FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
marian_popescu
pescar de competitie
Mesaje: 1080
Membru din: Lun Iul 20, 2009 23:28
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de marian_popescu »

bila alba pentru userul gianyboss

mulinetele tica abyss in stare excelenta, ambalate corespunzator , trimise prompt, la un pret mai mult decat ok

multumesc pe aceasta cale, nu am mai apucat sa postez recenzia in anunt, este inchis

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Levi »

Evitati orice tranzactie cu userul willy81, pe numele complet Willy Georgescu, din Bucuresti.
Motiv: o persoana fara caracter, minte, cauta pretexte si nu-si ridica coletul. Pana acum am derulat cred ca peste 30 de tranzactii pe forum, si niciodata nu mi s-a intamplat ca cineva sa nu-si ridice coletul trimis. Ne-am inteles in niste piese de schimb Daiwa si 2 tamburi de rezerva, insa nici dupa o luna nu s-a prezentat la posta. Parca n-a primit avizul....desi posta trimite de 2 ori viz inainte de retur. Mai mult, stia el foarte bine ca asteapta coletul dar n-a avut timp sa se prezinte la posta. Am si scris un mp dupa returul coletului,oferind o a doua sansa sa-i trimit inca o data, insa nici raspuns n-am primit. Nu cei 40 de lei platiti la posta ma enerveaza, ci ca exista asemena viermi printre noi.
De altfel, poza alaturata mai jos explica totul, anturaj cu sacosa ikea, fara saltea de primire...
Imagine

mamalacu
pescar de competitie
Mesaje: 2127
Membru din: Mie Feb 01, 2012 15:16
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de mamalacu »

banii inainte in cont si transport prin curier cu verificare ,e foarte simplu ,eu asa trimit si nu am avut nici o neplacere. ce posta romana :wink: va complicati viata cu posta asta.

luci.dodo
Mesaje: 130
Membru din: Dum Dec 08, 2013 18:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de luci.dodo »

Razvan Manole23, om serios, de cuvant. Produse de calitate. Recomand cu caldura
pescuiesc si eliberez, deci ma distrez...

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Levi »

mamalacu scrie:banii inainte in cont si transport prin curier cu verificare ,e foarte simplu ,eu asa trimit si nu am avut nici o neplacere. ce posta romana :wink: va complicati viata cu posta asta.
Tu ai trimite in cont inainte de livrarea produselor? Nu cred ca este cel mai destept lucru sa faci asa ceva :wink: de altfel cu posta romana sunt 100% multumit

Levi
Mesaje: 903
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:35
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Levi »

Recomand user sandumarian, produsele primite sunt conform descrierii, tranzactia s-a derulat fara probleme.

luci.dodo
Mesaje: 130
Membru din: Dum Dec 08, 2013 18:35
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de luci.dodo »

Recomand userul Levi, produsele primite sunt conform descrierii. Negociaza la sange :wink:
pescuiesc si eliberez, deci ma distrez...

naspet
Mesaje: 34
Membru din: Dum Noi 23, 2014 19:54
Puncte: 0
Localitate: Galati

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de naspet »

Produsele primite de la Levi sunt exact ce era trecut la descriere .Ma declar multumit .

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de tonny »

Userul laurentyiu din Bucuresti este om de cuvant.Recomand !!!
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

Avatar utilizator
oltic
Mesaje: 462
Membru din: Lun Mai 05, 2014 15:38
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de oltic »

am luat setul de avertizori k karp pulsar ads de la userul odsec,arata si functioneaza perfect conform descrierii,stima si nota 10!

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”