TERENTE

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

popa viorel
Mesaje: 84
Membru din: Mie Sep 21, 2005 10:54

TERENTE

Mesaj de popa viorel »

Am de recuperat bani de la TERENTE NISAN, deci va rog sa ma ajutati cu relatii pe pm. Sunt Vio, colegul si fostul lui prieten care il insotea la pescuit si concursuri.

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Bai terminati cu chestiile astea ! Va zbor de nu va vedeti si sa vedeti ce ma cautati pe mine dupa aia ! Si am o mana grea ...........

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

popa!
da ce frate vroiai tu nick ul asta shi te deranjeaza????????? :lol: :lol:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Ce sint cuvintele alea de amenintare popica ne cunoastemem de undeva :?:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Salut baietii
:wink:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Te salut Plesule

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Da cine e fratilor acest Terente de a creat atata vilva ? Eu vad ca posteaza ca dobitocu de mai multe ori la rand ceea ce ma face sa cred ca este beat in permanenta sau e cam retardat.
NU-L MAI BAGATI IN SEAMA CA PROBABIL CA ATIT IL DUCE CAPUL..

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Va zic eu cine este. Este un fost ruigbist esuat in patima ptr alcol si care lucreaza pe la Mitshubishi. L-am cunoscut la mag la Crangasi si mi s-a parut a fii okei .
Pare un bun pescar, pacat ca e cam betiv !

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de EX-UL »

Cine nu bea - nu prinde :lol: :lol: :lol:

Vizitator

Mesaj de Vizitator »

Cu toate ca nu este treaba mea, nu inteleg de ce un om care se semneaza carmolistu acuza pe cineva ca este betiv.Eu consider, la fel ca administratoru, ca cei mai buni pescari sunt cei betivi(vezi englezii care sunt cei mai buni pescari din lume), asa ca nu mai bagati in seama toti dobitocii care se iau de betivi. Apropo, ultima oara cand am fost in delta am baut 35 de kg de palinca in 4 oameni intr-o saptamina si am adus acasa si vreo 200 de kg de peste.
Popo da-i mesaj pe privat daca te maninca in popou si nu mai bruia pagina cu cacaturile tale, ca NU NE INTERESEAZA. Mai bine scrie ceva haios ca e mai bine, asta daca te duce capul.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”