele cumparate!
12721822_1033685503368371_590860616_n.jpg (15.17 KiB) Vizualizat de 1771 ori
Din om "faci" pescar usor, dar din pescar nu mai ai cum sa "scoti" om.

Mihai Manea
Mesaje: 280
Membru din: Vin Feb 13, 2015 7:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Mihai Manea »

Primul meu targ si ultimul,la care particip.
La carp discount,era in fel de caricuma si dragonul rosu,in standul lor,erai intampinat de un damft de bere,iar o doamna striga ca in Europa,sa plece mai repede.Cei mai amabili,au fost cei de la dudi bait si tata nitu,persoane calme,amabile si nu plictisite,ca restul.
WLC mai mult pe telefoane,plictisiti
Senzor,multa agitatie
CPK,produse la 5 lei care aratau oribil
Caperlan,au intrebat daca pot sa comand,tamburi pentru mulineta adonis,mi sa spus ca nu exista tamburi si daca vreau tamburi,sa ii masor pe cei existenti si gasesc de la alte mulinte,ca sunt universali.
Nume utilizator schimbat din Juni77

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Dan Mateianu »

Un eveniment reusit, organizare impecabila!
Felicitari tuturor celor implicati!

pescarusull
Mesaje: 593
Membru din: Joi Sep 10, 2015 1:06
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de pescarusull »

In general mi-a placut.
Nici nu am termen de comparatie fiind primul targ de profil la care particip.
Ca preturi, am vazut cazuri in care produse "reduse" erau la un pret similar cu cel de acum doua luni.
Dar pana la urma, reclama e mama comertului.
Mancare buna..
Cu siguranta o sa mai vin cand se organizeaza.
Sper ca mai bine pregatit financiar.
"Ma antrenez intens la capatul berii
Trag burta nu piept, mai am sapte serii"

CPK Carp & More
Mesaje: 119
Membru din: Mar Mai 08, 2012 12:21

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de CPK Carp & More »

Cretzu194 scrie:
CPK Carp & More scrie:
Cretzu194 scrie:Cineva mi-a sters un post.... CPK cum puteti spune ca toate produsele le aveti cu reducere de 30-60% cand eu am cumparat saptamana trecuta de la Decathlon boilies Squid&Plum de 16mm cu 16.9 ron si la voi in stand era la acelasi pret astazi?
Am cumparat si de la voi bile de carlig care mi s-au parut foarte interesante, dar reducerea de 30-60% nu este la toate produsele. :roll:
Spunem pentru ca asta este adevarul:

http://www.decathlon.ro/boilies-cu-arom ... 31713.html

Boiliesurile pe care tu le-ai cumpărat de la Decathlon sunt Caperlan nu CPK .

http://www.decathlon.ro/boilies-pescuit ... 35366.html



Iar daca era sa fie cum zici tu cu prețul de 16 lei in Decathlon este dreptul lor sa faca ce doresc cu marfa pe care au achitat-o.

Dar prețul este 21'9 iar prețul de care spui tu cred ca este imposibil sa il aibă deoarece este sub prețul de achiziție.

In rest aproape toată marfa este productie 2016 ...ce am avut din 2015 ...am facut super promoții cu produse de 33 de lei la 9 lei sau 19 lei la 9 lei etc.

Va așteptam.
Stiu foarte bine ce am cumparat, bile CPK 16MM FIERTE, linkul pe care l-ai pus este de la bilele de 20MM. Sa nu ma intelegi gresit, nu am nimic cu CPK, chiar am cumparat multe bile de carlig, la un pret care mi s-a parut rezonabil 8 lei borcanil. Am ramas impresionat de noile voastre bile de carlig Special Fruits, de cele cu vanilie, cele cu scortisoara, cele cu usturoi. La fel si de Pop-Up-Uri, ati scos ceva nou ce nu am mai vazut la nimeni WILD FRUITS. Imi plac foarte mult produsele voastre, dar chestia asta cu pretul bilelor mi-a sarit in ochi, cele cu Belachan este adevarat le aveati la oferta cu 9 lei.
O zi buna!

Salut,

Ma bucur ca apreciezi produsele noastre.

Boiliesurile pe care le-ai cumpărat din Decathlon erau reduse de Decathlon deoarece nu se mai regăsesc in gama lor de produse in 2016.

Doar cele de 16mm nu vor mai fi pe rafturile Decathlon...ramân cele de 20mm si intra unele modele de 24mm.

La noi in stand atât cele de 16mm cât si cele de 20mm erau la prețul de 16 lei...

Daca te uiti la restul magazinelor partenere o sa observi ca prețul lor este de 22lei.

Asa ca repet toate produsele au fost la promoție ...minim 30%.

Prețul de vanzare al produsului respectiv este de 22 lei ....asa ca si el a fost la promoție ....daca un partener al nostru începe o campanie de reducere asta nu înseamnă ca acela este prețul recomandat al produsului.

Multumim celor care ne-au vizitat si colegilor din CPK team.

Avatar utilizator
WLC Carp
Mesaje: 505
Membru din: Mie Noi 26, 2014 8:27
Puncte: 0
Contact:

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de WLC Carp »

WLC Carp multumeste celor care ne-au vizitat standul si s-au aratat interesati de produsele noastre.

Din punctul nostru de vedere a fost un eveniment foarte reusit si multumim pe aceasta cale organizatorilor. Cred ca a fost de departe cea mai reusita expozitie de profil din ultimii ani.

Avatar utilizator
SENZOR PLANET
CS SENZOR
Mesaje: 784
Membru din: Lun Feb 14, 2011 14:23

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de SENZOR PLANET »

Incheiem astazi o noua participare la expozitiile de pescuit din Romania.
Multumim clientilor nostri pentru fidelitate si speram ca ne-am ridicat la nivelul asteptarilor dumneavoastra!
Felicitam organizatorii pentru o desfasurare impecabila a evenimentului si ne anuntam participarea si la viitoarele editii.
Felicitari de asemenea si vecinilor nostri CPK si WLC pentru standurile extrem de atragatoare ce ne-au ajutat sa facem, poate, locul cel mai aglomerat din tot targul.

Snz.ro incepe un nou sezon, iar din luna martie produsele noastre se vor putea gasi in toate magazinele de profil partenere, reteaua de hypermarketuri Auchan, si mai nou, in toate magazinele Cora Romania.

Fir intins!

Dragos Gruia
Mesaje: 35
Membru din: Dum Mai 17, 2015 13:06
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Fishing & Hunting EXPO - 12-14 februarie 2016

Mesaj de Dragos Gruia »

Pentru prima oara am fost la un targ de pescuit si am ramas foarte placut de ceea ce am gasit aici.Echipa The One foarte de treaba,am stat de vb cu ei si mi-au dat niste sfaturi pe care abia astept sa le pun in practica.Senzor intradevar niste profesionisti,la fel si Wlc.Sper sa mai fie asemenea targuri la care voi revenii cu placere de fiecare data.

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Generale despre Pescuit”