Desfasurare BEST 6 HERMES PERIS - 2016

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare BEST 6 HERMES PERIS - 2016

Mesaj de iohann »

imi pare rau pt cele intamplate si te rog sa-mi lasi un cont, sa-ti restitui taxa de concurs!
alte concursuri n-au fost vazute cand am platit toata balta cu 11 echipe(cupa navitas 2015,unde am pus din buzunar 4000 lei :oops: ).am explicat destul de clar, ca am avut multe probleme, dar asa este, vina a fost doar a mea.
la fiecare concurs, unde n-am avut toate echipele, am anuntat premiile de la inceput!ce te face sa crezi, ca daca iesea altcineva, primea alti bani?!
ca sa incheiem aici, cu scuzele sincere, spune cum vrei sa procedam sa incheiem acest capitol!
repet:ai dreptate..., dar raspunde-mi cum ai fii impartit tu 3200 lei+600 lei la locurile 1,2 si 3?!
in rest sa fii sanatos si fir intins la urmatoarele concursuri!

Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare BEST 6 HERMES PERIS - 2016

Mesaj de iohann »

cele 2 echipe cu avansul platit, era una din peris, care m-a asigurat ca vine si...
iar la echipa cealalta, Nicu, este si acum internat.n-am putut sa nu-i restitui avansul in aceasta situatie!

MILLY
Mesaje: 519
Membru din: Mie Sep 05, 2012 21:18
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare BEST 6 HERMES PERIS - 2016

Mesaj de MILLY »

iohann scrie:imi pare rau pt cele intamplate si te rog sa-mi lasi un cont, sa-ti restitui taxa de concurs!
alte concursuri n-au fost vazute cand am platit toata balta cu 11 echipe(cupa navitas 2015,unde am pus din buzunar 4000 lei :oops: ).am explicat destul de clar, ca am avut multe probleme, dar asa este, vina a fost doar a mea.
la fiecare concurs, unde n-am avut toate echipele, am anuntat premiile de la inceput!ce te face sa crezi, ca daca iesea altcineva, primea alti bani?!
ca sa incheiem aici, cu scuzele sincere, spune cum vrei sa procedam sa incheiem acest capitol!
repet:ai dreptate..., dar raspunde-mi cum ai fii impartit tu 3200 lei+600 lei la locurile 1,2 si 3?!
in rest sa fii sanatos si fir intins la urmatoarele concursuri!
Salut,ti-am trimis contul pe privat de cateva zile,astept sa iti respecti promisiunea :D
SILVIAN DUMITRESCU
CARP LEGION

Pescar de competitie

"E mai bine sa esuezi in conditii normale
decat sa reusesti prin frauda"

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare BEST 6 HERMES PERIS - 2016

Mesaj de Alexandru Popescu »

MILLY scrie:
iohann scrie:imi pare rau pt cele intamplate si te rog sa-mi lasi un cont, sa-ti restitui taxa de concurs!
alte concursuri n-au fost vazute cand am platit toata balta cu 11 echipe(cupa navitas 2015,unde am pus din buzunar 4000 lei :oops: ).am explicat destul de clar, ca am avut multe probleme, dar asa este, vina a fost doar a mea.
la fiecare concurs, unde n-am avut toate echipele, am anuntat premiile de la inceput!ce te face sa crezi, ca daca iesea altcineva, primea alti bani?!
ca sa incheiem aici, cu scuzele sincere, spune cum vrei sa procedam sa incheiem acest capitol!
repet:ai dreptate..., dar raspunde-mi cum ai fii impartit tu 3200 lei+600 lei la locurile 1,2 si 3?!
in rest sa fii sanatos si fir intins la urmatoarele concursuri!
Salut,ti-am trimis contul pe privat de cateva zile,astept sa iti respecti promisiunea :D

Si banii pentru locul unul ii dati inapoi ? :d
...

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”