Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Mie Noi 16, 2016 19:55
black fish scrie: Balta va fi împărțită ca la ultimul concurs ?
DA, 2 SECTOARE A SI B, CANTITATE CALITATE (CEI MAI MARI 5 PESTI)
ECHIPA CU CEL MAI MIC NR DE PUNCTE VA FII CSTIGATOARE, IN CAZ DE EGALITATE LA PUNCTE DIN CELE DOUA VA CASTIGA ECHIPA CLASATA MAI BINE IN CLASAMENTUL DE CANTITATE
black fish
Mesaje: 636 Membru din: Sâm Ian 26, 2013 11:28
Puncte: 0 Localitate: galati
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de black fish » Mie Noi 16, 2016 19:59
Ok !
Cand esti mort nu stii ......e greu pentru cei din jur , la fel si cand esti prost......
RBTrobert
Mesaje: 122 Membru din: Vin Oct 23, 2015 8:25
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de RBTrobert » Mie Noi 16, 2016 21:38
Pozitia 13 -- A&A Fishing Team Alex Popescu -Alin Tirtea
A&A Fishing Team
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266 Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0 Localitate: Bucuresti
Contact:
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Marian Constantin » Joi Noi 17, 2016 7:59
LISTA ACHITAT AVANS
1.ARAPALEA IOMUT+PARTENERI
2.GREEN LAKE-IULIAN TUDOROIU+PARTENERI
3.VISAN FLORIN +DUICA IULIAN
4.DOBRICA DANIEL+PARTENERI
5.DINICA MARIUS+NEICU ROBERT+PARTENER
6.X-Treme Carp Team 1 - Gaby Raducanu + Ionut Nuta
7.X-Treme Carp Team 2 - Marian Constantin + parteneri
8.X-Treme Carp Team 3 - Stefan Babita + parteneri
9.MIHAI VALCA+PARTENERI
10.CARP BAIT TEAM-VOICU MIHAI+PARTENERI
11.GEANI EUGEN+PARTENERI
12.DOBRE ADRIAN+NEAGOE ALEXANDRU+MANOLE VICTOR
13.A&A Fishing Team Alex Popescu -Alin Tirtea
14.CARP BAIT TEAM- Razvan Gheorghe + Panca Denis + Partener
15.DRAGAN EUGEN+PARTENERI
16.STEFAN ROBERTINO+GRADINARU
17.MIHAI PREDUS+NISTOR IONUT
18.ABREVIS MATY+DANI
19.GREEN LAKE 2
20.CARP BAIT TEAM-CATALIN DUMITRESCU+FLORI DUMITRESCU+GEORGE VASILACHE
21.SIMU ALEXANDRU+MARIAN RADULEA+MITRAN FLORIN
22.REZERVAT
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Joi Noi 17, 2016 17:32
LISTA ACHITAT AVANS
1.ARAPALEA IOMUT+PARTENERI
2.GREEN LAKE-IULIAN TUDOROIU+PARTENERI
3.VISAN FLORIN +DUICA IULIAN
4.DOBRICA DANIEL+PARTENERI
5.DINICA MARIUS+NEICU ROBERT+PARTENER
6.X-Treme Carp Team 1- Gaby Raducanu + Ionut Nuta
7.X-Treme Carp Team 2- Marian Constantin + parteneri
8.X-Treme Carp Team 3- Stefan Babita + parteneri
9.MIHAI VALCA+PARTENERI
10.CARP BAIT TEAM-VOICU MIHAI+PARTENERI
11.GEANI EUGEN+PARTENERI
12.DOBRE ADRIAN+NEAGOE ALEXANDRU+MANOLE VICTOR
13.A&A Fishing Team Alex Popescu -Alin Tirtea
14.CARP BAIT TEAM- Razvan Gheorghe + Panca Denis + Partener
15.DRAGAN EUGEN+PARTENERI
16.STEFAN ROBERTINO+GRADINARU
17.MIHAI PREDUS+NISTOR IONUT
18.ABREVIS MATY+DANI
19.GREEN LAKE 2
20.CARP BAIT TEAM-CATALIN DUMITRESCU+FLORI DUMITRESCU+GEORGE VASILACHE
21.SIMU ALEXANDRU+MARIAN RADULEA+MITRAN FLORIN
22.GREEN LAKE-DAN DRAGULOIU
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Sâm Noi 19, 2016 20:20
LISTA ACHITAT AVANS
1.ARAPALEA IOMUT+PARTENERI
2.GREEN LAKE-IULIAN TUDOROIU+PARTENERI
3.VISAN FLORIN +DUICA IULIAN
4.DOBRICA DANIEL+PARTENERI
5.DINICA MARIUS+NEICU ROBERT+PARTENER
6.X-Treme Carp Team 1- Gaby Raducanu + Ionut Nuta
7.X-Treme Carp Team 2- Marian Constantin + parteneri
8.X-Treme Carp Team 3- Stefan Babita + parteneri
9.MIHAI VALCA+PARTENERI
10.CARP BAIT TEAM-VOICU MIHAI+PARTENERI
11.GIANI+MIHAI+IONUT
12.DOBRE ADRIAN+NEAGOE ALEXANDRU+MANOLE VICTOR
13.A&A Fishing Team Alex Popescu -Alin Tirtea
14.CARP BAIT TEAM- Razvan Gheorghe + Panca Denis + Partener
15.DRAGAN EUGEN+PARTENERI
16.STEFAN ROBERTINO+GRADINARU
17.MIHAI PREDUS+NISTOR IONUT
18.ABREVIS MATY+DANI
19.GREEN LAKE 2
20.CARP BAIT TEAM-CATALIN DUMITRESCU+FLORI DUMITRESCU+GEORGE VASILACHE
21.SIMU ALEXANDRU+MARIAN RADULEA+MITRAN FLORIN
22.GREEN LAKE-DAN DRAGULOIU
Dorel Oprea
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 2416 Membru din: Joi Mar 03, 2016 12:16
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de Dorel Oprea » Sâm Noi 19, 2016 20:25
LISTA ACHITAT AVANS
1.ARAPALEA IOMUT+PARTENERI
2.GREEN LAKE-IULIAN TUDOROIU+PARTENERI
3.VISAN FLORIN +DUICA IULIAN
4.DOBRICA DANIEL+PARTENERI
5.DINICA MARIUS+NEICU ROBERT+PARTENER
6.X-Treme Carp Team 1- Gaby Raducanu + Ionut Nuta
7.X-Treme Carp Team 2- Marian Constantin + parteneri
8.X-Treme Carp Team 3- Stefan Babita + parteneri
9.MIHAI VALCA+PARTENERI
10.CARP BAIT TEAM-VOICU MIHAI+PARTENERI
11.GIANI+MIHAI+IONUT
12.DOBRE ADRIAN+NEAGOE ALEXANDRU+MANOLE VICTOR
13.A&A Fishing Team Alex Popescu -Alin Tirtea
14.CARP BAIT TEAM- Razvan Gheorghe + Panca Denis + Partener
15.DRAGAN EUGEN+PARTENERI
16.STEFAN ROBERTINO+GRADINARU
17.MIHAI PREDUS+NISTOR IONUT+ANDREI CIMPOERU
18.ABREVIS MATY+DANI
19.GREEN LAKE 2
20.CARP BAIT TEAM-CATALIN DUMITRESCU+FLORI DUMITRESCU+GEORGE VASILACHE
21.SIMU ALEXANDRU+MARIAN RADULEA+MITRAN FLORIN
22.GREEN LAKE-DAN DRAGULOIU