Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Madalin Dirla scrie:......sunt copii lui DELKIM :lol: :lol: :lol:

New Direction scrie:
Sorin Daringa scrie:Marele "BRAND" ND ce mai face in afara de senzorii astia si swingerii aia spatiali din poze? 8) :lol: :lol: :lol:
Swingere-le NU sunt facute de ND!
ND face doar senzori si atat ! Ei nu fac de toate...si de slaba calitate ! fac ceea ce stiu mai bine sa faca si atat !
nu va cunosc personal...dar am aflat destule detalii. Nu va voi mai raspunde pe viitor la alte postari, ci doar acum: UNDE ati vazut dvs. aceste swingere ? Copii a delkim-ului ?
Eu nu aduc produse copiate, cum au copiat altii swingerele de la fox...
Sau senzorii ND...ati vazut ceva copiat la ei, de la altcineva ?
Asta e o gluma... pe viitor nu mai faceti glume nesarate.

PS: Inainte de a posta acea poza , l-am intrebat pe Mircea daca este de accord sau nu sa o postez . pe viitor, toate pozele pe care le voi posta, intai de toate, voi contacta clientul daca este sau nu de accord sa fac acest lucru. Asa se procedeaza !
Nu cred ca sunteti in masura sa imi dati lectii de etica....
Ultima oară modificat Vin Ian 08, 2016 22:17 de către New Direction, modificat de 2 ori în total.

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Sorin Daringa scrie:Daca e un "BRAND asa mare..ce a mai facut in trecut?
Ce senzori a mai dezvoltat in trecut?Adica nu am vazut ND 2012 2013 2014....
http://senzori-pescuit.ro/prologic.jpg

senzori prologic pe linia de ambalare la ND...

Madalin Dirla
Pescar de competitie
Mesaje: 2194
Membru din: Sâm Oct 04, 2008 9:45
Puncte: 0
Localitate: bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Madalin Dirla »

Cititi istoria senzorilor delkim si pe urma ve-ti intelege postul meu ............ma repet,am spus "copii" nu copi...este diferenta mare dl. inginer :wink:
nu va cunosc personal...dar am aflat destule detalii. Nu va voi mai raspunde pe viitor la alte postari, ci doar acum: UNDE ati vazut dvs. aceste swingere ? Copii a delkim-ului ?
Eu nu aduc produse copiate, cum au copiat altii swingerele de la fox...
Sau senzorii ND...ati vazut ceva copiat la ei, de la altcineva ?
Asta e o gluma... pe viitor nu mai faceti glume nesarate.

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

referitor la swingere, voi aduce cele mai noi modele si cele mai avansate. Bile magnetice din neodium dar si cel mai avansat swinger: pe acesta se afla un buton, din care, ori de cate ori se doreste, clientul isi poate schimba culoarea ledului( 7 culori). Swingerul este dotat cu un led multicolor si un modul electronic in interior.Ce producator mai are acest tip de swingere ? Altii vor ajunge sa copie aceste swingere..

aduc cele mai bune produse dar si cele mai avansate...
Ultima oară modificat Vin Ian 08, 2016 22:26 de către New Direction, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Madalin Dirla scrie:Cititi istoria senzorilor delkim si pe urma ve-ti intelege postul meu ............ma repet,am spus "copii" nu copi...este diferenta mare dl. inginer :wink:
nu va cunosc personal...dar am aflat destule detalii. Nu va voi mai raspunde pe viitor la alte postari, ci doar acum: UNDE ati vazut dvs. aceste swingere ? Copii a delkim-ului ?
Eu nu aduc produse copiate, cum au copiat altii swingerele de la fox...
Sau senzorii ND...ati vazut ceva copiat la ei, de la altcineva ?
Asta e o gluma... pe viitor nu mai faceti glume nesarate.
am inteles gresit !
imi cer scuze....
pe viitor tineti cont ca numele meu este sorin...nu dl.inginer. Sunt om intai de toate...asa cum ar trebui sa fim toti ! si dupa aceea ing, avocati, doctori, pescari...etc

Alexandru Mihai
pescar de competitie
Mesaje: 2308
Membru din: Vin Mar 19, 2010 17:36
Puncte: 0
Localitate: București

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Alexandru Mihai »

New Direction scrie:referitor la swingere, voi aduce cele mai noi modele si cele mai avansate. Bile magnetice din neodium dar si cel mai avansat swinger: pe acesta se afla un buton, din care, ori de cate ori se doreste, clientul isi poate schimba culoarea ledului( 7 culori). Swingerul este dotat cu un led multicolor si un modul electronic in interior.Ce producator mai are acest tip de swingere ? Altii vor ajunge sa copie aceste swingere..

aduc cele mai bune produse dar si cele mai avansate...
Vor fi si negre?
''Daca mintea iti este oarba ochii sunt inutili.''

Anthony Hopkins

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de gabi1 »

Vor fi si negre?
Doar tija, capul clasic(rosu) si bile magnetice din neodim. :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Alexandru Mihai scrie:
New Direction scrie:referitor la swingere, voi aduce cele mai noi modele si cele mai avansate. Bile magnetice din neodium dar si cel mai avansat swinger: pe acesta se afla un buton, din care, ori de cate ori se doreste, clientul isi poate schimba culoarea ledului( 7 culori). Swingerul este dotat cu un led multicolor si un modul electronic in interior.Ce producator mai are acest tip de swingere ? Altii vor ajunge sa copie aceste swingere..

aduc cele mai bune produse dar si cele mai avansate...
Vor fi si negre?
voi aduce 3-4 modele. Fiecare model are tija si greutatea neagra. imbinarea dintre partea care se prinde pe rodpod si restul swinger-ului se face la 90 de grade si e f. rezistenta.
fiecare model poate fi in 6-7 culori. Firul este prin tija.
am un model care este complet colorat, in masa.
culori: rosu, verde, albastru, galben, gri, mov si alb. pe viitor urmeaza portocaliu.
zilele urmatoare urmeaza sa pun poze cu ele. Cel mai probabil vor fi prezentate si la targul F&H din februarie, dar si la targul din Mantova, Italia, unde eu voi fi prezent. Acolo voi prezenta si senzorii ND, impreuna cu o firma italiana.
La noi la targ, senzorii ND cat si swinger-ele vor fi prezentate la un singur stand, pe care il voi comunica ulterior.
De asemenea, dupa targ, se vor putea achizitiona si de la magazinele partenere din tara dar si din bucuresti.

stima !

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de ionut72 »

Madalin Dirla scrie:Cititi istoria senzorilor delkim si pe urma ve-ti intelege postul meu ............ma repet,am spus "copii" nu copi...este diferenta mare dl. inginer :wink:
nu va cunosc personal...dar am aflat destule detalii. Nu va voi mai raspunde pe viitor la alte postari, ci doar acum: UNDE ati vazut dvs. aceste swingere ? Copii a delkim-ului ?
Eu nu aduc produse copiate, cum au copiat altii swingerele de la fox...
Sau senzorii ND...ati vazut ceva copiat la ei, de la altcineva ?
Asta e o gluma... pe viitor nu mai faceti glume nesarate.
Madalin, substantivul "copi" nu exista!

Exista copil (cu sensul de urmasi) la singular si care, la plural, se scrie cu 2 de de i: copii. Copiii (cu trei de i) lui Delkim sunt "urmasii", "descendentii" acestuia.

Copii (cu 2 de i) ale lui Delkim, scris astfel (cu accent pe vocala o), inseamna avertizori care ii copiaza pe cei de la Delkim. De aici si replica (intemeiata) a lui "New Direction".
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

Avatar utilizator
ionut72
pescar de competitie
Mesaje: 2784
Membru din: Mar Oct 09, 2012 15:52

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de ionut72 »

De aici si replica (intemeiata) a lui "New Direction".
Care, cu gramatica terminata tot la fara speranta, isi cere scuze ca a inteles gresit! :D
Zilele petrecute la pescuit nu se scad din totalul zilelor vietii tale!

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”