Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
Marian Constantin
Veteran
Mesaje: 3266
Membru din: Lun Feb 15, 2010 22:21
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Desfasurare CUPA IERNII MV2 -Editia X- 02-06 Noiembrie 2

Mesaj de Marian Constantin »

Dan Mitranescu scrie:
Marian Constantin scrie:Participam la un concurs și urmarim cu interes desfășurarea lui pe forumul crapmania , singurele informații de pe balta cum ar fi clasamentele le citim aici ..

Poate nu ne interesează viata unora pe acest topic .. avem vreun moderator disponibil?
Nu am stiut ca-ti este atat de indiferenta viata mea.

Eu daca eram la un concurs sau oriunde in alta parte si observam ca Marian Constantin ( sau oricare alt om cu care am mancat la masa ) este luat peste picior pe nedrept, interveneam .
Uite ce baiat destept eram.
Cand suntem abonati la un subiect si clasamentele le vedem doar pe forum, pe telefon primim mail-uri de postari noi in topicul desfasurarii competitiei si cand citim vedem doar postari offtopic care nu au nici o legatura cu subiectul si chiar nici nu mai conteaza cu cine am stat la masa ..
X-treme Baits
https://www.facebook.com/XtremeBaits2013?ref=hl
Campion National 2015 la individual
Powered by Shimano

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Vladut Mateianu »

Alexandru Popescu scrie:
Vladut Mateianu scrie:Nu cred ca se referea la tine, probabil la binecunoscutul pescar care se umfla la tine...imi cer scuze ca nu i-am retinut numele. :) :D

Arogantele tale iti arata exact caracterul. PUNCT!
Nu este vorba de arogante. Pe alea le fac cu oameni medii sau inteligenti.
Pe tine doar te iau la misto, in siktir, esti doar un nume de forum care are o perioada intensa de postari si apoi dispare....
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Desfasurare CUPA IERNII MV2 -Editia X- 02-06 Noiembrie 2

Mesaj de Vladut Mateianu »

Marian Constantin scrie:.... si chiar nici nu mai conteaza cu cine am stat la masa ..
Noroc ca la mine conteaza ! :wink:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de gabi1 »

@Alexandru Popescu,
Ești doar un argat întors cu cheia la oră fixă și te crezi ceas elvețian. Din ce scrii mai sus reies carențe grave de întelegere a felului în care functionează lucrurile. Înainte de a încerca sarcasmul și judecațile de valoare, dă o sansă ciclului primar. Dacă nu reușești, ți-aș recomanda cu insistență reorientarea către site-uri matrimoniale, unde ''ironia fină si subtilitățile'' tale cred că sunt foarte apreciate !
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Alexandru Popescu scrie:AAAAAAA

Am uitat, voi sunteti aia din Senzor nu, cei care nu ati mai fost la ultima etapa din 6 CARP CLUB.... Cate seriozitate si devotament dati dovada.... Ma bucur si tin sa va felicit cu aceasta ocazie.
stai cuminte că au fost pedepsiţi. anul ăsta nu i-au mai primit. şi ca să nu iasă discuţii nici pe Claumar că au câştigat şi nu ai voie de două ori la rând, iar pe carping i-au exclus că nu ai voie să fi fair-play când există o echipă cu numele ăsta. se înţelege că şi fair play a sărit din schemă din cauza carping.
Ultima oară modificat Dum Noi 06, 2016 12:33 de către Lucian SV, modificat 1 dată în total.

Asterix
Mesaje: 65
Membru din: Sâm Sep 20, 2014 18:33
Puncte: 0
Localitate: Ploiesti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Asterix »

Lucian SV scrie:
Alexandru Popescu scrie:AAAAAAA

Am uitat, voi sunteti aia din Senzor nu, cei care nu ati mai fost la ultima etapa din 6 CARP CLUB.... Cate seriozitate si devotament dati dovada.... Ma bucur si tin sa va felicit cu aceasta ocazie.
stai cuminte că au fost pedepsiţi. anul ăsta nu i-au mai primit. şi ca să nu iasă discuţii nici pe Claumar că au câştigat şi nu ai voie de două ori la rând, iar pe carping i-au exclus că nu ai voie să fii fair-play când există o echipă cu numele ăsta. se înţelege că şi fair play a sărit din schemă din cauza carping.
La Suceava ajung ziarele mai greu, implicit si informatiile. Tu ai habar macar despre ce vorbesti sau vrei doar sa te bagi in seama cu pescari care au ceva de spus in acest fenomen?

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Asterix scrie:
Lucian SV scrie:
Alexandru Popescu scrie:AAAAAAA

Am uitat, voi sunteti aia din Senzor nu, cei care nu ati mai fost la ultima etapa din 6 CARP CLUB.... Cate seriozitate si devotament dati dovada.... Ma bucur si tin sa va felicit cu aceasta ocazie.
stai cuminte că au fost pedepsiţi. anul ăsta nu i-au mai primit. şi ca să nu iasă discuţii nici pe Claumar că au câştigat şi nu ai voie de două ori la rând, iar pe carping i-au exclus că nu ai voie să fii fair-play când există o echipă cu numele ăsta. se înţelege că şi fair play a sărit din schemă din cauza carping.
La Suceava ajung ziarele mai greu, implicit si informatiile. Tu ai habar macar despre ce vorbesti sau vrei doar sa te bagi in seama cu pescari care au ceva de spus in acest fenomen?
scuze, cine e fenomenul şi care sunt pescarii?

Avatar utilizator
Atebo
pescar de competitie
Mesaje: 1732
Membru din: Dum Noi 10, 2013 8:55
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Atebo »

Lucian SV scrie:
Alexandru Popescu scrie:AAAAAAA

Am uitat, voi sunteti aia din Senzor nu, cei care nu ati mai fost la ultima etapa din 6 CARP CLUB.... Cate seriozitate si devotament dati dovada.... Ma bucur si tin sa va felicit cu aceasta ocazie.
stai cuminte că au fost pedepsiţi. anul ăsta nu i-au mai primit. şi ca să nu iasă discuţii nici pe Claumar că au câştigat şi nu ai voie de două ori la rând, iar pe carping i-au exclus că nu ai voie să fi fair-play când există o echipă cu numele ăsta. se înţelege că şi fair play a sărit din schemă din cauza carping.
@Lucian SV. Turneul 6 Carp Clubs a avut la baza ideea cu 6 manse cu cele 6 cluburi de anul trecut de care se stie, urmand ca in anul urmator sa se desfasoare in acelasi format, doar ca ultimile 2 clasate sa cedeze locul altor 2 cluburi (ca o retrogadare), cele 2 retrogradate fiind Carping si Senzor. Anul acesta Vladeanu a vrut sa faca Turneul in acelasi format doar ca, Claumar Insoft nu mai exista, Fair Play a refuzat participarea si atunci s-a optat pentru varianta cu o etapa, care s-a anuntat pe Crapmania si cei care au platit primii taxa de participare au fost inscrisi. Asa ca restul este doar ca sa ne bagam in seama. Tot ceea ce am scris aici este in cunostinta de cauza, anul trecut fiind membru Fair Play si participant la 4 etape ale 6 Carp Clubs, iar anul acesta am participat cu Friends Carp Team, club al carui membru fondator sunt.
Radu Teodorescu
doar pescar
FAIR PLAY FISHING CLUB

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Atebo scrie:@Lucian SV.
cunosc organizarea turneului. alta era discuţia aici.

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Vladut Mateianu »

Lucian SV scrie:
Atebo scrie:@Lucian SV.
cunosc organizarea turneului. alta era discuţia aici.
Eu am inteles Luci, era caterinca ! :D Cei care nu au inteles sa reciteasca postarea, o sa inteleaga ca era doar sa mai descreteasca putin fruntile.... :D

PS. Nu am fost implicat anul trecut in Turneul celor 6, stiu ca colegii mei nu s-au dus la ultima etapa, dar au platit taxa, nu s-au facut de ras !
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”