Desfasurare Cupa Toamnei - Hermes Peris-2015

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
Avatar utilizator
iohann
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 3183
Membru din: Dum Noi 01, 2009 11:06
Puncte: 0

Re: Desfasurare Cupa Toamnei - Hermes Peris-2015

Mesaj de iohann »

Felicitari Alex&Co pt locul 1!
Felicitari locurilor 2,3 si 4 pt evolutie!
Multumesc pt felicitari!


Legat de discutiile aparute, de ce nu anuntati arbitrii in momentul in care constatati ceva?!
Chiar daca asa s-a intamplat, nu exista nicio dovada...




-la orice concurs, daca se mai intampla ca doua echipe din acelasi club sa cada vecine, voi pune cort cu arbitrii intre ele!

istratealexandru
Mesaje: 423
Membru din: Vin Feb 20, 2015 18:26

Re: Desfasurare Cupa Toamnei - Hermes Peris-2015

Mesaj de istratealexandru »

iohann scrie:Felicitari Alex&Co pt locul 1!
Felicitari locurilor 2,3 si 4 pt evolutie!
Multumesc pt felicitari!


Legat de discutiile aparute, de ce nu anuntati arbitrii in momentul in care constatati ceva?!
Chiar daca asa s-a intamplat, nu exista nicio dovada...




-la orice concurs, daca se mai intampla ca doua echipe din acelasi club sa cada vecine, voi pune cort cu arbitrii intre ele!

Multumesc pentru felicitare !

balan petrica
Mesaje: 283
Membru din: Sâm Feb 15, 2014 23:33
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Toamnei - Hermes Peris-2015

Mesaj de balan petrica »

in primul rand felicitari tuturor participantilor si castigatorilor.
sunt in masura sa va confirm ca nimic din ce sa tot spus mai sus nu este adevarat.
echipele green lake nu si-au facut absolut nici un avantaj uneia alteia,din contra,au luptat pana la final ca si cum nu s-ar fi cunoscut.
iar echipa de pe standul 8,nu a favorizat pe nimeni,pur si simplu ,dupa ce au rupt ffff multe fire,la ora 4 dimineata pe o vreme ffff rea,nu au mai avut dispozitia necesara de asi mai repara lansetele rupte.din acest motiv aveau doar 2 lansete in apa duminica de dimineata. iar aceasta situatie cu doar 2 lansete in apa , a durat doar cateva ore,de la 4 la 7-8 dimineata.
tot ce se spune,sunt numai prostii
pacat ca unii nu stiu sa piarda;.......
garantez pentru tot ce am scris mai sus....

Avatar utilizator
Daniel Ene
pescar de competitie
Mesaje: 1151
Membru din: Joi Noi 18, 2010 9:19
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Desfasurare Cupa Toamnei - Hermes Peris-2015

Mesaj de Daniel Ene »

iohann scrie:Felicitari Alex&Co pt locul 1!
Felicitari locurilor 2,3 si 4 pt evolutie!
Multumesc pt felicitari!


Legat de discutiile aparute, de ce nu anuntati arbitrii in momentul in care constatati ceva?!
Chiar daca asa s-a intamplat, nu exista nicio dovada...




-la orice concurs, daca se mai intampla ca doua echipe din acelasi club sa cada vecine, voi pune cort cu arbitrii intre ele!
Felicitari pentru organizarea concursurilor de anul asta.
Ar trebui gasita o solutie pentru ca echipele sa nu plece de pe balta inainte de terminarea concursului si sa lase standul gol.
Asta e adevarata lipsa de fair play si respect.
Noi am fost raciti amandoi si am ramas pana la final chiar daca nu mai aveam nici o sansa si am cantarit pesti si la ultimul cantar. Nu ne-am permis sa ne batem joc de ceilalti pescari.
La festivitatea de premiera nu am mai putut sta si cu scuzele de rigoare ii felicitam inca o data pe ocupantii podiumului.
Fire intinse!
http://www.naviscarpo.ro
NAVIS CARPO - bait boats

Avatar utilizator
sorinmunteanu
Mesaje: 90
Membru din: Mar Mai 28, 2013 16:06
Puncte: 0
Localitate: barlad
Contact:

Desfasurare Cupa Toamnei - Hermes Peris-2015

Mesaj de sorinmunteanu »

Felicitări si ți-e Iohan pentru organizare si pentru echipele aduse in concurs , discuțiile într-adevăr sunt inutile acuma si nu fac bine si nici cinste nimănui .

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Desfasurare Cupa Toamnei - Hermes Peris-2015

Mesaj de gor965 »

iohann scrie:F
-la orice concurs, daca se mai intampla ca doua echipe din acelasi club sa cada vecine, voi pune cort cu arbitrii intre ele!
Rulota lui nea Cici era la 10m in spatele standului 9. Confuziile apar de obicei cand echipele intra sau trec in dril cu lansetele proprii prin standurile vecine. Mai ales noaptea, si de la standuri mai indepartate, e dificil (chiar irelevant de fapt) sa tii o evidenta exacta a pestilor luati la minciog. La concursul precedent, eu m-am dus sa fac poza la o captura de care stia toata balta ca e in stand la Fefe, cand de fapt pestele apartinea echipei de cu 2 standuri mai departe de Fefe... si era ziua ! :D
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”