New Direction K9

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Avatar utilizator
mrs
Mesaje: 696
Membru din: Joi Ian 03, 2013 21:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: New Direction K9

Mesaj de mrs »

La banii astia nu mi se par foarte ieftini (parerea mea)... conexiunea la telefon si celelalte functii pe mine nu ma incanta foarte mult... consider ca altele trebuiesc sa fie avantajele unui avertizor.

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Re: New Direction K9

Mesaj de vasea »

E serios si conceptul asta chinezesc.... Treaba e cam dubioasa, mie imi spune ca avertizori sunt in fsbricatie si se lanseaza luna viitoare. Acuma vad ca tie ti-a trimis un set cu 100 de dolari da pretul o sa fie de 1000 lei dupa lansare. M-am lamurit. La banii astia nu prea vad un viitor stralucit avertizorilor. Marketingul asta poate merge in china da aici se cheama bataie de joc. Mr. Edwin this not the way to earn respect and trust!

Avatar utilizator
Dan Mateianu
Site Admin
Mesaje: 3211
Membru din: Mie Ian 16, 2008 9:52
Puncte: 300
Localitate: Bucuresti

Re: New Direction K9

Mesaj de Dan Mateianu »

vasea scrie:E serios si conceptul asta chinezesc.... Treaba e cam dubioasa, mie imi spune ca avertizori sunt in fsbricatie si se lanseaza luna viitoare. Acuma vad ca tie ti-a trimis un set cu 100 de dolari da pretul o sa fie de 1000 lei dupa lansare. M-am lamurit. La banii astia nu prea vad un viitor stralucit avertizorilor. Marketingul asta poate merge in china da aici se cheama bataie de joc. Mr. Edwin this not the way to earn respect and trust!
Salut.
N-a trimis nimanui niciun set pentru ca nu sunt inca gata. Esti informat corect, luna viitoare se lanseaza.
Ca la orice produs comandat in China preturile difera in functie de nr de bucati comandate. Insa la acele preturi se adauga multe taxe + adaosul comerciantului.. in final pretul o sa ajunga in jurul sumei de 930-1000 lei.
Hai sa tragem concluziile dupa ce vor fi pe piata si vom afla si pretul final.

Avatar utilizator
Andrei Kusitchi
Mesaje: 72
Membru din: Joi Mai 15, 2014 14:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei Kusitchi »

Eu am urmarit site-ul oldcarp.eu
Acum 2 luni erau acolo postati 179 sau 197 eur nu mai retin exact.Singurul detaliu pe care nu mi-l amintesc este conexiunea cu telefonul daca era sau nu disponibila.
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

Avatar utilizator
vasea
Mesaje: 385
Membru din: Mie Mai 12, 2010 9:24
Puncte: 0
Localitate: Iași

Re: New Direction K9

Mesaj de vasea »

Un model asemanator s-a vandut in Anglia anul trecut lipsea numai conexiunea la telefon. Era prezent si pe oldcarp si aliexpress apoi a disparut acum se fabrica din nou cu alta optiune si un alt pret. Eu unul as prefera versiunea veche dar la un pret mai mic.

Avatar utilizator
Andrei Kusitchi
Mesaje: 72
Membru din: Joi Mai 15, 2014 14:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei Kusitchi »

Eu pe aliexpress nu i-am vazut cu toate ca urmaresc zilnic site-ul de vreo juma de an.Ce se vinde acolo in materie de pescuit nu merita atentie.
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

Avatar utilizator
Andrei Kusitchi
Mesaje: 72
Membru din: Joi Mai 15, 2014 14:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei Kusitchi »

Rectific ..am dat un ochi acum pe aliexpress si e plin de modelele celor de la oldcarp.
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

Avatar utilizator
Sorin Daringa
Mesaje: 877
Membru din: Mar Aug 10, 2010 11:12
Puncte: 0
Localitate: Skjern-Denmark

Re: New Direction K9

Mesaj de Sorin Daringa »

Pe aliexpress sunt neseriosi. Am comandat la ei freeshiping, setul 75€, atept 2 saptamani ca apoi sa-mi dea mail precum ca au probleme cu vama si trebuie sa platesc transportul. Am refuzat si mi-au dat banii inapoi. Din ce am comandat eu pe aliexpres ei au fost singurii neseriosi.
Imagine

Avatar utilizator
Andrei Kusitchi
Mesaje: 72
Membru din: Joi Mai 15, 2014 14:15
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andrei Kusitchi »

Si eu am peste 100 de comenzi si am avut parte de tot felul de vanzatori, in mare parte seriosi.
Dacă nu mergi la pescuit pentru că ai crezut că o să plouă, nu o să mergi la pescuit niciodată.

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: New Direction K9

Mesaj de New Direction »

http://www.crapmania.ro/forum/marele-ba ... it=oldcarp

lista pe care colegul a prezentat-o mai sus e o gluma.... Noi suntem unicul importator in romania ptr acesti senzori iar pretul ptr un set de 4+1 e de 325 euro !
mai multe detalii gasiti in link-ul de mai sus !

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”