Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
petre iulian
Pescar de competitie
Mesaje: 4345
Membru din: Mie Dec 13, 2006 12:23
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti / zona Pantelimon
Contact:

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de petre iulian »

pharaoh scrie:
New Direction scrie:Se mai lauda ca e si campion ...
Nu se lauda ma. Chiar e!
-----

taci "ma" !!! :lol: :lol:
Membru Fondator al Clubului Sportiv Green Lake

Avatar utilizator
pharaoh
pescar de competitie
Mesaje: 1174
Membru din: Mar Aug 03, 2010 16:12
Puncte: 0
Localitate: Constanta
Contact:

Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de pharaoh »

Iulica, vrei sa te laud si pe tine? :)
Am cu ce 8-)
Marius Sârbu

nicuB
Mesaje: 375
Membru din: Lun Mai 16, 2011 20:57
Puncte: 0
Localitate: Timisoara

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de nicuB »

eu chiar nu inteleg ce nu va place la new direction. n-au cum sa fie defecti, ascultati ce bine suna :D :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=dgGwaQqzgwU

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

claudiubv scrie:Ba nene tu chiar esti o..... de om. .Tu ai habar cite sacrifici s-au facut ca sa cistigam titlu Mondial.
Nu am contestat acel titlu ..nu am contestat faptul ca esti campion... Am punctat faptul cel fel de persoana esti TU ! Nu campionul...
Nu o sa iti mai raspund la acuzatiile tale sau alte jigniri... Nu ma pot cobori la mentalitatea unuia cu 4 -5 clase mai jos decat mine....

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Noi ne-am "procopsit" cu tine, un manelist insolent. :twisted:[/quote][/quote]

Nu am ascultat in viata mea manele...poate pe tine te incanta acest gen de muzica...

La ceea ce ai zis mai devreme: eu muritor de foame? Cat ti.a dat astia sa latrii aici ? O punga de boiles?
Ptr a fi distribuitor exclusiv in romania, sunt nevoit sa cumpar minim 700 seturi / 12 luni. In 2 comenzi am luat de la ND 320 de seturi... Fa calcule si vezi cat am investitie ...asta daca ai capacitatea de a calcula cu multe zerouri

carbocalm
Mesaje: 513
Membru din: Joi Mai 16, 2013 21:26
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de carbocalm »

[/quote]

Nu am ascultat in viata mea manele...poate pe tine te incanta acest gen de muzica...

La ceea ce ai zis mai devreme: eu muritor de foame? Cat ti.a dat astia sa latrii aici ? O punga de boiles?
Ptr a fi distribuitor exclusiv in romania, sunt nevoit sa cumpar minim 700 seturi / 12 luni. In 2 comenzi am luat de la ND 320 de seturi... Fa calcule si vezi cat am investitie ...asta daca ai capacitatea de a calcula cu multe zerouri[/quote]

Avand in vedere cat de bogat esti ai putea sa investeti in promovare si intr-un sistem de distributie.
Pari un bisnitar sa umbli tu cu 4 set-uri de senzori in portbagaj si sa faci livrari.
Nu mai exista distribuitor exclusiv in zilele noastre( vezi consiliul concurentei ).

Cum poate cumpara cineva de la o firma de apartament un produs de 1.500 lei ?
JRC-urile sau Fox-urile nu mai sunt bune?

PS. Mi-am dat seama . Nu se conecteaza la telefon si trebuie sa iesi din cort pentru diverse setari.
Ultima oară modificat Mie Ian 06, 2016 19:11 de către carbocalm, modificat 1 dată în total.

Avatar utilizator
tai_pan28
Mesaje: 238
Membru din: Dum Iul 08, 2012 13:18
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de tai_pan28 »

Tinand cont ca reprezentati un distribuitor ar trebui sa dati dovada de alta atitudine in relatia cu potentialii clienti care se gasesc aici pe forum. Dreptatea daca este cazul va fi impartita de cei abilitati.

Stima,
Adrian
Adrian
Friends Carp Team

Avatar utilizator
firu.cristi
Pescar de competitie
Mesaje: 206
Membru din: Lun Feb 01, 2010 20:37
Puncte: 0
Localitate: brasov

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de firu.cristi »

La ceea ce ai zis mai devreme: eu muritor de foame? Cat ti.a dat astia sa latrii aici ? O punga de boiles?
Ptr a fi distribuitor exclusiv in romania, sunt nevoit sa cumpar minim 700 seturi / 12 luni. In 2 comenzi am luat de la ND 320 de seturi... Fa calcule si vezi cat am investitie ...asta daca ai capacitatea de a calcula cu multe zerouri[/quote]

De la atatea zerouri v-a fost greu sa returnati 1500 ron unuia dintre cei mai cunoscuti pescari din tara, care probabil in varianta in care senzorii ar fi fost ok, v-ar fi promovat si sigur ar fi ajutat la cresterea vanzarilor. In conditiile date trebuie sa aveti demnitatea de a suporta criticile. De altfel cred ca nici pentru Claudiu suma investita nu reprezinta un capat de tara, ci acesta doar incearca sa avertizeze utilizatorii acestui forum de modul in care sunt tratati potentialii dumneavoastra clienti.
Clubul Sportiv GREEN LAKE

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Fiecare este liber sa cumpere ceea ce vrea. 1460 lei nu e o suma importanta ! Ceea ce au incercat ei prin intimidare m.a facut si mai mult sa nu returnez nici o suma. Si desigur, nu eram obligat de lege sa fac asta.
Singura firma din romania care importa si distribuie ND este a mea! Daca aduce altcineva... va fi imposibil.

shahjaban
pescar de competitie
Mesaje: 1377
Membru din: Vin Feb 08, 2013 15:00
Puncte: 0
Localitate: Brasov

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de shahjaban »

New Direction scrie:Daca a primit acele acte de la opc, sa puna aici copia lor ! Eu nu le am acum la indemana...
Am uitat...a zis ca am antedatat factura! Din acel facturier s-au mai emis inca 12-15 facturi pana azi, de la 7.09.2015 ... Toate catre magazine de pescuit...
Ai emis vreodata o factura ? Eu depun declaratii lunare... Septembrie e inchis de mult... decembrie la fel. Ceea ce intra din import .... trebuie sa iasa cu acte sau sa fie in stoc. E simplu ! Crezi ca rezolvi ceva cu intimidarile astea de copii ?
Daca acel produs are o problema, trimite-l in service, pe garantie.

Cred ca nu stii ce vorbesti ? decembrie inchis ? poate decembrie 2014 ......daca ai emis 12-15 facturi in 3,5 luni ...esti o firma "tare" ....ce inchizi d.p.d.v. financiar ? alea 3-4 facturi pe luna ??...:D :D bravos ..
mai bine taceai ...
Dragos C. - Brasov

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”