Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Sarulesti
Mesaje: 505 Membru din: Joi Mar 07, 2013 18:53
Puncte: 0 Localitate: Sarulesti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Sarulesti » Sâm Oct 01, 2016 11:39
In atentia echipelor participante
Pe toata durata concursului se pot inchiria corturi tip Safarii,stoc 16 bucati -acestea sunt aduse si montate pe standuri de catre personalul baltii-pret 100 lei.
razvan u.
pescar de competitie
Mesaje: 2954 Membru din: Mie Iul 30, 2008 15:00
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de razvan u. » Lun Oct 03, 2016 11:46
Valeriu Matei achitat
C. S. PELICANUL
Sarulesti
Mesaje: 505 Membru din: Joi Mar 07, 2013 18:53
Puncte: 0 Localitate: Sarulesti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Sarulesti » Lun Oct 03, 2016 19:44
1.Iohann Kraus-Alex Istrate?/
2.Alex-RAR-confirmat
3.Fernoaga Iulian Laurentiu-Dumitrache Cristian
4.Mateescu Constantin-confirmat
5.Filip Eugen Octavian-Grosu Stefan-Octavian Stelu??
6.Ionita Sorin+ Simon Flavius+ Iordan Cristian-confirmat
7.Fair Play 2-Grigoroiu Adrian-Cristi Radu-Razvan Ingeaua-confirmat
8.Iasi Fishing Team-confirmat
9.Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu + partener-confirmat-RU
11.Grecu Florin + Onija Ionel-confirmat
12.Popa Adrian - Georgescu Calin - Sorin Calin-confirmat
12.Abbara Carp Team -Nelu Capitanu -Vasile Ivan
14.Lulea Alexandru + parteneri-confirmat
15.Manuel Chejnoiu-Cristian Rudeanu-
16.Valeriu Matei -confirmat
17.Denis Paffoni, Crity Ciobeica-confirmat
18.Fair Play 1 Stefan Avram - Cezar Radu-confirmat
19.Bucatea Horatiu + Bogdan Laurentiu -confirmat
20.Voinescu Ciprian-Georgescu Marius- Ghibercea Alin-confirmat
21.AV BAITS-Adrian-Muresan-Ionuț-confirmat
22.Stefan Babița -Beizadea Marian-confirmat
23.CS APS Dan Savin - Alex Savin - Bogdan Ivan-confirmat
24.Mihai Mermezean-Negrila Paul-confirmat
25.Cioriciu Andy- Jurebie Alexandru -Costin Sovagau-confirmat
26.Catalin Papuc-Veronica Papuc??
27.Haloiu Ionut-Bucataru Cristian-confirmat
28.Grajdean Adrian-Gabi Zotic-Niculescu- George Andrei-confirmat
29.Remix Fishing Team- Adrian Toader- Laurentiu Ghilase- Remus Drobota.-confirmat
30.Marius Voicu-Dan Stoica-Adrian-confirmat
31.Razvan Dumitru-Alex Grigore??
32.MG Carp-Uta Daniel-Marius Voicu-Cristian Nitconfirmat
33.Bear Team-Gabi Martin-Cana Dan-Burlacu Adrian-confirmat
34.Fredy Albu, Radu Barabas, Ionta Romeo-confirmat
confirmarea de participare prin mesaj privat sau telefonic ,
detalii suplimentare :Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296
Marius V
Mesaje: 272 Membru din: Lun Ian 31, 2011 9:51
Puncte: 0 Localitate: Pitesti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marius V » Lun Oct 03, 2016 22:34
Buna seara. La pozitia 32 MG Carp, numele corect este Marius Voica si nu Voicu, am facut aceasta referire deoarece la poz 30 mai este o persoana Marius Voicu, sa nu se creeze vreo confuzie. Rog modificarea, multumesc.
Singura modalitate de a te elibera de ispita, este sa-i cedezi.....
denis paffoni
Mesaje: 183 Membru din: Lun Noi 15, 2010 7:18
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti, Sector 6
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de denis paffoni » Mar Oct 04, 2016 7:23
echipa completa
Denis Paffoni
Cristy Ciobeica
Nea Ion Pietra Marmura
multumesc
dan _city_center
Mesaje: 683 Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de dan _city_center » Mie Oct 05, 2016 20:57
1.Iohann Kraus-Alex Istrate-confirmat
2.Alex-RAR-confirmat
3.Fernoaga Iulian Laurentiu-Dumitrache Cristian
4.Mateescu Constantin-confirmat
5.Filip Eugen Octavian-Grosu Stefan-Octavian Stelu??
6.Ionita Sorin+ Simon Flavius+ Iordan Cristian-confirmat
7.Fair Play 2-Grigoroiu Adrian-Cristi Radu-Razvan Ingeaua-confirmat
8.Iasi Fishing Team-confirmat
9.Iulian Ciobescu + Bogdan Neagu + partener-confirmat-RU
11.Grecu Florin + Onija Ionel-confirmat
12.Popa Adrian - Georgescu Calin - Sorin Calin-confirmat
12.Abbara Carp Team -Nelu Capitanu -Vasile Ivan
14.Lulea Alexandru + parteneri-confirmat
15.Manuel Chejnoiu-Cristian Rudeanu-?
16.Valeriu Matei -confirmat
17.Denis Paffoni, Crity Ciobeica-Nea Ion Pietra Marmura-confirmat
18.Fair Play 1 Stefan Avram - Cezar Radu-confirmat
19.Bucatea Horatiu + Bogdan Laurentiu -confirmat
20.Voinescu Ciprian-Georgescu Marius- Ghibercea Alin-confirmat
21.AV BAITS-Adrian-Muresan-Ionuț-confirmat
22.Stefan Babița -Beizadea Marian-confirmat
23.CS APS Dan Savin - Alex Savin - Bogdan Ivan-confirmat
24.Mihai Mermezean-Negrila Paul-confirmat
25.Cioriciu Andy- Jurebie Alexandru -Costin Sovagau-confirmat
26.Catalin Papuc-Veronica Papuc??
27.Haloiu Ionut-Bucataru Cristian-confirmat
28.Grajdean Adrian-Gabi Zotic-Niculescu- George Andrei-confirmat
29.Remix Fishing Team- Adrian Toader- Laurentiu Ghilase- Remus Drobota.-confirmat
30.Marius Voicu-Dan Stoica-Adrian-confirmat
31.LTC-Fishing-Team-Feneciuc Lucian-Postolache Cornel-Tamirjan Silviu*
32.MG Carp-Uta Daniel-Marius Voica-Cristian Nit confirmat
33.Bear Team-Gabi Martin-Cana Dan-Burlacu Adrian-confirmat
34.Fredy Albu, Radu Barabas, Ionta Romeo-confirmat
confirmarea de participare prin mesaj privat sau telefonic ,
detalii suplimentare :Razvan Ulmeanu - 0722235778 /Dan Constantin - 0721212296
BARICADA CARP CLUB
Sarulesti
Mesaje: 505 Membru din: Joi Mar 07, 2013 18:53
Puncte: 0 Localitate: Sarulesti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Sarulesti » Dum Oct 09, 2016 21:50
adunarea baza hotel Raduta vineri 14 octombrie ora 8,30, sedinta tehnică si tragerea la sorti.
concursul incepe la ora 11.duminica ora 16 final.ora 17-17,30 festivitatea de premiere.
Stefan B
pescar de competitie
Mesaje: 2584 Membru din: Mar Feb 06, 2007 22:57
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Stefan B » Lun Oct 10, 2016 10:26
Sarulesti scrie: In atentia echipelor participante
Pe toata durata concursului se pot inchiria corturi tip Safarii,stoc 16 bucati -acestea sunt aduse si montate pe standuri de catre personalul baltii-pret 100 lei.
Trece-ma si pe mine pe lista cu un cort, sa nu-l mai car pe al meu !
Multumesc,
Sarulesti
Mesaje: 505 Membru din: Joi Mar 07, 2013 18:53
Puncte: 0 Localitate: Sarulesti
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Sarulesti » Joi Oct 13, 2016 20:26
nota.
adunarea si prezenta echipelor la ora 8.
tragerea la sorti ora 8,30-8,45.
daca o echipa nu este prezenta la tragerea la sorti, in locul acesteia va trage un arbitru .
toate masinile pe durata acreditarilor si a tragerii la sorti vor fi parcate in camping sau in locurile indicate de organizatori si administratie,in interiorul bazei.nu se blocheaza sub nici o forma accesul in baza ,deasemenea este interzisa parcarea pe soseaua principala.
paulletta
Pescar de competitie
Mesaje: 783 Membru din: Lun Mar 16, 2009 21:05
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de paulletta » Vin Oct 14, 2016 10:57
Asezare standuri.