Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
dani dan
Pescar de competitie
Mesaje: 325
Membru din: Mar Iun 14, 2011 19:55
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de dani dan »

am si eu un set de la delkim.la carpfest,dupa doua zile de concurs a scazut apa si mi s-au stricat toti senzorii(morti complet)! :lol: :lol: :lol:
stiti cumva unde pot cere si eu banii inapoi?
nu mai am garantie! :mrgreen: :mrgreen:
Omul cu adevarat bun este doar cel care ar fi putut fi rau si n-a fost. (Nicolae Iorga)

burian dorin
Mesaje: 1
Membru din: Vin Ian 08, 2016 20:36

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de burian dorin »

buna seara numele meu e dorin si sunt pescar de competitie am participat la concursuri alaturi de o echipa care folosim senzori ND am pescuit cu senzori la preturi destul de mari si calitae redusa la ploii mau lasat balta am pierdut concursul am senzorii de la Domnul Sorin din luna lui agust am avut partide de pescuit pe vremuri ploioase si nu am avut nici cea mai mica problema cu ei tinand cont ca nu sunt cei mai scumpi senzori de pe piata eu cred ca ar fi indicat pescari care nu doresc calitate sa cumpere senzori ieftini sa taie sticle si pe vremuri ploioase sa ai acopere va multumesc

Iulian Dogaru
Mesaje: 313
Membru din: Vin Ian 08, 2016 18:38

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Iulian Dogaru »

Domnule Albert, mi-am facut cont doar pentru a-mi exprima parerea cu privire la un produs pe care il folosesc si l-am recomandat si altor prieteni. Imi cer scuze daca parerea mea nu este pe placul dumneavoastra.
Nu este obligatoriu sa ai cont pentru a aprofunda anumite subiecte.
Subiectul mi-a deschis interesul, deoarece sunt si eu posesorul acestor senzori. Discutia s-a mutat in afara subiectului cu mult. Acesta este si motivul pentru care nu am cont pe majoritatea forumurilor de specialitate.
Va doresc o seara frumoasa!

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

rog adminii acestui topic, daca vad ca de la un IP se fac mai multe postari cu useri diferiti, sa precizeze aici ! Sunt convins ca in postarile anterioare, au fost postari cu nume diferite, de la acelasi IP !

de asemenea, adminii pot vedea conturile noi...de la ce IP s-au creat...din ce oras, etc. Daca cineva incearca sa creeze conturi noi si sa nu fie corect, adminii sa prezinte aici dovezile !

Vreau ca acest topic sa fie unul corect iar cei care NU au vazut, nu au testat sau nu au cumparat acesti senzori, sa se abtina de la eventualele comentarii, fiind pe langa subiectul in cauza.

Andrei Popescu
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1096
Membru din: Vin Dec 11, 2009 12:13

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Andrei Popescu »

Am folosit acesti senzori in anul 2015 si am fost super multumit.
Pesti, nu povesti !!!

http://www.meetcarp.ro
http://www.bestfivecarp.com
http://www.cpk.ro



Nume utilizator schimbat din toto `U`C

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Vreau sa precizez un aspect : toti cei care sunt interesati si vor sa testeze acesti senzori, le pot da un set ptr teste ! FARA PLATA ! Ii pot testa in ce conditii vor, la ce balta vor... 1-2 saptamani ...nu va fi nici o problema ! Le dau doar acelora care au o recomandare din partea unui prieten comun, ptr a fii sigur ca o sa primesc setul inapoi, ptr a le da si altora sansa de a face acest test.
Daca cineva va fi sau nu multumit de acesti senzori, dupa teste, il rog sa posteze adevarul aici !!!

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

in cazul in care sunt dubii in priviinta celor care au postat anterior, va rog sa observati ca acestia si-au folosit numele lor real, pot fi cautati pe facebook, si NU se ascund in spatele unor pseudonime...
Ultima oară modificat Vin Ian 08, 2016 21:44 de către New Direction, modificat 1 dată în total.

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Madalin Dirla »

Daca ai facut o poza cu Mircea Gheran tanand in mana un set de senzori ce vrei sa scoti in evidenta?

Iulian Dogaru
Mesaje: 313
Membru din: Vin Ian 08, 2016 18:38

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Iulian Dogaru »

Respectele mele domnule Andrei Popescu

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Madalin Dirla scrie:Daca ai facut o poza cu Mircea Gheran tanand in mana un set de senzori ce vrei sa scoti in evidenta?
mircea este posesorul si utilizatorul acestor senzori... Il poti suna sa iti confirme ca a achizitionat si a pescuit cu acesti senzori

o sa raspund numai acelor postari venite de la clientii sau cei care au testat sau vor sa testeze senzorii ND !
Ultima oară modificat Vin Ian 08, 2016 21:49 de către New Direction, modificat de 2 ori în total.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”