Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Desfasurare CUPA IERNII MV2 -Editia X- 02-06 Noiembrie 2

Mesaj de Lucian SV »

Dan Mitranescu scrie: De stat acasa stau pentru ca lipsesc standurile :
17.Tata Nitu
18. Maty
19. Bogdan Dragan
20. Vasile Baboieru
21. Paraschiv Emilian
22. Mirea Florin
23. Ghita
24. Vio David
25. George Slave
26. Ghita Adrian
27. Pate Florin
28. Nelu Capitanu
...
Nu stiu care este cauza exacta pentru care nu au venit,.
Dănuț, m-am interesat, majoritatea băieților erau pe la Sărulești sau Periș. niște secretomani, noroc cu clasamentele pe crapmania. :D

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Vladut Mateianu scrie: PS. stiu ca colegii mei nu s-au dus la ultima etapa, dar au platit taxa, nu s-au facut de ras !
nu s-au făcut de râs, asta zici tu, dar cu OPINIA PUBLICĂ, această instituție fără care nu te poți c..a, cum rămâne? păi ce facem aici, sunt comisii de la clasa 0, grădinița, etc. de pescari care trebuie să vă judece, să vă condamne, să vă tortureze să mărturisiți totul în cele mai mici amănunte. Panoul, panoul cu nu faceți ca ei, el nu trebuie completat cu moaca și faptele abominabile?
săracul Vișinescu, cât ar avea de lucru pe aici. :evil:

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Alexandru Popescu »

http://www.crapmania.ro/forum/competiti ... 41988.html


Vladut iti reamintesc aici discutiile tale din ultima etapa. La fel ca si atunci, atitudinea ta lasa de dorit.
...

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Alexandru Popescu »

Sincer, doar cei din clubul senzor ex : Vladut Mateianu si Dan Mitranescu pot avea o atitudine agresiva si frustranta cand noi , cei de pe forum , ne dam cu parerea. Saracul Tanase la cata carne are in frigider, ma mir ca nu are 200 de kg....
...

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Desfasurare CUPA IERNII MV2 -Editia X- 02-06 Noiembrie 2

Mesaj de Dan Mitranescu »

Marian Constantin scrie: Cand suntem abonati la un subiect si clasamentele le vedem doar pe forum, pe telefon primim mail-uri de postari noi in topicul desfasurarii competitiei si cand citim vedem doar postari offtopic care nu au nici o legatura cu subiectul si chiar nici nu mai conteaza cu cine am stat la masa ..
Mare noroc am ca nu te-ai abonat pe linia lui 32 , ca nici la serviciu nu mai puteam sa merg.
Stiu ca esti suparat pentru a XX-a gaura de pe Moara din XX , dar nici sa iei domeni publice cu japca parca nu merge.
Legat de principiile de viata si care iti sunt limitele fata de cei cu care "ai stat la masa", iti inteleg punctul de vedere, chiar daca al meu este cu totul altul.

Tu stii foarte bine ca mi-am propus sa fac cel mai greu lucru din competitia de crap, lucru pe care inca nu a reusit nimeni sa il faca. Stiu ca incerc imposibilul , dar ambitia este mare.
Asa ca poti sa-mi spui orice doresti , eu vreu sa fiu prietenul lui Marian Constantin, chiar daca nu cumpar nada de la el.

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Alexandru Popescu scrie:Sincer, doar cei din clubul senzor ex : Vladut Mateianu si Dan Mitranescu pot avea o atitudine agresiva si frustranta cand noi , cei de pe forum , ne dam cu parerea. Saracul Tanase la cata carne are in frigider, ma mir ca nu are 200 de kg....
să vă intre bine în cap, băi senzorilor, ăla și cu celălalt ăla (că nici numele nu meritați să-l pomenim, am văzut chestia asta într-un film că nu e ok să spui pe nume persoanelor blamate, ceva cu Harry Poster), carnea e scumpă și nu faceți voi aroganțe ca s-o primiți gratis.

Dan Mitranescu
Veteran
Mesaje: 6808
Membru din: Sâm Dec 15, 2007 17:48
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Dan Mitranescu »

Alexandru Popescu scrie:Sincer, doar cei din clubul senzor ex : Vladut Mateianu si Dan Mitranescu pot avea o atitudine agresiva si frustranta cand noi , cei de pe forum , ne dam cu parerea. Saracul Tanase la cata carne are in frigider, ma mir ca nu are 200 de kg....
Hai fii sincer :
Acum o luna, fix de pe acelasi stand de pe care am plecat eu ( ba mai bine, ca avea 3 standuri libere pe zona aia ) au abandonat trei pescari cu rezultate mari la nivel national si international. Si au fost 4 in stand.
Doi dintre ei au aparut in topic , unul dintre ei fiind regele Morii la acest concurs, iar celalalt , ca si mine, decat fan al regelui.
De ce nu te-ai legat de ei ca au facut fix acelasi lucru de curand si te-ai legat de mine cu o poveste de acum un an si jumatate ? Nu este cu directie ? :wink:

In plus, nu ai mai tinut lectii de viata cu nimeni de pe acest forum, iar acum iei pe stanga tot lotul Senzor ? Iar cu directie . :wink:

Este evident ca ai fost injectat de cineva sa arunci cu aberatiile astea, motiv pentru care eu te consider doar un copil nevinovat al fenomenului si nu am nicio suparare pe tine. Timpul o sa-ti dovedeasca ce inseamna caracter in zona asta. Asta daca nu o sa te plictisesti de pescuit ...

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Alexandru Popescu »

Pe principiu , sa moara si capra vecinului. Te asigur 100% ca nu am fost injectat de nimeni, nu imi place atitudinea celor care pleaca de la concurs, indiferent de motive. Ok pleci, esti in echipa, ramane unul. Sper ca ai inteles ideea. La adresa ta a fost o gluma nevinovata facuta, pe baza faptelor tale si de aici ai ajuns sa batii campii cu injectatul , sabii, smardoiala si alte lucruri, imagini negative care nu fac doar sa "va" ajute... Imi place atitudinea voastra. Daca vrei sa stii despre mine mai multe, oricand imi face placere sa ne vedem la tine la magazin sa avem o discutie , contradictorie bineinteles... :d
...

Lucian SV
Mesaje: 763
Membru din: Dum Apr 01, 2012 1:40
Puncte: 0
Localitate: Suceava

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Lucian SV »

Alexandru Popescu scrie: oricand imi face placere sa ne vedem la tine la magazin sa avem o discutie , contradictorie bineinteles... :d
simplu, urmează să-i spui că hakuyo e de cacao și să-i rupi un class de cârcă. s-ar face și un pic de dreptate în mod transparent să nu creadă alții că se scapă așa ușor. ps. dacă-l faci să mănânce și un kil de bile, din alea pe care le refuză în mod ostentativ, îi trimit eu un pet de bere noroc de 3l pentru digestie.

Alexandru Popescu
Mesaje: 578
Membru din: Joi Oct 02, 2014 9:32
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Discutii diverse ... clasamente, punctaj, etc.

Mesaj de Alexandru Popescu »

Lucian SV scrie:
Alexandru Popescu scrie: oricand imi face placere sa ne vedem la tine la magazin sa avem o discutie , contradictorie bineinteles... :d
simplu, urmează să-i spui că hakuyo e de cacao și să-i rupi un class de cârcă. s-ar face și un pic de dreptate în mod transparent să nu creadă alții că se scapă așa ușor. ps. dacă-l faci să mănânce și un kil de bile, din alea pe care le refuză în mod ostentativ, îi trimit eu un pet de bere noroc de 3l pentru digestie.
Lucian, nu vrei tu sa iti vezi de lucrurile tale acolo ...
...

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”