Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

CEA MAI INTERESANTA SECTIUNE A FORUMULUI - aici pastram topicurile super interesante care au fost arhivate de-a lungul timpului.

Moderatori: Dan Mateianu, Cristi Matei

Încuiat
Avatar utilizator
Dan Andrei
Pescar de competitie
Mesaje: 481
Membru din: Mie Apr 08, 2009 20:28
Puncte: 0
Localitate: Campina PH

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Dan Andrei »

Cred ca nu stii ce vorbesti ? decembrie inchis ? poate decembrie 2014 ......daca ai emis 12-15 facturi in 3,5 luni ...esti o firma "tare" ....ce inchizi d.p.d.v. financiar ? alea 3-4 facturi pe luna ??...:D :D bravos ..
mai bine taceai ...[/quote]

Este pe val omul :lol: O arde tare cu mangleala :lol:
“Când ești mort, nu știi că ești mort. E greu doar pentru ceilalți..... la fel și când ești prost.”

Philippe Geluck.

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

Cand ma refer inchis... acte la zi. Fara bilant.
Azi am facut 4 facturi, 9 seturi...
Multumesc celor 2 indivizi ptr reclama. Vanzarile nu au scazut...
Acest topic devine aberant... puteti scrie cat doriti... eu ma retrag.

EDWIN
Mesaje: 55
Membru din: Joi Feb 05, 2015 19:05
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de EDWIN »

Am urmărit cu atenție forumul de la început si ma întreb daca sunteti sănătoși cu toții ? ( gândesc cand spun asta ) Am vazut ca va Cunoașteti si cu Dl. Claudiu , Campion Mondial , național, un pescar de la care ai ce învață si asculta. De ce nu ati respectat promisiunea pe care i-ati făcut-o telefonic, cea de a returna banii ?

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de gabi1 »

V-au trebuit 6 pagini sa realizati ca omu' e scamator. :roll: :wink:
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

EDWIN scrie:Am urmărit cu atenție forumul de la început si ma întreb daca sunteti sănătoși cu toții ? ( gândesc cand spun asta ) Am vazut ca va Cunoașteti si cu Dl. Claudiu , Campion Mondial , național, un pescar de la care ai ce învață si asculta. De ce nu ati respectat promisiunea pe care i-ati făcut-o telefonic, cea de a returna banii ?
nu ati citit toata discutia :
am promis returnarea sumei daca apare orice probloema in cele 10 zile dupa achizitia produsului, conform legii. El m-a informat de retur dupa mult mult timp !
sper ca am fost destul de explicit

Avatar utilizator
gabi1
Veteran
Mesaje: 4787
Membru din: Joi Sep 16, 2010 19:23
Puncte: 0
Localitate: Gura Oborului

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de gabi1 »

New Direction scrie: Acest topic devine aberant... puteti scrie cat doriti... eu ma retrag.
Ai mai amenintat cu mangleala asta. Hai sa te vedem cum faci pirueta, poate ai gesturi lascive...
"Azi oamenii cunosc preţul fiecărui obiect si valoarea nici unuia."
"Nu refuza ajutorul imbecililor; pentru a rămâne sus iți trebuie unanimitate". :-)

EDWIN
Mesaje: 55
Membru din: Joi Feb 05, 2015 19:05
Puncte: 0
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de EDWIN »

a sa-l ajutam in ai face reclama, fiind nou pe piata; daca senzorii nu urmau a fi pe placul nostru si-a asumat returnarea banilor.

Popescu Niculae
Mesaje: 21
Membru din: Mar Dec 15, 2015 9:46
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Popescu Niculae »

Oamenii sunt jepcari si manglitori.........cautati pe google.ro nr lui de telefon si veti vedea cati angajati a avut......

Euro Safe International Srl
Date de contact Euro Safe International Srl
Adresa firma - FirmePeNet Adresa: Str. Domneasca 1 Galati
Localitate-judet firma Localitate: Galati
Localitate-judet firma Judetul: Galati
Telefon firma Telefon: 0721170866



Stare societate INREGISTRAT din data de 16 septembrie 2005
Cod Fiscal: 17962450
Numar Registrul Comertului J17/1777/2005
Capital social: 200,00 RON



Datorii
Datoriile lui Euro Safe International Srl sunt in crestere incepand cu anul 2005. Din anul 2005 pana in anul 2007, datoriile au crescut cu 105.524,00 RON, adica cu 262,18 %.
Cea mai mare suma datorata a fost in anul 2007 - datorie: 145.773,00 RON.
Cea mai mica suma datorata a fost in anul 2005 - datorie: 40.249,00 RON.
Conform ultimului bilant contabil (anul 2007) datoriile lui Euro Safe International Srl, au crescut cu 28.259,00 RON, adica cu 24,05 %, fata de anul precedent.



Cei mai multi angajati au fost in anul 2007 - numar persoane angajate: 2.
Cei mai putini angajati au fost in anul 2005 - numar persoane angajate: 1.
Conform ultimului bilant contabil (anul 2007) numarul angajatilor Euro Safe International Srl, a ramas acelasi cu cel al anului precedent.



Cateva date despre ei...no comment...asta asa rapid fara multe sapaturi arheologice.......asa ca dati-le cu flit si lor si senzorilor lor........ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Au asa multi angajati incat nu le mai ajunge garajul din dotare....cica se calca in picioare saracii unii pe altii ca gandacii !!!! Ș)))MADE IN GALATI................

Avatar utilizator
Albert
pescar de competitie
Mesaje: 2296
Membru din: Lun Aug 23, 2010 17:56
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de Albert »

Mda. Nimic nou sub soare. Asa-s 99% din "comerciantii de pescareli". Daca nu era vorba de "marele campion" ci de un user banal si daca New Direction era un partener Crapmania ce se intampla? Userul ala isi lua ban si parteneru' crapmania era bine mersi. Ca doar s-a mai vazut p-aci :)
E clar ca adevarul e undeva la mijloc. Pe de o parte ma amuza inocenta "pagubililor" carora le-a luat niste luni sa-si dea seama ca au luat teapa...pe de alta parte e la fel de amuzanta si cerbicia cu care userul New Direction nu se lasa doborat de meseriasii forumului. :lol:
Continuati, iarna-i lunga...sau poate cotizeaza iar New Direction la crapmania.ro si topicul asta dispare :lol:

Avatar utilizator
New Direction
Mesaje: 79
Membru din: Dum Iul 05, 2015 12:02

Re: Probleme Senzori New Direction 4+1 cu bluetooth

Mesaj de New Direction »

bai ..... ! aia nu e firma mea...nu induce lumea in eroare !
daca nu te-ai trezit din bautura...te inteleg
Ultima oară modificat Mie Ian 06, 2016 19:59 de către New Direction, modificat 1 dată în total.

senzor planet
Încuiat

Înapoi la “ARHIVA FORUM”