AGVPS - APCR - ACVILA

Moderator: andrei vladeanu

Scrie răspuns
Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Buhac »

Vladeanu

Daca astazi vine Carp Zone cu cerere de aderare la APCR cine le garanteaza ca vor fi votati sa participe ?
De ce iti tot dai cu parerea ca din cate stiu am votat in decembrie sa fi suspendat :lol: :lol:
Atunci eram membru APCR acum de ce numai sunt?Nu mi-am dat nici o demisie .
Cap de ceaun - asta este intelepciunea de care tu ai dat dovada si ai semanat ura prin standurile pescarilor .
Pescari razvratiti nu exista .
Exista pescari care nu cumpara produse de la voi si incearca sa castige o felie de paine vazand MAMALIGA si alte produse pe care pescarii le apreciaza .
Crezi ca lumea este datoare sa suporte cum iti bati tu joc de ei?
La anu vor plati 900 Ron cluburile care doresc sa aduca modificari la statut , sa aibe drept de vot si sa aibe posibilitatea promovarii baltilor si magazinelor care le detin .
Eu cu 900 Ron cat porumb o sa cumpar?
Ma voi prezenta si la anu si voi respecta ce regulament si program APCR o sa stabileasca .
ACVILA are pescari legitimati care vor participa in anul 2010 nu in anul 2009 .
Nu va sfidez dar hotarastete care este parerea ta .Pana diseara mai e timp .
Vrei sa vina Carp Zone la Campionatul National suna-l pe Orhei .Tu de pensionari ai nevoie sa participe , care sa plateasca taxa si daca se poate sa cumpere de la tine nada si scule .
Lobbi ai facut destul cine te mai crede?
BARBATESTE nu cred ca este atuul tau ca tu umblii cu pasarea vopsita (nu vreau sa dezvolt)

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de EX-UL »

@Costel

nu imi mai cere mie sfatul - nu depinde de mine nici cit negru sub unghie . Consiliul Director al APCR va valida sau nu cererea de inscriere . Tot ei iti vor da si raspunsurile la intrebarile tale . NU ma ascund dupa cires ci iti spun cum este legal de procedat si ca tu sa stii ca raspunsul il vei primi dupa regulile din statutul votat de APCR si de catre un grup de oamani cu competente in acest sens .
Parerea mea persoanala nu conteaza in aceasta ecuatie , de aceea nici nu o fac publica .

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Buhac »

Vladut

Pe unde am fost mai putin conteaza .Anul competitional 2010 nu a inceput .Eu nu reprezint ACVILA in anul 2009 ci din 5 februarie 2010 .Tu cand ai plecat de la Senzor cati ani ai stat pentru acomodare la Seniori?Imi permite regulamentul stabilirea APCR care il respect

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Vladut Mateianu »

Eu nu APS Acvila o contest. Ci pe tine, ca om, pe Mitranescu si pe Orhei.
Adica 3 persoane care au fost prinse trisand la concursuri si care au interdictie de a participa la concursurile organizate de Senior Crap datorita trecutului.

In rest nu am nimic cu nimeni, pot sa vina cate loturi vor....

Dar eu, impreuna cu lotul Senior, ne vom retrage din CN imediat ce vom fi pusi sa participam alaturi de oameni de a caror corectitudine ma indoiesc.Punct.
Implicit vom renunta si la organizarea etapei de la Floreasca, cu riscul de a primi sanctiuni din partea APCR-ului, eventual chiar si suspendare. Ptr ca nu este nicio problema, ne inscriem toti la Diana si venim cu acelasi lot suspendat sub un alt nume, ca doar s-a creat un precedent si nu o sa putem fi refuzati !

PS Incredibil cum se milogeste si se tareste prin mocirla Mitranescu ca sa participe si el...... :oops: Jalnic.. Uitati-va ce a pus la cale, eu v-am avertizat de la inceput ca el este in spatele acestei magarii, Costica fiind doar scos la inaintare si folosit ptr pilele si relatile lui ! :idea:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de EX-UL »

Se spun vorbe mari si e pacat .......

Avatar utilizator
George-Alexandru
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 1705
Membru din: Mie Dec 06, 2006 14:44
Puncte: 0
Localitate: Bucharest

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de George-Alexandru »

Am si eu o intrebare.In cazul in care mai apare un lot(13 loturi),cum va arata prima mansa?
George Alexandru
General Manager 4Carp
Presedinte C.S. Green Lake
ViceCampion National 2014

EX-UL
pescar de competitie
Mesaje: 2570
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 19:47
Puncte: 0
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de EX-UL »

Posibilul lot nou inscris , trage dintr-o urna , unul din cele 3 bilete pe care scrie Cetariu , Floreasca si Tincabesti . Una din acest ebalti va avea la debut in loc de 4 loturi - 5 loturi si conditiile de calificare vor fi acelasi ( primele 3 ! ) . Alte loturi nu mai pot fi primite - poate mai renunta altele :lol: :lol: , si o sa vadem , dar stii bine ca am prevazut in sistem maxim 15 loturi - acum este posibil sa avem 13 - deci solutia este evidenta . REPET - este posibil ....

Avatar utilizator
CLAUDIU COZMA
Partener Crapmania.ro
Mesaje: 550
Membru din: Mar Iun 05, 2007 14:56
Puncte: 0
Localitate: BRASOV
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de CLAUDIU COZMA »

George-Alexandru scrie:Am si eu o intrebare.In cazul in care mai apare un lot(13 loturi),cum va arata prima mansa?

pai o grupa v-a avea cinci loturi , prin tragere la sorti , iar la final vor merge mai departe tot trei loturi .
mie mi-au placut acvilele , dar le-am vazut doar la televizor , sper ca lucrurile sa ramana asa :D
<°))))))><
><((((((°>

Avatar utilizator
Vladut Mateianu
CS SENZOR
Mesaje: 18915
Membru din: Sâm Ian 08, 2005 20:23
Puncte: 0
Localitate: BUCURESTI
Contact:

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Vladut Mateianu »

O fi pacat Val, dar eu am demnitate. Si unde scuip nu o sa lig niciodata......... :evil:
CS SENZOR

http://www.snz.ro
http://www.crapmania.ro

"Studiati trecutul, daca vreti sa divinizati viitorul." - Confucius

Buhac
Mesaje: 297
Membru din: Mie Feb 27, 2008 11:18

Re: AGVPS - APCR - ACVILA

Mesaj de Buhac »

Val
Eu am promis ca sunt serios si am deschis acest topic dar baieti ma intarata .Se contrazic singuri nu mai zic uni pe alti .
Parerea mea sincera am scriso in prima postare .
Si tu erai indoit daca doresc sa particip .
Nu vreau sa se inteleaga ca amenint dar daca raspunsul va fi negativ din motive neintemeiate a doua zi ma voi prezenta Minisru Secretar de Stat DOAMNA DOINA MELINTE cu tot ce trebuie pentru demararea altei proceduri de care nu cred ca mai are cineva nevoie dupa ce sa creat STABILITATE in fenomenul pescuit .
Sunt in concediu si asa nu am ce face o iau pe urma lui Orhei .
Intelegema ca am fost si putin suparat ca am autorizatie la mistre si nu am putut sa ajung la Facau inpotmolindune in nameti .
Te mai gandesti Ratoiu plecarea este vineri si intoarcera sambata ca vor baieti sa scoata nevestele de ziua indragostitilor .Sper ca vremea ne va ajuta .

senzor planet
Scrie răspuns

Înapoi la “ASOCIATIA PESCARILOR DE CRAP DIN ROMANIA”