Carlige crap

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

ilo
Mesaje: 478
Membru din: Joi Oct 16, 2014 9:07
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carlige crap

Mesaj de ilo »

Carligele astea 10 buc la 16 lei vezi ca se gasesc pe ali expr 100 buc la 55 lei

alex.mosorivschi
Mesaje: 147
Membru din: Sâm Mai 25, 2013 22:16
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Carlige crap

Mesaj de alex.mosorivschi »

Fara suparare insa la pretul de 60 euro/kg de boilies nu ajungi nici daca rulezi glm-ul cu tot cu punga...iar referitor "bilele din mancare de gaini", sunt curios daca "italienii si croatii" au furnizori mai "premium" comparativ cu Haith's care da, sunt producatori de mancare de pasarele

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Carlige crap

Mesaj de gor965 »

New Direction scrie: ... Nu ma intereseaza sa vand bile in cantitati uriase... ...
E suficient ca vrei sa vinzi ceva, ca sa am dubii legate de obiectivitatea postarilor pe care le faci!
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Carlige crap

Mesaj de New Direction »

Am zis 60 euro/ kg de hookbaits. Nu boiles pt nadit ! Multi dintre testeri folosesc bile tunate... facute asa cum trebuie...pt a prinde mult sa dea bine la public, iar ptr restul ..se dau bile de consum...
Stiu ca prin aceasta postare o sa deranjez anumiti producatori... nu imi pasa! Spun adevarul...stiu ceea ce afirm. Multi fac asa zise bile...in fel de fel de cosmelii, fel de fel de dughene... pe balcon, in sufragerie... le usuca pe plasele de tantari ... deranjeaza ca spun adevarul pur ?! Uitati- va in afara cum se fac bilele de calitate...de ex. KMG in olanda. Nici nu viseaza cineva de la noi la o linie de fabricatie ca la ei...
Nu are rost sa mai dezvolt acest subiect... cine are ratiune, va considera ca atare afirmatiile mele...
Vreau sa revenim la subiectul in cauza: carligele din acest topic

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Carlige crap

Mesaj de gor965 »

New Direction scrie:...
Vreau sa revenim la subiectul in cauza: carligele din acest topic
Pai ne-am lamurit ...sunt noname...dumneata le vizi...ura si la gara! :lol:
p.s
Daca mai insisti s-ar putea sa deranjezi administratia sit-ului si e posibil sa-ti tragi o eticheta mai deosebita legat de atitudinea dumitale ca si comerciant. :wink:
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Carlige crap

Mesaj de New Direction »

Deja devii arogant... am zis eu ca vand asa ceva? Am zis ca vand bile de alta clasa... am intrebat ce carlige folosesc sau ar folosi ceilalti pescari...

Avatar utilizator
Bogdan Zaharia
Moderator
Mesaje: 5358
Membru din: Dum Oct 03, 2010 21:54
Puncte: 0
Localitate: IASI
Contact:

Re: Carlige crap

Mesaj de Bogdan Zaharia »

Eu zic mai bine sa vorbești cu administratorul site-ului ;)
ImagineImagine
BÂZ

Avatar utilizator
gor965
Moderator
Mesaje: 14706
Membru din: Vin Mai 25, 2007 17:04
Puncte: 0
Localitate: Calarasi

Re: Carlige crap

Mesaj de gor965 »

New Direction scrie:Deja devii arogant...
Nu fii nesimtit ca nu am facut armata impreuna ... toate postarile din ultimul timp pe care le-ai facut, au tenta comerciala, punct! Nu stiu sa fi partener al sit-ului si am mai vazut postarile astea pe Facebook...ramai acolo si vide-ti marfa cum crezi de cuvinta! Daca nu-ti permiti sa ai un comportament de comerciant onorabil, baga macar de seama ca aici nu discuti cu niste prosti !
Varga sa fi fost din fier...ce brand aveam !!!
George Iorga
Imagine

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Carlige crap

Mesaj de gabi1 »

New Direction scrie:Deja devii arogant... am zis eu ca vand asa ceva? Am zis ca vand bile de alta clasa... am intrebat ce carlige folosesc sau ar folosi ceilalti pescari...
:lol: :lol:
Nu te lasa, baga-te ca surda-n hora. La Bucuresti merge...la Galati e mai nasol...acolo iti da cu vaporu-n cap! :D
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

mironalin
Mesaje: 36
Membru din: Joi Mar 26, 2015 15:11
Puncte: 0
Localitate: Iasi

Re: Carlige crap

Mesaj de mironalin »

New Direction scrie:Deja devii arogant... am zis eu ca vand asa ceva? Am zis ca vand bile de alta clasa... am intrebat ce carlige folosesc sau ar folosi ceilalti pescari...
Trebuiesc îndeplinite anumite criterii pentru a putea cumpăra "billele din alta clasa"? Sau trebuie sa am doar banii? Daca prind si fara cârlig ar fi perfect, mai mult timp pentru activități bahice pe balta. Mulțumesc.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”