Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu
-
dan _city_center
- Mesaje: 683
- Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de dan _city_center »
actualizare 16.07.2016
Team Abbara-Adel Abbara-Motaz Aly
WLC-Dragos Sinca
MG-Special-Gheran Mircea
1.Carping Club-Dan Petre-Bogdan Guguianu-Sandu Podaru
2.Dan Mitranescu -Florentin Iuga
3.Victor Ilie-Craiova
4.Ukraina 1-Spranov
5.Ciprian Ciarnau-Robert Orosz-Dani Petrut-Luci Buda -
6.Carping Club-Rudeanu Sorin-Nik Manoiu
8.Team Pelicanul-Dragos Anghel
9.Grigoroiu Tomescu-Vlasceanu Viorel-Bucur Nicolae
10.Gheorghe Cozma, Ovidiu Rotaru, Florin Pocol, Sanyi Orosz-Radu Anca -Zau De Cimpie-
11.Stefan Avram-Navitas
12.Team Pelicanul1-Sorin Podaru-Oana Victor
12.Cristian Andrei-Liviu Andrei-*
14.Oltenia Fishing-Doru Badila ,Bogdan Carlogea ,Mohamedd Jaber-
14.Bulgaria-1-Team Adventure-
15.Bulgaria-2-Team CarpSilven2-
16.CB.BAITS- 1-Cristian Balas-Adrian Marincas-Razvan Costea-
18.Beta-Mix Romania-Alexandru Bottyan-Ionut Petrica-Bogdan Negru-
19.Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
20.C.S.Arad-Lelek Gabriel-Lelek Tiberiu - Delirante Casian - Claudiu Grama-***
21.Dan Stoica - Marius Voicu - Marius Comănescu-SIM*
22.Dumitrescu Cristian-Bora Burak*?
23.Cristian Teodorescu-Gruia Alin-Dragos Dragomir-Anastasescu Viorel
24.Jux Carp Team - Targoviste -Jercan Catalin
25.Energy Carp Boicu Ionut -Constantin Danut
26.Turcia-1-Team Spektrum Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukkancioglu-
27.Team Bulgaria- 6-Mihalcov Anatoli-Dentro Vasiliev-Bulgaria-
28.Boile and More-Josep Jauning-Sava Misici-Slovenia
29.CPK3- Dan Pop-Coman, Mezei Marius, Trifa Cristian-Rata Sorel-confirmat
30.Team Bulgaria-3-Carp Strike-
31.Team Grecia1-Kostas Filippou
32.CB.BAITS 2-Roman Kosorinsky-
33.Ungaria-1 -Sandor Lazlo-Vamos-
34-Ungaria-2-Toth Cristian-Robert Dios-confirmat
35.Dragos Nistor-Badircea Dan?
36.Team Domnesti-Cernat Vasile?
37.Team-Targoviste-Floryn Tzop-La LAUTARU-
38.Veronica Papuc+Catalin Papuc
39.Team Planet-Iasi-Catalin Mihaila-
40.Grecia-Nick Karagianis
41.Team Bulgaria-6 Pascal Mitev-Valeri Spasov
42.Bulgaria Team-7- Bulit2000-Damqn Tsonev -Dimcho Angelov-Stoqn Seferinkin-
43.Bulgaria- 8 - Kormoran Team-Ivan Ginev -Hristo Dimitrov- Ivan Dimitrov
44.MG Carp Team Eduard Vrabie-Dan Graure-Cristian Vasilescu-Catalin Ion-*
45.Luca Marian + Leo + Nistor Marian - Pitesti-(RU)
46.Hamude Enizan +parteneri-Tancabesti
47.BULGARIA -9 - Team Fishingmania 75-
48.Anton Ciprian-Margarit Cristian-David Daniel-
49.Fefe - Sibiu -
50.Iosif Vasile-
51.N.B.-
52.Britchi Bogdan Constantin - Pop Nicolae Valentin - Parvu Nicolae -RU
53.Casa Oprescu - Pif
54.Samoilescu Mircea-Vlad Carp BlackTeam-
BARICADA CARP CLUB
-
maty
- Mesaje: 581
- Membru din: Mar Ian 11, 2005 20:37
- Puncte: 0
- Localitate: Bucuresti
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de maty »
55. Maty + Dan Popovici + Dani + Marian
ajutorul vine de sus.
-
edibss
- Mesaje: 989
- Membru din: Dum Ian 06, 2008 12:46
- Puncte: 0
- Localitate: TIMISOARA
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de edibss »
56.Ungaria 3..Csaba Iuhas+ partener
-
Sarulesti
- Mesaje: 505
- Membru din: Joi Mar 07, 2013 18:53
- Puncte: 0
- Localitate: Sarulesti
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Sarulesti »
Team Abbara-Adel Abbara-Motaz Aly
WLC-Dragos Sinca
MG-Special-Gheran Mircea
1.Carping Club-Dan Petre-Bogdan Guguianu-Sandu Podaru
2.Dan Mitranescu -Florentin Iuga
3.Victor Ilie-Craiova
4.Ukraina 1-Spranov
5.Ciprian Ciarnau-Robert Orosz-Dani Petrut-Luci Buda - achitat avans
6.Carping Club-Rudeanu Sorin-Nik Manoiu
8.Team Pelicanul-Dragos Anghel
9.Grigoroiu Tomescu-Vlasceanu Viorel-Bucur Nicolae
10.Gheorghe Cozma, Ovidiu Rotaru, Florin Pocol, Sanyi Orosz-Radu Anca -avans achitat
11.Stefan Avram-Navitas
12.Team Pelicanul1-Sorin Podaru-Oana Victor_confirmat
12.Cristian Andrei-Liviu Andrei-*
14.Oltenia Fishing-Doru Badila ,Bogdan Carlogea ,Mohamedd Jaber-
14.Bulgaria-1-Team Adventure-
15.Bulgaria-2-Team CarpSilven2-.
16.CB.BAITS- 1-Cristian Balas-Adrian Marincas-Razvan Costea-
18.Beta-Mix Romania-Alexandru Bottyan-Ionut Petrica-Bogdan Negru-
19.Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
20.C.S.Arad-Lelek Gabriel-Lelek Tiberiu - Delirante Casian - Claudiu Grama-***
21.Dan Stoica - Marius Voicu - Marius Comănescu-SIM*
22.Dumitrescu Cristian-Bora Burak*?
23.Cristian Teodorescu-Gruia Alin-Dragos Dragomir-Anastasescu Viorel
24.Jux Carp Team - Targoviste -Jercan Catalin-
25.Energy Carp Boicu Ionut -Constantin Danut
26.Turcia-1-Team Spektrum Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukkancioglu-
27.Team Bulgaria- 6-Mihalcov Anatoli-Dentro Vasiliev-Bulgaria-
28.Boile and More-Josep Jauning-Sava Misici-Slovenia
29.CPK3- Dan Pop-Coman, Mezei Marius, Trifa Cristian-Rata Sorel-confirmat
30.Team Bulgaria-3-Carp Strike-
31.Team Grecia1-Kostas Filippou
32.CB.BAITS 2-Roman Kosorinsky-
33.Ungaria-1 -Sandor Lazlo-Vamos-
34-Ungaria-2-Toth Cristian-Robert Dios-confirmat
35.Dragos Nistor-Samoilescu-Badircea Dan?
36.Team Domnesti-Cernat Vasile-
37.Team-Targoviste-Floryn Tzop-La LAUTARU-
38.Veronica Papuc+Catalin Papuc
39.Team Planet-Iasi-Catalin Mihaila-
40.Grecia-Nick Karagianis
41.Team Bulgaria-6 Pascal Mitev-Valeri Spasov
42.Bulgaria Team-7- Bulit2000-Damqn Tsonev -Dimcho Angelov-Stoqn Seferinkin
43.Bulgaria- 8 - Kormoran Team-Ivan Ginev -Hristo Dimitrov- Ivan Dimitrov
44.MG Carp Team Eduard Vrabie-Dan Graure-Cristian Vasilescu-Catalin Ion-
45.Luca Marian + Leo + Nistor Marian - Pitesti-
46.Hamude Enizan +parteneri-Tancabesti
47.BULGARIA -9 - Team Fishingmania 75-
48.Anton Ciprian-Margarit Cristian-David Daniel-
49.Fefe - Sibiu
50.Iosif Vasile
51.N.B.^
52.Britchi Bogdan Constantin - Pop Nicolae Valentin - Parvu Nicolae
53.Casa Oprescu - Pif
54.Samoilescu Mircea-Vlad Carp BlackTeam-
55. Maty + Dan Popovici + Dani + Marian
56.Sylvaian Remmeter
57.Csaba Iuhas+ partener-Ungaria
-
Sarulesti
- Mesaje: 505
- Membru din: Joi Mar 07, 2013 18:53
- Puncte: 0
- Localitate: Sarulesti
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Sarulesti »
Team Abbara-Adel Abbara-Motaz Aly
WLC-Dragos Sinca
MG-Special-Gheran Mircea
1.Carping Club-Dan Petre-Bogdan Guguianu-Sandu Podaru
2.Dan Mitranescu -Florentin Iuga
3.Victor Ilie-Craiova
4-liber
5.Ciprian Ciarnau-Robert Orosz-Dani Petrut-Luci Buda - achitat avans
6.Carping Club-Rudeanu Sorin-Nik Manoiu
8.Team Pelicanul-Dragos Anghel
9.Grigoroiu Tomescu-Vlasceanu Viorel-Bucur Nicolae
10.Gheorghe Cozma, Ovidiu Rotaru, Florin Pocol, Sanyi Orosz-Radu Anca -avans achitat
11.Stefan Avram-Navitas
12.Team Pelicanul1-Sorin Podaru-Oana Victor_confirmat
12.Cristian Andrei-Liviu Andrei-*
14.Oltenia Fishing-Doru Badila ,Bogdan Carlogea ,Mohamedd Jaber-
14.Bulgaria-1-Team Adventure-
15.Bulgaria-2-Team CarpSilven2-.
16.CB.BAITS- 1-Cristian Balas-Adrian Marincas-Razvan Costea-
18.Beta-Mix Romania-Alexandru Bottyan-Ionut Petrica-Bogdan Negru-
19.Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
20.C.S.Arad-Lelek Gabriel-Lelek Tiberiu - Delirante Casian - Claudiu Grama-
21.Dan Stoica - Marius Voicu - Marius Comănescu-SIM*
22.Dumitrescu Cristian-Bora Burak*?
23.Cristian Teodorescu-Gruia Alin-Dragos Dragomir-Anastasescu Viorel
24.Jux Carp Team - Targoviste -Jercan Catalin-
25.Energy Carp Boicu Ionut -Constantin Danut
26.Turcia-1-Team Spektrum Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukkancioglu-
27.Team Bulgaria- 6-Mihalcov Anatoli-Dentro Vasiliev-Bulgaria-
28.Iorgos?
29.CPK3- Dan Pop-Coman, Mezei Marius, Trifa Cristian-Rata Sorel-confirmat
30.Team Bulgaria-3-Carp Strike-
31.Team Grecia1-Kostas Filippou
32.CB.BAITS 2-Roman Kosorinsky-
33.Ungaria-1 -Sandor Lazlo-Vamos-
34-Ungaria-2-Toth Cristian-Robert Dios-confirmat
35.Dragos Nistor-Samoilescu-Badircea Dan
36.Team Domnesti-Cernat Vasile-
37.Team-Targoviste-Floryn Tzop-La LAUTARU-
38.Veronica Papuc+Catalin Papuc
39.Team Planet-Iasi-Catalin Mihaila-
40.Grecia-Nick Karagianis
41.Team Bulgaria-6 Pascal Mitev-Valeri Spasov
42.Bulgaria Team-7- Bulit2000-Damqn Tsonev -Dimcho Angelov-Stoqn Seferinkin
43.Bulgaria- 8 - Kormoran Team-Ivan Ginev -Hristo Dimitrov- Ivan Dimitrov
44.MG Carp Team Eduard Vrabie-Dan Graure-Cristian Vasilescu-Catalin Ion-
45.Luca Marian + Leo + Nistor Marian - Pitesti-
46.Hamude Enizan +Marius Ionita - Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Tancabesti
47.BULGARIA -9 - Team Fishingmania 75-
48.liber
49.Fefe - Sibiu??
50.Iosif Vasile
51.Nae Badulescu
52.Britchi Bogdan Constantin - Pop Nicolae Valentin - Parvu Nicolae
53.Casa Oprescu - Pif
54.Samoilescu Mircea-Vlad Carp BlackTeam-
55. Maty + Dan Popovici + Dani + Marian
56.Sylvaian Remmeter
2 locuri libere!
-
dan _city_center
- Mesaje: 683
- Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de dan _city_center »
Team Abbara-Adel Abbara-Motaz Aly
WLC-Dragos Sinca
MG-Special-Gheran Mircea
1.Carping Club-Dan Petre-Bogdan Guguianu-Sandu Podaru
2.Dan Mitranescu -Florentin Iuga
3.Victor Ilie-Craiova
4-CPK-Ciprian Ene-parteneri
5.Ciprian Ciarnau-Robert Orosz-Dani Petrut-Luci Buda - achitat avans
6.Carping Club-Rudeanu Sorin-Nik Manoiu
8.Team Pelicanul-Dragos Anghel
9.Grigoroiu Tomescu-Vlasceanu Viorel-Bucur Nicolae
10.Gheorghe Cozma, Ovidiu Rotaru, Florin Pocol, Sanyi Orosz-Radu Anca -avans achitat
11.Stefan Avram-Navitas
12.Team Pelicanul1-Sorin Podaru-Oana Victor_confirmat
12.Cristian Andrei-Liviu Andrei-*
14.Oltenia Fishing-Doru Badila ,Bogdan Carlogea ,Mohamedd Jaber-
14.Bulgaria-1-Team Adventure-
15.Bulgaria-2-Team CarpSilven2-.
16.CB.BAITS- 1-Cristian Balas-Adrian Marincas-Razvan Costea-
18.Beta-Mix Romania-Alexandru Bottyan-Ionut Petrica-Bogdan Negru-
19.Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
20.C.S.Arad-Lelek Gabriel-Lelek Tiberiu - Delirante Casian - Claudiu Grama-
21.Dan Stoica - Marius Voicu - Marius Comănescu-SIM*
22.Dumitrescu Cristian-Bora Burak*?
23.Cristian Teodorescu-Gruia Alin-Dragos Dragomir-Anastasescu Viorel
24.Jux Carp Team - Targoviste -Jercan Catalin-
25.Energy Carp Boicu Ionut -Constantin Danut
26.Turcia-1-Team Spektrum Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukkancioglu-
27.Team Bulgaria- 6-Mihalcov Anatoli-Dentro Vasiliev-Bulgaria-
28.Iorgos?
29.CPK3- Dan Pop-Coman, Mezei Marius, Trifa Cristian-Rata Sorel-confirmat
30.Team Bulgaria-3-Carp Strike-
31.Team Grecia1-Kostas Filippou
32.CB.BAITS 2-Roman Kosorinsky-
33.Ungaria-1 -Sandor Lazlo-Vamos-
34-Ungaria-2-Toth Cristian-Robert Dios-confirmat
35.Badircea Dan-parteneri
36.Team Domnesti-Cernat Vasile-
37.Team-Targoviste-Floryn Tzop-La LAUTARU-
38.Veronica Papuc+Catalin Papuc
39.Team Planet-Iasi-Catalin Mihaila-
40.Grecia-Nick Karagianis
41.Team Bulgaria-6 Pascal Mitev-Valeri Spasov
42.Bulgaria Team-7- Bulit2000-Damqn Tsonev -Dimcho Angelov-Stoqn Seferinkin
43.Bulgaria- 8 - Kormoran Team-Ivan Ginev -Hristo Dimitrov- Ivan Dimitrov
44.MG Carp Team Eduard Vrabie-Dan Graure-Cristian Vasilescu-Catalin Ion-
45.Luca Marian + Leo + Nistor Marian - Pitesti-
46.Hamude Enizan +Marius Ionita - Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Tancabesti
47.BULGARIA -9 - Team Fishingmania 75-
48.liber
49.Fefe - Sibiu??
50.Iosif Vasile
51.Nae Badulescu
52.Britchi Bogdan Constantin - Pop Nicolae Valentin - Parvu Nicolae
53.Casa Oprescu - Pif
54.Samoilescu Mircea-Vlad Carp BlackTeam-
55. Maty + Dan Popovici + Dani + Marian
56.Sylvain REMETTER
1 loc liber!
BARICADA CARP CLUB
-
dan _city_center
- Mesaje: 683
- Membru din: Lun Oct 31, 2011 18:11
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de dan _city_center »
Team Abbara-Adel Abbara-Motaz Aly
WLC-Dragos Sinca
MG-Special-Gheran Mircea
1.Carping Club-Dan Petre-Bogdan Guguianu-Sandu Podaru
2.Dan Mitranescu -Florentin Iuga
3.Victor Ilie-Craiova
4-CPK-Ciprian Ene-parteneri
5.Ciprian Ciarnau-Robert Orosz-Dani Petrut-Luci Buda - achitat avans
6.Carping Club-Rudeanu Sorin-Nik Manoiu
8.Team Pelicanul-Dragos Anghel
9.Grigoroiu Tomescu-Vlasceanu Viorel-Bucur Nicolae
10.Gheorghe Cozma, Ovidiu Rotaru, Florin Pocol, Sanyi Orosz-Radu Anca -avans achitat
11.Stefan Avram-Navitas
12.Team Pelicanul1-Sorin Podaru-Oana Victor_confirmat
12.Cristian Andrei-Liviu Andrei-*
14.Oltenia Fishing-Doru Badila ,Bogdan Carlogea ,Mohamedd Jaber-
14.Bulgaria-1-Team Adventure-
15.Bulgaria-2-Team CarpSilven2-.
16.CB.BAITS- 1-Cristian Balas-Adrian Marincas-Razvan Costea-
18.Beta-Mix Romania-Alexandru Bottyan-Ionut Petrica-Bogdan Negru-
19.Ucraina -Datsenko Sergio -Zhytnyk Vitalii - Datsenko Aleksander-Gretor Serdevency
20.C.S.Arad-Lelek Gabriel-Lelek Tiberiu - Delirante Casian - Claudiu Grama-
21.Dan Stoica - Marius Voicu - Marius Comănescu-SIM*
22.Dumitrescu Cristian-Bora Burak*?
23.Cristian Teodorescu-Gruia Alin-Dragos Dragomir-Anastasescu Viorel
24.Jux Carp Team - Targoviste -Jercan Catalin-
25.Energy Carp Boicu Ionut -Constantin Danut
26.Turcia-1-Team Spektrum Baits -Sabri Bobic-Alpay Kilic-Gokay Dukkancioglu-
27.Team Bulgaria- 6-Mihalcov Anatoli-Dentro Vasiliev-Bulgaria-
28.Iorgos?
29.CPK3- Dan Pop-Coman, Mezei Marius, Trifa Cristian-Rata Sorel-confirmat
30.Team Bulgaria-3-Carp Strike-
31.Team Grecia1-Kostas Filippou
32.CB.BAITS 2-Roman Kosorinsky-
33.Ungaria-1 -Sandor Lazlo-Vamos-
34-Ungaria-2-Toth Cristian-Robert Dios-confirmat
35.Badircea Dan-parteneri
36.Team Domnesti-Cernat Vasile-
37.Team-Targoviste-Floryn Tzop-La LAUTARU-
38.Veronica Papuc+Catalin Papuc
39.Team Planet-Iasi-Catalin Mihaila-
40.Grecia-Nick Karagianis
41.Team Bulgaria-6 Pascal Mitev-Valeri Spasov
42.Bulgaria Team-7- Bulit2000-Damqn Tsonev -Dimcho Angelov-Stoqn Seferinkin
43.Bulgaria- 8 - Kormoran Team-Ivan Ginev -Hristo Dimitrov- Ivan Dimitrov
44.MG Carp Team Eduard Vrabie-Dan Graure-Cristian Vasilescu-Catalin Ion-
45.Luca Marian + Leo + Nistor Marian - Pitesti-
46.Hamude Enizan +Marius Ionita - Mocanu Virgil-Mocanu Raul-Tancabesti
47.BULGARIA -9 - Team Fishingmania 75-
48.liber
49.Fefe - Sibiu??
50.Iosif Vasile-Nae Badulescu
51.Abbara-Team-Vasile Ivan-Ghita Costin
52.Britchi Bogdan Constantin - Pop Nicolae Valentin - Parvu Nicolae
53.Casa Oprescu - Pif
54.Samoilescu Mircea-Vlad Carp BlackTeam-
55. Maty + Dan Popovici + Dani + Marian
56.Sylvain REMETTER
1 loc liber!
BARICADA CARP CLUB
-
Cristian Andrei
- Mesaje: 518
- Membru din: Sâm Noi 19, 2011 16:25
- Puncte: 0
- Localitate: Targoviste
- Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Cristian Andrei »
Cristian Andrei scrie:Cristian Andrei-Liviu Andrei
Echipa completa:
Sticky Baits Team: Cristian Andrei-Liviu Andrei-Florin Mocanu-Marius Anghelache
Multumesc!