Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
soni
Mesaje: 217
Membru din: Mie Sep 26, 2012 13:21
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de soni »

New Direction scrie:
soni scrie:daca mai era nevoie tot ce pot spune referitor la aceasta discutie este faptul ca odata ce cumparatorul va anuntat ca senzorii nu corespund fara atata tam-tam se returnau banii avand in vedere ca sustineti ca sunteti reprezentantul unei firme care se respecta si nu se ajungea aici ,
clientul nostru stapanul nostru !!in viata trebuie sa stii si sa pierzi!
Am fost anuntat prin email dupa multe saptamani de asa zisa problema. Nimeni nu stie daca exista sau nu...decat el.
Daca maine iau un produs online....il folosesc sau nu ..iar dupa 2 luni vreau sa il returnez... spunand ca nu e conform. Acel vanzator trebuie sa imi returneze suma... dvs ati gandit logic cand ati facut aceasta afirmatie?
da consider ca am gandit cat se poate de logic si va pot argumenta , conduc o afacere cu o cifra de afaceri cu cateva zero-uri in coada in euro si va asigur ca am intalnit astfel de cazuri nu odata si am facut tot posibilul sa rezolv situatia in favoarea clientului ptr ca o situatie de acest gen (mai ales cum bine cred ca am inteles sustineti ca este un caz unic) iti poate afecta afacerea intr-o masura mult mai mare , va las sa trageti concluziile dvs.
nu am vrut sa dau lectii de comerciant dar am crezut de cuvinta sa dau replica la "gandirea logica "
imi cer scuze daca am deranjat
cu respect
Invata sa pierzi si vei castiga!!!

Avatar utilizator
Laurentiu Cosma
Mesaje: 73
Membru din: Mie Ian 16, 2008 21:40
Puncte: 0
Localitate: Londra

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Laurentiu Cosma »

Wow. Nu ai luat in considerare nici unul din sfaturile oamenilor care au postat aici. Nu mai conteaza daca oamenii care ti-au cumparat senzorii au sau nu dreptate, nu ai cum sa le raspunzi astfel, esti 'pe aratura' rau de tot. Nu se face! Lumea pescarilor este destul de solidara in astfel de probleme. Sincer, nu te vad bine pe viitor...cel putin in privinta senzorilor.
Nume utilizator schimbat din laurkro

buzzyan
Mesaje: 91
Membru din: Vin Ian 11, 2013 9:40
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de buzzyan »

Florin Coacaza scrie:pe mine ma amuzau doar recomandarile d-voastra.. sa cumpar avertizorii ca si-a luat si seful de la Fan Courier si Nea Eugen din Giurgiu, seful vamii de la TNT care de acu incolo nu va va mai intarzia coletele ca i-ati dat oportunitatea sa-si cumpere un set de avertizori.. :D :D :D
Super tare .... pe cineva de la FEDEX cunoaste domnu' ?? Nu a zis nimic de CARGUS.

Iulian Dogaru
Mesaje: 313
Membru din: Vin Ian 08, 2016 18:38

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Iulian Dogaru »

Salut,
Am urmarit cu interes discutia voastra, eu personal am pescuit aproape tot sezonul asta cu senzorii pe care ii comercializeaza Sorin Buzatu si nu am o problema cu acesti senzorii, ba mai mult am recomandat si la alte persoane care au cumparat in final si nu au reclamatii la ei.
Parerea mea este daca sunt probleme cu avertizorii/statia trebuie trimis in service sa se faca constatarea si apoi reparati sau inlocuiti.
Sunt destui domni care pt a avea tot timpul ce este nou cauta un motiv neantemeiat pt as primii banutii inapoi.
O seara buna domnilor si fire zbuciumate!
:D

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Madalin Dirla »

De ce ati intervenit tocmai acum???.............eu va cred pe cuvant ca aveti dreptate :lol: :lol: :lol:

Iulian Dogaru scrie:Salut,
Am urmarit cu interes discutia voastra, eu personal am pescuit aproape tot sezonul asta cu senzorii pe care ii comercializeaza Sorin Buzatu si nu am o problema cu acesti senzorii, ba mai mult am recomandat si la alte persoane care au cumparat in final si nu au reclamatii la ei.
Parerea mea este daca sunt probleme cu avertizorii/statia trebuie trimis in service sa se faca constatarea si apoi reparati sau inlocuiti.
Sunt destui domni care pt a avea tot timpul ce este nou cauta un motiv neantemeiat pt as primii banutii inapoi.
O seara buna domnilor si fire zbuciumate!
:D

Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de mihai turiac »

Iulian Dogaru scrie:Salut,
Am urmarit cu interes discutia voastra, eu personal am pescuit aproape tot sezonul asta cu senzorii pe care ii comercializeaza Sorin Buzatu si nu am o problema cu acesti senzorii, ba mai mult am recomandat si la alte persoane care au cumparat in final si nu au reclamatii la ei.
Parerea mea este daca sunt probleme cu avertizorii/statia trebuie trimis in service sa se faca constatarea si apoi reparati sau inlocuiti.
Sunt destui domni care pt a avea tot timpul ce este nou cauta un motiv neantemeiat pt as primii banutii inapoi.
O seara buna domnilor si fire zbuciumate!
:D
Cum poti urmari cu interes discutia (care este veche de cateva zile) daca tu dabea acum ti ai facut cont si doar pt a scrie mesajul asta ?
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Albert »

Poti citi forumul si fara sa ai cont. Poate omul a citit, l-a vazut pe New Direction singur cuc asaltat de diversi si a zis sa-si zica parerea.
Bine ai venit Iulian Dogaru. Enjoy crapmania.ro :)

Avatar utilizator
mihai turiac
Mesaje: 582
Membru din: Vin Mar 21, 2014 0:23
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de mihai turiac »

Si pupaza zbarrrr pe o dugheana ;)
Friends Carp Team

Today is the oldest you've ever been
And
The youngest you'll ever be again

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de ionut72 »

Cum poti urmari cu interes discutia (care este veche de cateva zile) daca tu dabea acum ti ai facut cont
Pai, de ce n-ai putea?
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Desi am promis ca nu mai intervin in acest topic, clientii ND mi-au sugerat sa intervin... si multi vor interveni personal in acest topic... Ptr a demonstra ca acest individ nu vrea decat sa manjeasca brandul ND dar nu are cum sa reuseasca...

cred ca persoana din poza din attch. nu mai are nevoie de nici o prezentare...
o sa postez poze si cu alte persoane din carpfishing-ul romanesc care au folosit si inca folosesc senzorii ND...
Fişiere ataşate
11219440_116939275318561_2506412083316887269_n.jpg
11219440_116939275318561_2506412083316887269_n.jpg (164.27 KiB) Vizualizat de 1179 ori

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”