Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.
Moderatori: Ivan Petre Paul , odoctee , Irinel Nitu
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mar Feb 04, 2014 22:00
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavis Draghici+parteneri-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Joi Feb 06, 2014 17:45
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavis Draghici+parteneri-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Joi Feb 06, 2014 21:25
[quote="iohann"]1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Vin Feb 07, 2014 1:54
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Sâm Feb 08, 2014 22:25
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mie Feb 12, 2014 0:09
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Mie Feb 12, 2014 13:31
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
30.Eugen Koz+Eudard Koz.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Joi Feb 13, 2014 11:15
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
30.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome. [/quote]
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183 Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0
Contact: Mesaj privat
Mesaj
de iohann » Joi Feb 13, 2014 12:37
1.Adi Dobre-Crangasu Laurentiu-Victor Constantin
2.Eugene Stefanescu-Boricean Gabriel-Lucian Robu-achitat integral.
3.Florin Pocris+parteneri
4.Mircea Popescu+parteneri
5.Cristian Solociuc+parteneri-achitat integral.
6.Florentin Vilceanu+Ionut Francu+Constantin Adrian-achitat integral.
7.Flavius Draghici+Bogdan Pascu+Costel Le Chef-achitat integral.
8.Cladiu Garlea
9.Baronu+parteneri
10.Our Carp Team-Calaretu Silviu-Gasteanu Iulian
11.Stoia Ciprian
12.Serban Catalin(viper28)+Gontaru Stefan(pestanu)+Gutu Stanislav(Stas)-achitat avans.
13.Alin Muha+parteneri
14.Negrila Catalin-Lucian Sclebea-achitat integral.
15.Nicu Ladarescu+Cojocaru+partener-achitat integral.
16.Remix Fishing Team:Ghilase Laurentiu+Alexandru Ionel+Constantinescu Ionut
17.Zangolea Cristian-Cretu Cristian-achitat avans.
18.Nae Popescu + echipa
19.Anghelin Andi+parteneri.
20.Cezar Samoila+parteneri-achitat integral.
21.Dobre Cristian+Birnescu Valentin.
22.Alex Voica+parteneri.
23.Cartas Viorel+Sebi+Cata
24.Anton Adrian+parteneri.
25.Vidin Cosmin+parteneri.
26.Chiticaru Lucian+parteneri.
27.Petre Radu+Andrei Popescu+partener-achitat integral.
28.Niculae Andrei+parteneri.
29.Andrei Colotelo+parteneri.
30.Eugen Kocz+Eudard Kocz-achitat integral.
la acest concurs, participantii vor beneficia de urmatoarele:
150litri bere-Cristian Solociuc
ziua 1-gratar din partea casei.(mici+porc)
ziua 2-ceaun din partea casei.(pomana porcului+cartofi)
Concursul se va tine indiferent de numarul echipelor, dar nu mai mult de 30!
12 echipe premiate cu premii de la sponsori.toti participantii vor primi cupe si diplome.