DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Concursuri de crap. Anunturi, regulamente, inscrieri, desfasurare, clasamente, foto, concluzii.

Moderatori: Ivan Petre Paul, odoctee, Irinel Nitu

Scrie răspuns
matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de matei1971 »

Presimt ca nu o sa fie facut public!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

mircea pancu
Mesaje: 93
Membru din: Dum Mai 16, 2010 2:06
Puncte: 0
Localitate: Deva

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de mircea pancu »

Cezar Bibu scrie:Referitor la ceea ce s-a intimplat la acest concurs, nu putem decit sa spunem RUSINE !
Vreau sa spun ca eu nu ii cunosc prea bine pe echipierii respectivi, dar v-as propune, dragi proprietari de balti, dragi organizatori de campionate,cupe, supercupe si braile, dragi moderatori si formatori de opinie, ca numele si pozele respectivilor sa apara pe toate siteurile de profil si pe viitor (un an sau mai multi, ramine la latitudinea voastra!) acestia sa nu mai poata participa la nici un concurs ! indiferent daca si cit ar plati !!
Si sunt sigur, ca daca unii din concurenti n-ar fi trebuit sa plece iar pe standuri, la munca, acesti gainari puteau primi chiar si o corectie ! Fizica ! :)
Incredibil :oops: . Asa ceva este o demonstratie de totala lipsa de respect fata de toti cei implicati la acest concurs si fata de pesti. Eu unul nu mai am cuvinte...
CSP FREECARP DEVA

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de addicted »

il fac eu public mihai onea florin mihalache androne radu si ady voicu astaa a fost echipa peste mort pana in cantar de final de mansa era pus in punga in lada frigorifica in punga de plastic la vedere ... asta esste tot fi intons in comtinuare

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Andrei I »

Dan M scrie:in scurt timp. pana nu avem un comunicat oficial din partea organizatorilor nu putem face public numele echipei.
Ce comunicat va mai trebuie? Asta e vreun secret????

E vorba de echipa celebrului recordman Radu androne cu user pe crapmania addicted. Ala de v.a facut franti pe cei care ati fost la cupa seniorilor.

Atentie intr.o mansa anterioara in acest concurs au solicitat cantar la 13.30 ca au un peste ranit....la 30 min dupa start...cred ca pestele gasit azi in lada lor nu a fost singurul pt ei in acest concurs.
Milionar excentric

Avatar utilizator
Andrei I
pescar de competitie
Mesaje: 1761
Membru din: Mie Mai 02, 2007 21:11
Puncte: 0
Localitate: bucuresti
Contact:

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de Andrei I »

addicted scrie:il fac eu public mihai onea florin mihalache androne radu si ady voicu astaa a fost echipa peste mort pana in cantar de final de mansa era pus in punga in lada frigorifica in punga de plastic la vedere ... asta esste tot fi intons in comtinuare

Bah da mai ai si tupeu!!!! Mars!
Milionar excentric

matei1971
Mesaje: 748
Membru din: Vin Iul 13, 2007 21:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de matei1971 »

addicted scrie:il fac eu public mihai onea florin mihalache androne radu si ady voicu astaa a fost echipa peste mort pana in cantar de final de mansa era pus in punga in lada frigorifica in punga de plastic la vedere ... asta esste tot fi intons in comtinuare
Asa se face, pana vine medicul legist se tine cadavrul la congelator!
Vladut, te rog sa modifici regulamentul!
Când esti mort, nu stii asta - dar ii afecteaza pe ceilalti. La fel si când esti prost.

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de gabi1 »

addicted scrie:il fac eu public mihai onea florin mihalache androne radu si ady voicu astaa a fost echipa peste mort pana in cantar de final de mansa era pus in punga in lada frigorifica in punga de plastic la vedere ... asta esste tot fi intons in comtinuare
Te cam balbai Radule, mai rau decat Nae cand il trimiteai la manualul de gramatica ! :oops: :oops:basca ca esti incoerent rau .
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
addicted
Mesaje: 813
Membru din: Mie Feb 16, 2011 2:49
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de addicted »

nu am cerut cantar suplimentar in timpul concursului iar pestele moort gasit azi inaintea inceperii mansei a 6 a a fost ridicat de George Slave in prezenta lui Baros si a unui martor de pe standu corcodus fiind gasit in punga de plastic si pus in lada frigorifica afara ptr a il duce lui Vlad

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de gor965 »

Tragerea la sorti in mansa finala (la inceput vorbeste Ovidiu Parfene):

http://www.crapmania.ro/videoclipuri/co ... a-6-a-9246
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: DESFASURARE SENIOR TROPHY 2013

Mesaj de gor965 »

addicted scrie:nu am cerut cantar suplimentar in timpul concursului iar pestele moort gasit azi inaintea inceperii mansei a 6 a a fost ridicat de George Slave in prezenta lui Baros si a unui martor de pe standu corcodus fiind gasit in punga de plastic si pus in lada frigorifica afara ptr a il duce lui Vlad
Nu stiu in ce situatie a murit pestele si nici in ce situatie a ajuns in lada frigorifica, cert e ca nu avea ce cauta acolo si daca intentionai sa-l aduci lui Vlad, nu vad de ce, plecand de la Pilhan, v-ati intors dupa tragere cu el la Stg. Scaldatoare. In orice situatie, pestele nu avea ce cauta in lada frigorifica, motiv ptr. care organizatorul a dictat direct eliminarea din concurs !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Concursuri de Pescuit”