FEEDBACK GENERAL VANZARI-CUMPARARI

Aprecieri pozitive sau negative la adresa vanzatorilor si cumparatorilor. Cate un topic pentru fiecare user.

Moderatori: Alin Galbenu, Bogdan Zaharia, odoctee, gor965

Scrie răspuns
Avatar utilizator
charlex
pescar de competitie
Mesaje: 2172
Membru din: Lun Iul 04, 2011 13:32
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de charlex »

Userul odoctee nu se dezminte nici de aceasta data. A ramas acelasi om serios si corect. Respectele mele!
Atentie, prostii imi provoaca repulsie; ii rog, pe aceasta cale, sa se abtina!

Larry82
Mesaje: 169
Membru din: Joi Iun 09, 2011 16:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Larry82 »

CristianBadislav vanzator serios. Recomand
"Mergi plin de încredere în direcţia pe care ai stabilit-o. Sigur, realizările vor veni."
Anghel Saligny

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3752
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de odoctee »

charlex scrie:Userul odoctee nu se dezminte nici de aceasta data. A ramas acelasi om serios si corect. Respectele mele!
multumesc frumos de apreciere, sanatate si toate cele bune sa se adune!
cu respect, adrian, tulcea.
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

Avatar utilizator
Ungureanu Bogdan
pescar de competitie
Mesaje: 2792
Membru din: Joi Oct 29, 2009 15:09
Puncte: 0
Localitate: PITESTI

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Ungureanu Bogdan »

Recomand userul " govo", un baiat de toata isprava care mi-a virat banii in cont inaite sa vada produsul, iar suma era destul de mare.
Asadar, recomand! :wink:
catch&release

Avatar utilizator
john_carp
Mesaje: 143
Membru din: Mie Mar 13, 2013 22:21
Puncte: 0
Localitate: Buzau

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de john_carp »

Recomand userul adyduck , a prezentat multa seriozitate si incadrare in timp perfecta in ceea ce priveste transportul!

Preda
Mesaje: 198
Membru din: Lun Iul 01, 2013 19:34
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Preda »

florinalin scrie:salut

Tocmai ce am avut si eu o experienta neplacuta cu unul din userii de aici. Am intentionat sa cumpar o mulineta de la userul Miki (Mihai care lucreaza la Totalfishing). A scos la vanzare o mulineta Shimano Navi XSB 8000, i-am oferit pretul cerut pe ea, a ramas ca imi comunica cand a despus coletul la posta sau la curier rapid ca sa stiu cand ridic. Timp de o saptamana si jumatate, a tergiversat trimiterea coletului, ba ca nu are timp, ba ca mulineta este la rosiori de vede (desi am avut un coleg care zilele trecute a fost in rosiori si nu trebuia decat sa se vada cu cineva de la el si sa-i dea banii), ba ca ma suna in weekend. Numai minciuni....totul culminind azi cand imi spune, tot dupa ce eu l-am cautat, ca nu mai vinde mulineta. In momentul de fata nu mai raspunde la telefon.
Am facut greseala ca in momentul in care ma intelesese-m cu el asupra tranzactiei, sa-mi vand mulineta noua pe care o avem pregatita sa o folosesc pentru spod (TD6000), crezand ca fac o afacere mai buna sa folosesc pt spod Navi-ul.
Imi pare rau ca magazinul Totalfishing, pe care eu il credeam foarte serios, si de la care am facut multe cumparaturi, angajeaza asemenea oameni care ii strica imaginea. Rusine!!!
Eu il cunosc pe Mihai de putin timp,ma ajutat neconditionat la cumpararea unor senzori+swingeri fox,din partea mea o mare bila alba
Daca planul A nu merge,stai calm.Alfabetul mai are multe litere.

tonny
pescar de competitie
Mesaje: 1015
Membru din: Dum Apr 11, 2010 9:44
Puncte: 0
Localitate: Alba Iulia

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de tonny »

Recomand cu incredere deplina userul gabi.b.Produsul conform descrierii si livrare rapida.Nota 10 de la mine.
===Toth Stefan Anton===
=All4carp=

Avatar utilizator
bakelyt
Mesaje: 113
Membru din: Lun Noi 18, 2013 16:37
Puncte: 0
Localitate: Satu Mare

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de bakelyt »

Recomand userul gsmmircea din Satu Mare totul a decurs conform celor discutate la telefon. Om de cuvant si serios.

Avatar utilizator
andrei_h
Mesaje: 217
Membru din: Mar Ian 08, 2013 0:47
Puncte: 0
Localitate: Arad

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de andrei_h »

Recomand userul Levi. Toate au fost exact cum a precizat si a mai trimis si un cadou surpriza in pachet. Mare caracter!

Alin29
Mesaje: 43
Membru din: Mar Mar 11, 2014 12:49
Puncte: 0
Localitate: suceava

Re: FEEDBACK VANZARI-CUMPARARI

Mesaj de Alin29 »

recomand userul bituneanu.tranzactie efectuata cu succes

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “Feedback Vanzari & Cumparari”