Personajul care a anulat un CM in Romania,interes personal !

Topicuri vechi, unele pot fi o lectura placuta...

Moderator: gor965

Încuiat
Avatar utilizator
Bogdan Dragan
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1179
Membru din: Joi Aug 20, 2009 17:31
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de Bogdan Dragan »

Ce tare face Iulica, Pompi si Arsinel! :lol: BIG LIKE!!! :lol:

Avatar utilizator
odoctee
Moderator
Mesaje: 3769
Membru din: Mie Noi 11, 2009 12:48
Puncte: 0
Localitate: Tulcea
Contact:

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de odoctee »

am ceva ce se potriveste situatiei actuale :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=Xz9DX_VMXdI
sunt un nostalgic :mrgreen:
Adrian Pelmuş
CLUB TOMIS CARP
https://www.facebook.com/odoctee

RB Baits
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 794
Membru din: Dum Oct 03, 2010 10:30

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de RB Baits »

Pai unde sunt binevoitorii si fauritorii de climat perfect Pangica si Vladeanu ca isi doreau un mare viitor pentru Carpfishingul romanesc! Scriau mii de pagini pe aici acum unde latra? la ce bodega? sub masa cui?

Radu Badica

Avatar utilizator
RSC
Pescar de competitie
Mesaje: 868
Membru din: Dum Oct 16, 2011 10:40

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de RSC »

body scrie:Pai unde sunt binevoitorii si fauritorii de climat perfect Pangica si Vladeanu ca isi doreau un mare viitor pentru Carpfishingul romanesc! Scriau mii de pagini pe aici acum unde latra? la ce bodega? sub masa cui?

Radu Badica
Sunt la sapat...adica isi sapa...
"Keep it simple!"

Val
Pescar de competitie
Mesaje: 2278
Membru din: Mie Mai 05, 2010 20:49

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de Val »

body scrie:Pai unde sunt binevoitorii si fauritorii de climat perfect Pangica si Vladeanu ca isi doreau un mare viitor pentru Carpfishingul romanesc! Scriau mii de pagini pe aici acum unde latra? la ce bodega? sub masa cui?
Radu Badica
Cam sari calul Radule ! Eu unul sunt tot aici . Ce vrei sa fac in afara sa scriu aici ? Tu ce ai facut ??? De la boul asta de RSC nu am nici o pretentie , dar de la tine astept macar un limbaj decent ..

Avatar utilizator
clinci
Pescar de competitie
Mesaje: 268
Membru din: Vin Noi 20, 2009 17:39
Puncte: 0
Localitate: Ilfov

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de clinci »

sebastian_andone scrie:Dle Iulian ...si cu ce il afecteaza acesta dedicatie? pe forumuri toata lumea ii da iar in realitate el a dat la toti :mrgreen:

Bai da' cata dreptate ai :lol: :lol: :lol: .
CPK

0721406017

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de gabi1 »

RSC scrie:
body scrie:Pai unde sunt binevoitorii si fauritorii de climat perfect Pangica si Vladeanu ca isi doreau un mare viitor pentru Carpfishingul romanesc! Scriau mii de pagini pe aici acum unde latra? la ce bodega? sub masa cui?

Radu Badica
Sunt la sapat...adica isi sapa...
RSC-ule, nu tii la bautura.....mai ai "un pic" si devii monosilabic.... :lol: :lol:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de popescu59 »

Toti pescarii de top rideti si il ironizati pe varul , da varu v-a lasat sa scrieti sa il injurati sa il balacariti si a dat lovitura la care nu se astepta nimeni.
Si majoritatea scriau pe aici ca nu il duce capu.
Omu este imbracat si acoperit de hirtii ca doar astea conteaza nu vorbele in vint.
Acum astept urmatoarea lovitura si cred ca aceasta lovitura va fi cind va afisa lista cu pescari care vor fi convocati la lotul national , dar cred ca nu va face asta deoarece nu are rost sa strice imaginea anumitor pescari care se vor dori anonimi si nu vor dorii sa intre in balacarelile celor de pe forum care cred ei ca varu nu va stringe un lot pentru CM din San Marino. Cu siguranta veti afla despre pescari la care nu va asteptati ca se vor da vreodata cu federatia .
Sunt convins ca sunt multi pescari care sunt de acord cu regulile si regulamentele impuse de federatie si care vor adera la aceasta .
Vom vedea deoarece nu cred ca varu se va opri aici , asteptam continuarea showului Popescian.

Avatar utilizator
RazvanG
Pescar de competitie
Mesaje: 2262
Membru din: Lun Mai 04, 2009 0:22
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de RazvanG »

popescu59 scrie:Toti pescarii de top rideti si il ironizati pe varul , da varu v-a lasat sa scrieti sa il injurati sa il balacariti si a dat lovitura la care nu se astepta nimeni.
Si majoritatea scriau pe aici ca nu il duce capu.
Omu este imbracat si acoperit de hirtii ca doar astea conteaza nu vorbele in vint.
Acum astept urmatoarea lovitura si cred ca aceasta lovitura va fi cind va afisa lista cu pescari care vor fi convocati la lotul national , dar cred ca nu va face asta deoarece nu are rost sa strice imaginea anumitor pescari care se vor dori anonimi si nu vor dorii sa intre in balacarelile celor de pe forum care cred ei ca varu nu va stringe un lot pentru CM din San Marino. Cu siguranta veti afla despre pescari la care nu va asteptati ca se vor da vreodata cu federatia .
Sunt convins ca sunt multi pescari care sunt de acord cu regulile si regulamentele impuse de federatie si care vor adera la aceasta .
Vom vedea deoarece nu cred ca varu se va opri aici , asteptam continuarea showului Popescian.

BAH POPESCULE NAE SI CUM MAI VREI SA-TI SPUN,O TI LANGA CU CUPA MONDIALA DIN SAN MARINIO,DE CATE ORI VREI SA-TI SPUN SAU PE CATE TOPICURI VREI SA-TI SPUN CA NU SE TINE IN SAN MARINO CAMPIONATUL MONDIAL?
TU CITESTI DOAR CE INTELEGI?

CE DRACU NAE :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
popescu59
Pescar de competitie
Mesaje: 2432
Membru din: Joi Noi 10, 2011 9:56
Puncte: 0
Localitate: Buc

Re: Personajul care a anulat un CM in Romania,interes person

Mesaj de popescu59 »

Asa e Razvane asta erea problema ca se tine sau nu in San Marino CM , problema e simpla va veti trezii ca prietenii la care nici nu va asteptati sunt pe listele lui varu . Oameni care voi credeti ca nu au si nu vor avea niciodata incredere in varu se vor altura lui .

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA”