Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Stefan Munteanu
Mesaje: 103
Membru din: Vin Mar 29, 2013 20:48
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de Stefan Munteanu »

Felicitari Mircea & Co!!!!
Felicitari tuturor castigatorilor si participantilor!!!
0725.791.118

Avatar utilizator
nyc-brk
Mesaje: 609
Membru din: Mie Mai 25, 2011 20:46
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de nyc-brk »

Felicitari castigatorilor si participantilor.pt popescu 59- mai bine te-ai abtine de la comentarii pt ca nu ai fost acolo.iti garantez ca oricene ar fi cazut pe porci 4 ar fi castigat concursul(a nu se intelege ca am ceva cu mircea si baietii).poate imi spui si mie cum trebuia sa pescuim noi pe bogdan sau baietii din dreapta noastra pe fiat...in situatia in care am scos o caruta de fire din apa si am lasat cate 20 de monturi de fiecare.
Brk Carp Baits

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de popescu59 »

Va spun sincer chiar am stat cu inima indoita ca nu va cistiga Mircea :lol: :lol: :lol:
Dar cind stiu 2-3 ani de zile el a arat el a semanat fiecare coltisor de pe aceasta balta cine putea sa cistige???Spre norocul lui a tras si cel mai bun loc de pe aceasta balta :lol: :lol: :lol: Daca se stia ca acela este cel mai bun loc si cine trage va cistga , de ce nu s-a scos acel loc ??? :lol: :lol: :lol:
In fine ma repet cind participa Mircea sau cei de la Green cistigatorii se stiu din start pe Greaca.
Revenind la citeva comentarii din urma cind captura este 5 kg balta spune totul despre cit suflet pune George la Greaca.
Felicitari cistigatorilor .Cinste invinsilor .

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de george tomescu »

popescu59 si dedeciu mihai-paul

eu zic să comparați balta Lazăr cu MV2, dacă vreți comperații, și pe urmă să veniți la concursuri la Greaca să vă bateți cu cine cade la Porci 3/4
pâna una alta, la Greaca a fost al doilea concurs anul ăsta, open, pe când la Lazăr e anunțat unul singur, peste doua luni, și ăla cu cântec
ce legătură are populația piscicolă cu putința unei echipe de a câștiga un concurs?
CS APS

bogdan5
pescar de competitie
Mesaje: 1020
Membru din: Vin Iun 20, 2014 18:02
Puncte: 0
Localitate: 44°26′7″N 26°6′10″E

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de bogdan5 »

nyc-brk scrie:Felicitari castigatorilor si participantilor.pt popescu 59- mai bine te-ai abtine de la comentarii pt ca nu ai fost acolo
A trecut iarna, a scapat din lesa si "canta" pentru o mana de bile, ca deh, pomana ingrasa.
Imagine
Crede în cel ce caută Adevărul,
Fereşte-te de cel ce l-a găsit.
(A.Gide)
Sinceritatea nu te lasa fara prieteni. Ii triaza.

Avatar utilizator
george tomescu
Mesaje: 972
Membru din: Lun Oct 01, 2012 9:24

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de george tomescu »

Felicitări căștigătorilor!
Felicitări organizatorului!
Felicitări tuturor participanților, pt. ca dupa concursul de săpt. trecută s-au încumetat să revină sau să vină la concurs!
Felicitări administrației pentru eforturile depuse pentru desfășurarea concursurilor în aceste condiții!
CS APS

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de popescu59 »

Sincer o spun nu ma intereseaza sa compar Greaca cu nici o alta balta nu nu .Nu exista nici un fel de comparatie intre Greaca si Lazar sunt 2 balti total diferite Referitor la concursuri , inca mai sunt citiva pescari care nu stiu care e mersul la Greaca si usor usor vor intelege cum sta treaba si cum este sa fi platitor pe la concursuri . Si atunci se vor tine concursurii numai intre membrii Green .

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de pharaoh »

Felicitari castigatorilor si tuturor participantilor!
Felicitari echipei clubului Tomis Carp pentru captura si pentru daruire! Forta CTC!
Marius Sârbu

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Floriilor - Greaca Cercani

Mesaj de Madalin Dirla »

Felicitari MG Special Carp pentru locul unu si captura.
Felicitari tuturor castigatorilor si invinsilor si in special celor care au ramas la premiere!
Felicitari George Mihaila pentru tot ce faceti la Greaca Cercani.....de meniuri nici nu mai vorbim :D.
Felicitari Nea Matei pentru organizare si intregii echipei de arbitri.

Avatar utilizator
roana
Mesaje: 116
Membru din: Mar Feb 04, 2014 22:46
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Mesaj de roana »

Felicitari castigatorilor si participantilor ! Felicitari arbitrilor, administratiei si orgazanitarilor !
Born to Fish, Forced to Work !

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”